X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Why Not? Chillout Kiev

Gorkogo 22B/35, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Můžete zadat naši budovu ze 2 stran:
1.. Hor'koho 22b (uvnitř dvorku) - kříž přes oblouk, jděte rovně přes parkoviště až uvidíte náš znak. Stisknutím tlačítka 3 a 9 současně se otevře tmavě červené dřevěné dveře. Jděte o patro výše do 35 apt.
2.. Pokud cestujete s GPS budete muset použít jiný vstup (náš dům je na rohu) z Saksahans'koho 30V. Jděte dovnitř oblouku na Saksahans'koho 30, přes dva oblouky. Otevřete šedé kovové dveře před vámi, stisknutím tlačítka 1 a 2 tlačítka současně. Přejít na 2. patře pro apt 35.

Z vlakového nádraží:

Procházka, Procházka, Procházka! - Je to jen 30 min a velmi snadné. Když jdete ven ze starého hlavního vchodu musíte jít rovně, dolů Kominternu (Комінтерну) ulici. Pak druhá vpravo na Saksaganskogo (Саксаганського) ulici. Jděte rovně asi 20 minut a vzít 5. doleva. Jste na Gorkogo (Горького) ulici. Najděte budovy číslo 22 - je to na levé straně, dovnitř oblouku a jděte rovně přes vnitřní nádvoří, až uvidíte velký znak chillout na zdi na levé straně. Kód, který otevřete přední dvířka se 3 a 9 (oba stisknuto najednou). Číslo bytu je 35. Pokud to stále není dost jasné na našich pic na Hostelworld profilu ;)

Z letiště Boryspil:

Rezervace taxi s námi: 200UAH nebo:
Take mini-bus (který stále v před hlavním vchodem) na nádraží (Вокзаль). A pak postupujte podle návodu výše.

Stačí e-mail nám pár dní před.