X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do YHA Tunis Auberge Medina

25 rue Saida Ajoula, Tunis, Tunis, Tunisko

mapa a cestovní pokyny


68%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 52%Čistota
  • 61%Zařízení

Přeloženo: Google Autobusem: Z autobusového 'et grand taxi "Báb Alioua stanice (bus, taxi velký): 20 minut pěšky. Vezměte Sidi el Bechir ulice na El Jazira náměstí, zatočte doleva, dál na Bab Djedid Avenue, pak rovnou na Bab Mnara Boulevard, nařízení vlády náměstí (Place du Gouvernement). Pak odbočte vpravo, vydejte se Kasbah Street, vzít 2d ulici na levé straně, Saida AJOULA ulice, na # 25. Tady jste. Z Moncef Bey Station "grand taxi" (velký taxi): 30 minut pěšky. Vezměte 18 Janvier ulici na H. Bourguiba Avenue, odbočte vlevo a jděte na Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Pak vzít Djamaa Ezzitouna ulici. Přejít na Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vezměte El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na ulici Saida AJOULA na # 25. Tady jste.
Sea Port: Z přístavu: 15 minut pěšky na stanici La Goulette. Se světla vlakem do terminálu. Tunis Marine Station: 20 - 25 min pěšky. Vezměte H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Pak vzít Djamaa Ezzitouna ulici. Přejít na Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vezměte El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na ulici Saida AJOULA na # 25. Tady jste. Můžeme organizovat dopravu (za poplatek k úhradě)
Rail: Od vlakového nádraží v Tunisu: 15 minut pěšky. Vezměte Jamel Abdenacer Street, pak odbočte doleva na ulici 4., vzít Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Pak vzít Djamaa Ezzitouna ulici. Přejít na Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vezměte El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na ulici Saida AJOULA na # 25. Tady jste.
Letiště: Jak se dostat do hostelu od letiště, přístavu nebo nádraží: Z letiště: autobusem # 35 nebo 635 na Tunis Marine terminálu. Tunis Marine Station: 20 - 25 min pěšky. Vezměte H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, kolem Victoire náměstí. Pak vzít Djamaa Ezzitouna ulici. Přejít na Velké mešity Ezzitouna, na pravé straně, pak se doleva a vezměte El Attarine Street. Poté zadejte první Souk El Blagdjia, pak přes El Djeloud Souk, a pak jít rovnou na ulici Saida AJOULA na # 25. Tady jste. Z letiště: vzít si taxi do vlády náměstí (La Kasbah). Vláda náměstí (Place du gouvernement): 5 minut chůze. Jděte dolů po Kasbah Street, vzít 2d ulici na levé straně, Saida AJOULA ulice, na # 25. Tady jste. Upozornění: Pro Vaši pohodu a aby se zabránilo unaveni, přetíženi zavazadly nebo ztratí, doporučujeme vlastní přenos z jakéhokoli místa Tunisu, do hostelu. - Vezměte si taxi do Kasbah - Kontaktujte nás a my Vás vyzvedneme za levné ceny. Všechny obchody jsou otevřeny po celý den. Zaparkovat své auto nebo trenéra, parkoviště se nachází 200 metrů od hotelu. Chcete-li spustit pochůzky, zjistíte, potraviny okolí. Můžeme organizovat dopravu (za poplatek k úhradě)