X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Wombats City Hostel Vienna - The Lounge

Mariahilfer Strasse 137, Vídeň, Austria

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Od Westbahnhof:
Pro Vaši orientaci: když jste na platformě a pěšky směrem k hlavním sále, jsme přesně na pravé straně-straně. Takže: zkuste opustit budovu v tomto směru, podívejte se na znamení s "Mariahilferstrasse". Použijte hlavní výstup, odbočte vpravo a na další ulice vpravo a opět: je to Mariahilferstrasse, jsme na levé straně to v počtu 137.

Ze Südbahnhof:
To je částečně uzavřena od prosince 2009 z důvodu stavebních prací! Zkontrolujte, zda váš vlak přijede na nádraží Südbahnhof nebo jeho dočasné náhradní Wien Meidling!

Od Wien Meidling (nahrazení vlakové nádraží Südbahnhof k roku 2012):
Jeďte metrem U6 do zastávky Westbahnhof. Postupujte podle "Mariahilferstrasse" znameními a chůze Mariahilferstrasse. Jsme číslo 137.

Ze Südbahnhof:
Tramvají č.. 18. Westbahnhof. Vlevo od vlakového nádraží Westbahnhof (obrovské staveniště před vámi!) Je Mariahilfer Strasse. Po této silnici. Jsme na číslo 137 na levé straně.

Z Franz-Josefs-Bahnhof:
Tramvají č.. 5. Westbahnhof. Vlevo od vlakového nádraží Westbahnhof je Äußere Mariahilfer Strasse. Postupujte Mariahilfer Strasse dokud nezmizí. 137.

Z letiště:
Nejrychlejší možnost: Taxi. Cena: cca 35 EUR.
Nejpohodlnější: shuttle bus na nádraží Westbahnhof (8 EUR, koupit jízdenku u řidiče).
Nejlevnější varianta: S-Bahn (S7) na Wien Mitte a odtud metro U3 (Westbahnhof stejný lístek platný pro 4 EUR).

"City Airport Train" (CAT) se nachází jen pár minut rychlejší než S-Bahn, ale stojí 11 EUR, to také končí na Wien Mitte, odkud budete muset chytit U3 metrem na nádraží Westbahnhof. CAT jízdenka neplatí pro U3!

Shuttle bus (Vídeň Airportlines):
Autobus vás odveze přímo před hlavním vchodem vlakového nádraží. Stál před - Westbahnhof za sebou - odbočit vpravo a jít na půl cesty kolem vlakového nádraží. To bude vést k Mariahilfer Strasse. Podívejte se na levé straně a už můžete vidět Wombat je na protější straně ulice.

S-Bahn nebo CAT a U3:
Vystupte U3 na Westbahnhof, pak sjeďte "Äußere Mariahilfer Strasse". Jakmile tam nahoře, pokračovat pěšky až do ne. 137 na levé straně ulice.