X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Yesinspace

4/F, Yesinn House, 10 Anchor Street, TaiKokTsui, Kowloon, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


49%Hodnocení

  • 50%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 50%Umístění
  • 50%Zaměstnanci
  • 50%Atmosféra
  • 40%Čistota
  • 40%Zařízení

Přeloženo: Google Od Mong Kok MTR stanice:
Vystupte na stanici Mong Kok (MTR Tsuen Wan linka) s výstupem A1 (Nathan Road), pak vezměte první doleva a jděte k hlavní křižovatce, která je Mong Kok Road. Pak odbočte doleva opět na Mong Kok Road. Projdete se po Mong Kok Rd asi 3-5 min. Uvidíte dálniční most nad Tong Mi Road. Přejedete Tong Mi Road pod mostem. , Zatáčet vpravo a pokračovat pěšky na další 2-3 min., Uvidíte Tea House Hotel na pravé straně, naproti fotbalového hřiště. Yesinspace se nachází hned vedle hotelu Tea House Hotel.

Z letiště:
A. Vezměte kyvadlová doprava na letiště no.E21, budete vystupte na Ming Kei College Station na Cherry Street. Stál zády ke sboru směrem na ulici, mít právo najít Oak Street. Pěšky podél Oak Street cca 2 min. Yesinn Dům je na křižovatce Oak Street a Anchor Street. Celá cesta bude trvat asi 60 minut. a stojí jen 14 dolarů HK.

B. Vezměte Airbus no.A21, vystupte na stanici No.6-Argyle Centre (Nathan Road). Projdete se po Mong Kok Rd asi 3-4 min. Uvidíte dálniční most přes silnici. Pomocí velkého přechodu pro chodce přes silnici pod mostem,. Poté, co jste přešel křižovatku, zatáčet vpravo a pokračovat pěšky na další 2 minuty, uvidíte Tea House Hotel po pravé straně, naproti parku. Yesinspace se nachází hned vedle hotelu Tea House Hotel.

C. Vezměte Airport Express vlak do stanice Kowloon, přestup na taxi. Celá cesta bude trvat asi 40 minut. a bude stát 90 dolarů HK vlakem a HK $ 45-50 taxíkem.

D. vzít taxi, vystupte na 10, Anchor Street, Tai Kok Tsui. Celá cesta bude trvat 40 minut a bude stát asi HK $ 250-300.

Poznámka: Zkontrolujte v čase až do 21:30. Bude HK 100 dolarů za příplatek v případě, že kontrola je pozdější než v 21:30. Prosím, dejte nám předem informovat, pokud je pozdější přihlášení