X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do YHA Tunis Auberge Medina

25 rue Saida Ajoula, Tunis, Tunis, Tunisko

mapa a cestovní pokyny


71%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 78%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 65%Čistota
  • 58%Zařízení

Přeloženo: Google Autobus: Z nádraží Bab Alioua "Bus et grand Taxi" (bus a velký taxi): 20 minut pěšky. Vezměte Sidi el Bechir ulice na El Jazira náměstí, aby se doleva, jděte na na Bab Djedid Avenue, pak rovnou na Bab Mnara Boulevard, na náměstí vlády (Place du Gouvernement). Poté, odbočit vpravo, jděte dolů Kasbah Street, vzít 2D ulice po levé straně, Saida AJOULA ulice, na # 25. Tady jste. Z tohoto Moncef Bey Station "grand taxi" (big taxi): 30 minut pěšky. Vezměte si 18 Janvier ulicí H. Bourguiba Avenue, odbočit vlevo a jít na Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Poté, vzít Djamaa Ezzitouna ulice. Přejděte do Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vzít El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na Saida AJOULA ulici na # 25 Tady jste.
Sea port: Z přístavu: 15 minut pěšky na stanici La Goulette. Vezměte světla vlakem do terminálu. Tunis Marine Station: 20-25 min pěšky. Vezměte H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Poté, vzít Djamaa Ezzitouna ulice. Přejděte do Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vzít El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na Saida AJOULA ulici na # 25 Tady jste. Můžeme organizovat svou dopravu (za poplatek k úhradě)
Rail: Od vlakového nádraží v Tunisu: 15 minut pěšky. Vezměte Jamel Abdenacer ulici, pak odbočit vlevo na ulici 4., aby se Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Poté, vzít Djamaa Ezzitouna ulice. Přejděte do Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vzít El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na Saida AJOULA ulici na # 25 Tady jste.
Letiště: Jak se dostat do hostelu od letiště, přístavu nebo na nádraží: Z letiště: autobusem # 35 nebo 635 na konečnou stanici Tunis Marine. Tunis Marine Station: 20-25 min pěšky. Vezměte H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Poté, vzít Djamaa Ezzitouna ulice. Přejděte do Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vzít El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na Saida AJOULA ulici na # 25 Tady jste. Z letiště: vzít si taxi do náměstí vlády (La Kasbah). Square Government (Place du gouvernement): 5 minut chůze. Jděte dolů Kasbah Street, vzít 2D ulice po levé straně, Saida AJOULA ulice, na # 25. Tady jste. Upozornění: Pro vaši vlastní blaho a aby se zabránilo unavený, přetížený se zavazadly, nebo se ztratí, doporučujeme vlastní přenos, z jakéhokoli místa Tunisu, do hostelu. - Vzít si taxi do Kasbah - Kontaktujte nás a my vás vyzvednout za levné ceny. Všechny obchody jsou otevřeny po celý den. Chcete-li zaparkovat své auto nebo trenéra, parkovací místa jsou 200 metrů od hotelu. Chcete-li spustit pochůzky, najdete potraviny v okolí. Můžeme organizovat svou dopravu (za poplatek k úhradě)