X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Yosemite Bug Rustic Mountain Resort

6979 A Highway 140, Midpines, CA 95345, Yosemite V, Yosemite, USA

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 81%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Používání veřejné dopravy, máme na mysli Amtrak můžete chytit autobus Amtrak, který běží od spojovacího vlaku do Yosemite Valley. Tento autobus je součástí YARTS (Yosemite oblast region tranzitní systém), který má pět autobusy zastaví na trati a vrátit se z Yosemite a Merced. Doporučujeme rezervaci Amtrak přímo do Yosemite a zasáhnout nás na cestě do nebo z parku, máme svou vlastní autobusovou zastávku na konci našeho 1/4 míle silnice mimo hlavní silnice 140.

ZIMNÍ Poznámka: Dálnice 120 od Lee Vining na východním Sierra zavře po prvních velkých sněhových obvykle od začátku listopadu ačkoli koncem května. Používejte alternativní trasy níže uvedené jako zimní cesty. Hetch Hetchy silniční a Glacier Point Road kolem Badger Pass, Ski Area a Mariposa Grove Road vše sbalit i v průběhu zimy a znovu v dobrých povětrnostních podmínek.

Trasa jízdy

Highway 140, 120 a 41 v parku vše sbalit občas kvůli špatného počasí (140 je otevřená 95% času, jak je to all-počasí nízko vstupní branou). Přineste řetězy každou cestu autem v zimě v případě nutné. Tam je hodně co dělat a vidět v zimě a Yosemite Valley je na to to nejkrásnější.

Tipy pro jízdu: Těsně předtím, než zadáte podhůří Sierra vědomí, že povolená rychlost je silně hlídán až do Yosemitského národního parku a Highway 140, pokud máte nějaké problémy s těmito orgány, neváhejte a dejte nám vědět. Sesuv kamení, která nastala v roce 2006, po dálnici 140 má nyní malou odbočku mezi námi a parku. Velké trenér autobusů nad 45 stop nemůže dělat to přes objížďky.

Ze San Franciska: Vezměte Bay Bridge do 580 východu, před Stockton prava k Los Angeles na 580 východě (ne dopředu na 205 východu), se 132 na východ do Modesto, kde najdete 99 South se Merced. Vezměte si 140 na východ směrem k Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa vyhledat adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znamení a zahněte doleva. Podle značek do silnice. 3 až 3,5 hodiny.

Od severní Kalifornii: Udělej si svůj způsob, jak Sacramento a pak 99 na jih jít k Merced. Vezměte si 140 na východ směrem k Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa vyhledat adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znamení a zahněte doleva. Sledujte příznaky up silnici. 3,5 hodiny od Sacramenta.

Z jižní Kalifornii: Udělej si svůj způsob, jak Bakersfield a vzít 99 na sever do Merced. Vezměte si 140 na východ do Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa vyhledat adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znamení a zahněte doleva. Sledujte příznaky up silnici. 5,5 hodiny od Los Angeles.

Od jezera Tahoe v létě: Vezměte 207 na východ od South Lake Tahoe na Gardnerville a pak 395 South Lee Vining. Jděte do Yosemite na 120 Západě. Sledujte známky do Yosemitského údolí sám. Vezměte 140 Západ z Yosemitského národního parku. 20 mil od města El Portal na okraji parku, aby se pravá ruka zatáčku těsně před Yosemite Bug hostitele & Lodge and Restaurant znamení. 4,5 hodiny od South Lake Tahoe

Od jezera Tahoe v zimě: (Mid-říjen přes střední-květen): Vezměte 50 na východ od Tahoe do Placerville, a pak 49 South se Mariposa. Vezměte si 140 na východ do Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa vyhledat adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znamení a zahněte doleva. Sledujte příznaky up silnici.

Z Las Vegas v létě: (přes Death Valley): se 160 západ jižně od Las Vegas na 372 West (Tecopa) na 178 West v Kalifornii. To prochází Death Valley do 190 západu na 136 západu na Lone Pine. Odtud se 395 na sever Lee Vining. Jděte do Yosemite na 120 Západě. Sledujte známky do Yosemitského údolí sám. Vezměte 140 Západ z Yosemitského národního parku. 20 mil od města El Portal na okraji parku, aby se pravá ruka zatáčku těsně před Yosemite Bug Hostel, Lodge a restaurace znamení. 12 hodin

Z Las Vegas v zimě: (mid-říjen thru poloviny května) nebo rychlejší způsob: se 15 západně od Las Vegas do Barstow, 58 Západu Bakersfield a 99 severu k Merced. Vezměte si 140 na východ směrem k Yosemite. Podívejte se na Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant podepsat 9,5 mil kolem Mariposa. Udělejte si levý zatáčky. 9 hodin.