Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Yosemite Bug Rustic Mountain Resort

 • 6979 A Highway 140, Midpines, CA 95345, Yosemite V, Yosemite, USA

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.8
 • Zabezpečení 8.3
 • Umístění 8.6
 • Zaměstnanci 8.7
 • Atmosféra 9.0
 • Čistota 8.5
 • Zařízení 8.5

Umístění

6979 A Highway 140, Midpines, CA 95345, Yosemite V

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Používání veřejné dopravy, máme na mysli Amtrak můžete chytit autobus Amtrak, který běží od spojovacího vlaku do Yosemitského údolí. Tento autobus je součástí YARTS (Yosemite oblast region tranzitní systém), který má pět autobusy zastavit na trati a návratu z Yosemite a Merced. Doporučujeme rezervaci Amtrak přímo na Yosemite a zasáhnout nás na cestě do nebo z parku, máme vlastní autobusovou zastávku na konci našeho 1/4 míle silnici mimo Highway 140.

WINTER Poznámka: Highway 120 od Lee Vining na východním Sierra zavře po prvních velkých sněhových bouří obvykle od začátku listopadu i když na konci května. Použijte alternativní trasy níže uvedených jako zimní trasy. Hetch Hetchy silniční a Glacier Point Road kolem Badger Pass, Ski Area, a Mariposa Grove Road vše uzavřít i v průběhu zimy a znovu otevřete v dobrých povětrnostních podmínek.

Trasa jízdy

Highway 140, 120 a 41 v parku vše v blízkosti občas kvůli těžkému počasí (140 je otevřen 95% času, jak je to all-počasí s nízkou elevace vstup cesta). Přineste řetězy každou jízdu autem v zimě, v případě, že požadované. Tam je spousta dělat a vidět v zimě, a Yosemite údolí je, že je to nejkrásnější.

Jízdě: Těsně před zadáte podhůří Sierra na vědomí, že rychlostní limit je silně hlídány i do Yosemitského národního parku a dálnice 140, pokud máte nějaké problémy s těmito agenturami prosím, neváhejte a dejte nám vědět. Rockslide, že došlo v roce 2006 podél hlavní silnice 140 má nyní malou odbočku mezi námi a parku. Velké trenér autobusy přes 45 ft nemůžete dělat to přes objížďky.

Ze San Francisca: Vezměte Bay Bridge do 580 východu, před Stockton medvěd vpravo směrem k Los Angeles na 580 východě (ne dopředu na 205 východu), vzít 132 na východ do Modesto, kde najdete 99 South do Merced. Vezměte 140 na východ směrem k Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa podívat na adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant nápisem a zahněte doleva. Podle značek na silnici. 3-3,5 hodin.

Od severní Kalifornii: Udělej si cestu do Sacramenta a poté 99 Jižní jít směrem k Merced. Vezměte 140 na východ směrem k Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa podívat na adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant nápisem a zahněte doleva. Postupujte podle značek na silnici. 3,5 hodiny od Sacramenta.

Od jižní Kalifornie: Udělej si svůj způsob, jak Bakersfield a vzít 99 na sever do Merced. Vezměte 140 na východ k Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa podívat na adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant nápisem a zahněte doleva. Postupujte podle značek na silnici. 5,5 hodiny z LA.

Od Lake Tahoe v létě: Vezměte 207 východně od South Lake Tahoe, aby Gardnerville a poté 395 South Lee Vining. Jděte do Yosemite na 120 Západu. Sledujte známky do Yosemitského údolí sám. Vezměte 140 západ z Yosemitského národního parku. 20 míle po městě El Portal na okraji parku, aby pravá ruka otočit těsně před Yosemite Bug hostitele & Lodge and Restaurant podepsat. 4,5 hodiny od South Lake Tahoe

Od Lake Tahoe v zimě: (poloviny října thru poloviny května): Vezměte 50 východ od Tahoe do Placerville, a pak na jih do 49 Mariposa. Vezměte 140 na východ k Yosemite. Devět a půl míle od města Mariposa podívat na adresu v Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant nápisem a zahněte doleva. Postupujte podle značek na silnici.

Z Las Vegas v létě: (přes Death Valley): vzít 160 západ jižně od Las Vegas do 372 západ (Tecopa) na 178 West v Kalifornii. To prochází Death Valley na 190 západu na 136 západu na Lone Pine. Odtud mít 395 na sever do Lee Vining. Jděte do Yosemite na 120 Západu. Sledujte známky do Yosemitského údolí sám. Vezměte 140 západ z Yosemitského národního parku. 20 míle po městě El Portal na okraji parku, aby se pravý zatáčku těsně před Yosemite Bug Hostel, Lodge a restaurace znamení. 12 hodin

Z Las Vegas v zimě: (poloviny října thru poloviny května) nebo rychlejším způsobem: vzít 15 západ od Vegas Barstow, 58 Západ Bakersfield a 99 severu k Merced. Vezměte 140 na východ směrem k Yosemite. Podívejte se na Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant podepsat 9,5 mil kolem Mariposa. Proveďte levý obrat. 9 hodin.
 • Hodnota za peníze 8.8
 • Zabezpečení 8.3
 • Umístění 8.6
 • Zaměstnanci 8.7
 • Atmosféra 9.0
 • Čistota 8.5
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.