Zdarma WiFi

We Love F. Tourists

Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

4983 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Srdce města…

Naše 250 let stará budova byla kompletně zrekonstruována, aby poskytovala tu nejlepší atmosféru a nejvyšší úroveň pohodlí v pečlivě čistém prostředí. Zažijte privilegium otevřít ráno své okno a dívat se z pohodlí postele na ikonický hrad São Jorge, pak si vychutnejte naši kompletní a chutnou snídani, která se připravuje a vaří denně od časného rána.

Než vykročíte do nejcentrálnějších ulic Baixa a začnete svůj den, projděte kolem recepce a popovídejte si s naším přátelským personálem, který vám pomůže naplánovat si dopředu a řekne vám o aktivitě plánované na ten večer.

Náš hostel vám poskytuje dva zcela nezávislé společné prostory. Ať už je vaše nálada jakákoli, můžete si najít místo k relaxaci a sledování filmu nebo čtení knihy z naší komplexní kolekce obojího, stejně jako se smísit a připojit se ke každodenní činnosti v Lounge Baru. Nabízíme kompletní služby s příjemným pocitem, který vám umožní užít si Lisabon bez námahy a společenským způsobem.

Na konci dne vám dáme iPad a pak vám připravíme šálek čaje, abyste si odpočinuli a relaxovali, než začnou noční aktivity. Před odjezdem nezapomeňte napsat své vzpomínky na střechu.

Je tak snadné nás najít, ale ne tak snadné opustit… (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

07. 4. 2022
I was really happy. Super friendly staff, great atmosphere, I got a lot of tips for my city walk. Clean and nice. I would definitely come back.
Žena, 25-30
05. 3. 2024
Excellent location, staff and facilities.
Muž, 31-40
05. 3. 2024
Desde los primeros minutos el staff te hace sentir bienvenido y siempre tienen una recomendación o consejo que es de mucha ayuda durante tu estadía. Todo siempre estuvo súper limpio y la ubicación es perfecta para movilizarse y conocer todo. No puedo decir más que recomiendo 1000% quedarse aquí, no importa la edad que tengan.
Smíšená skupina, 25-30

Zařízení