Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Wickham Retreat Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 8.5
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.2
 • Čistota 8.6
 • Zařízení 8.9

Umístění

25-27 Wickham st East Perth

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z mezinárodního letiště v Perthu

Autobusem: Take transfer z letiště autobusem do domácího terminálu. Přejít na sběrnici No.37 a vystoupit na Adelaide TCE blízko rohu Bennett sv chodníku až poté podél Bennett St po dobu 10 minut, dokud neuvidíte Wickham St vpravo. Jděte nahoru Wickham oko, dokud se na rohu Wickham ST a Wickham místě. Jsme krémové barevné dům na rohu. Jděte do boční brány off Wickham místě. Náklady kolem $ 4,50 každý

Autem:
Konec letiště a řídit 4.1km dolů Horrie Miller Dr, budete blížit semaforů; rovně přes, tato cesta se nazývá Kewdale Rd. Pokračovat na 3 km a pak odbočit vpravo na Orrong Rd. Pohon pro 8.3km a výjezd East Parade. Odbočit doleva na východ Parade a přijmout první výjezd z kruhového objezdu s názvem Plain St. Jděte rovně přes světla a vezměte třetí výstup na pravé straně - Wickham St. disk 180m a my jsme na levé straně, na rohu Wickham St a Wickham Místo.

.Přepnutím Taxi:
Po opuštění příchodu terminál, chodit na levé straně na konec terminálu a uvidíte taxíků. Průměrná taxi stojí $. 35

Perth Domácí letiště:
Ukončete domácího letiště, řídit 1.4km dolů Brearley Ave, pak odbočit vlevo na Great Eastern Highway, řídit 4.8km pak výjezd na Graham Farmer dálnice. Pohon 3.2km pak East Parade výstup, odbočit doleva na východ Parade, pak mít první výjezd z kruhového objezdu s názvem Plain St. Jděte rovně přes světla a vezměte třetí výstup na pravé straně - Wickham St. jednotky 180m a my jsme na levé straně, na rohu Wickham St a Wickham Place.

Taxi: Taxi stojan je v přední části příletové terminálu a náklady v průměru $ třicet

Autobusem:
Služba Connect Shuttle již klesá v některé z ubytoven. Od mezinárodního terminálu, je třeba vzít transfer z letiště autobusem do domácího terminálu. Pak skočit na Connect shuttle bus do Wellington sv odjet. Jděte 400 metrů podél Wellington st, daleko od města k Bennett st. Odbočit doleva na Bennett st, pěšky 200 metrů a pak odbočit vlevo na Wickham st. V ubytovně je pak jen 100metres se na pravé straně.


Jsme také ve volném autobusové trasy "Žlutá kočka" podél Wellington sv seskočit na rohu Bennet sv. Projděte až Bennet oko a vzít si 2. právo, které je Wickham St. procházka po ulici a jsme na pravé straně, na rohu Wicham Place.

Můžete také využít Midland linky vlak a vystupte na Claisebrook stanici (2 zastávky od vlakového nádraží Perth) a přijmout theRed Cat Royal St na rohu Bennet St. Běž Bennet oko a vzít si 2. právo, které je Wickham St , chůze po ulici a jsme na pravé straně, na rohu Wicham Place.
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 8.5
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.2
 • Čistota 8.6
 • Zařízení 8.9
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.