X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Ximen Backpackers Home

1F., No.79, Xining S. Rd., Wanhua Dist., Taipei, Taiwan

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google DŮLEŽITÉ:

Budete pravděpodobně dorazí od mezinárodního letiště Taoyuan (dříve Čankajšek letiště).
Dalo by se vzít taxi přímo do hostelu, ale je to levnější jet autobusem a MRT. MRT je zkratka pro Mass Rapid Transit, což je to, co Tchajwanská volat jejich metro / trubka / podzemní systém.
Je to 40 až 50 minut jízdy autobusem z letiště do centru města Taipei, pak rychlá jen jednu zastávku, aby sestoupil na Ximen stanice, které budou místo vás v docházkové 6 minut pěšky od hostelu. Níže si můžete přečíst detailní návod.


Důležitá upozornění:

1) Prosím, dejte nám přesný čas příjezdu při volání, rezervace on-line, nebo nám napište. Mějte nás aktualizováno jakékoliv změny či zpoždění v rozvrhu tak, že si můžeme být jisti je někdo kolem, aby vám dovnitř

2) Pokud máte potíže najít si cestu sem, zavolejte nám prostřednictvím placené telefonní linky. Mincovní telefonní automaty mohou být umístěny na autobusovém nádraží na letišti, Taipei Main Station a Ximen MRT Station. Mluvíme anglicky a Chinese.We jsou vždy velmi rádi pomůžeme.


Od mezinárodního letiště Taoyuan na Ximen MRT Station

Můžete koupit lístky na autobus před nástupem na pokladnách, které jsou umístěny v příletové cestující oblasti příjmu obou terminálech letiště. Zde také můžete najít volné turistické informace a mapy. Účastníci jednání hovoří anglicky a mohou vám pomoci koupit jízdenku na hlavní nádraží v Taipei, který stojí asi 130 dolarů Tchaj-wan (US $ 5).

Z hlavního nádraží v Tchaj-pej, Ximen nádraží je pouze jedna zastávka na západ na Blue Line. Kupte si MRT tokenu z počítače (20 NTD), který vám umožní přes turniket. Načíst token poté, co projde - Budeš potřebovat, když opustíte MRT Station Xinen. Obsah vlak směrem buď Yongning nebo na Dálném východě Memorial Hospital, který oba procházejí Ximen.

Poznámka: MRT stanice (zkratka pro Mass Rapid Transit Station) = Metro / Metro / Metro


Od stanice MRT Ximen na Ximen Backpackers Home

Když přijedete na nádraží Ximen, zamiřte do Exit 6 (výtah).
Viz Obrázek # 9 na podrobné mapě, a pak sledovat Mapu 6 minut chůze najdete náš check-in Center.


Taxíkem

Cesta by měla stát asi 1300 ~ 1500 dolarů Tchaj-wan (až US $ 40), ve srovnání s 150 Tchajwanský dolar autobusových + MRT náklady, jsou uvedeny níže.
Většina taxikáři nemluví anglicky, takže tak je jisté, že se výtisk čínské a adresu směry s sebou, nebo nám zavolat na letiště, aby nám řekli, kdy očekáváme vás.


Příjezd Center Adresa:
1F., No.79, Xining S. Rd., Wanhua Dist., Taipei City 108, Taiwan (ROC)