X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do X Hostel Alicante

Calle Tucuman, 28, Alicante, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakové nádraží (5 minut chůze): Exit k Avenida de Salamanca. Cross Avenida de Salamanca a na Avenida de la Estacion. Na Avenida de la Estacion chodit rovně a aby třetí doleva na Calle Tucuman (Carrer Tucuman). Jakmile se na Calle Tucuman nás najdete na pravé straně v čísle 28.

Autobusové nádraží (15 až 20 minut chůze od): Exit k hlavní silnici, Avenida de Loring, aby vlevo a vydáme se na hlavní křižovatce, Avenida de Oscar Esapla (rotunda). Na Avenida de Oscar Espla, aby právo. Budete pokračovat na Avenida de Oscar Espla dokud nenajdete další velký rotundu. Pokračujte ve stejném směru a silnice změní jména od Avenida de Oscar Espla na Avenida de Salamanca. Pokračovat na Avenida de Salamanca na Avenida de la Estacion. Na Avenida de la Estacion, aby právo a pokračovat až do Carrer de Tucumán (Calle Tucuman). Calle Tucuman, aby se doleva a podívejte se na nás, na pravé straně na číslo 28.

Letiště: Take autobus na letiště C6, která trvá přibližně 20 minut do centra města Alicante (autobusová zastávka na letišti se nachází mimo a vpravo od odletové na podlaze 2). Ukončete autobus na náměstí Plaza de los Luceros, 17. a jděte doleva směrem na Avenida Del General Marva. Na Avenida Del General Marva hlavou přímo do Avenida de Benito Perez Galdos, přes ulici a zase okamžitě odešel. Druhá křižovatka bude Calle Tucuman a učinit správná. Podívejte se na nás, na pravé straně na číslo 28.