X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Wang Fat Hostel

No A1, 2/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 71%Čistota
  • 67%Zařízení

Přeloženo: Google * A11 městský autobus přímo z letiště do Causeway Bay-stop No.14 (poblíž Sogo obchodní dům), náklady na HKD40 (nejpohodlnější a nejlevnější způsob, jak do našeho hostelu). Z autobusové zastávky, pěšky směrem a pak po Paterson ulice, na straně 7-Eleven obchodě, přes Great George Street. Pokračujte rovně, až uvidíte Aesop obchod a Burberry obchod. Naleznete Peterson stavební blok A.

* Letiště Express do střední části pak přes MTR Causeway Bay na stanici (exit E -turn vlevo mimo stanici, vlevo na 1. rohu), náklady HKD100. Pokračujte rovně a po Paterson Street, až uvidíte Aesop obchod a Burberry obchod. Naleznete Peterson stavební blok A.


* Taxi z letiště, můžete vystoupit taxi v Paterson ST je taxíků, že právě nachází stinnou Paterson budovy, náklady HKD450.

* Bus No.102, 106, 112 z Hong Hum nádraží (konečná stanice KCR vlaku z pevninské Číny), vystoupit z autobusu na přední části parku Victoria nebo Sogo Department Store. Náklady kolem hkd10. Kříže na Gloucester Road a pěšky podél Velké George Street, dokud nedosáhne Paterson ulice, přes semaforu a odbočit vpravo na rohu (Uvidíte Max Mara). Jeďte rovně po Paterson Street, až uvidíte Aesop obchod a Burberry obchod. Naleznete Peterson stavební blok A.


Poznámka: Když přijedete v blízkosti našeho hostelu, prosím, uvědomte si, že tam nejsou žádné známky ukazující název hostelu. Místo toho, prosím, vyhledejte "Paterson Building Block A od budovy znamení (jako hostel se nachází uvnitř budovy). Naše budova hlavní vchod je přímo mezi růžových a Burberry obchodů.