X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Volver Beach Hostel

Las Conchas 11, Puerto de Mogan, Gran Canaria, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Cestování autobusem
Gran Canaria má vynikající autobusovou dopravu, poskytuje přístup k Puerto de Mogan, od hlavních turistických oblastí ostrova.

Autobus č. 1: Las Palmas - Puerto de Mogan (každých 20 minut)
Tento autobus začíná v San Telmo (Las Palmas), a zastaví se na hlavní silnici mimo letiště, a končí v Puerto de Mogan. První autobus projíždí kolem letiště kolem 5,20 a pak každých 20 minut. Po 19,50 autobus každou hodinu a poslední autobus je v 23.50. To trvá asi 2 hodiny, protože autobus jede po staré pobřežní silnici.

Autobus č. 91 Las Palmas - Playa Del Cura (od 6,35 do 20,35 každou hodinu)
Tento autobus také začíná v San Telmo (Las Palmas), a staví přímo před Terminálem 1 na letišti (na check-in úrovně), a končí v Playa Del Cura, 3 busstops před Puerto de Mogan. Tento autobus trvá 1 hodinu a pak budete muset počkat na č.1 nebo 32 pokračovat.

Další informace availible z turistické informační kanceláře, které se nachází na odletové úrovni letiště.

Puerto de Mogan Autobusové nádraží - Volver Hostel
Z autobusového nádraží, postupujte Avenida del Las Artes, která začíná v supermarketu Spar, dokud se nedostanete na pláž, odbočte vpravo a přes dřevěný most. Procházka přes přechod pro chodce, a pokračovat podél Explanada Del Castillete pro cca 50 metrů, dokud se nedostanete na poště (Correos), což je po Restaurante Castillete na pravé straně. Odbočit vpravo do Las Nasas, která dosahuje Calleton Las Conchas po 22 krocích. Jděte rovně 33 další kroky, až budete čelit barevné Volver Hostel.
Chcete-li přijet taxíkem, jen řekněte řidiči, aby vás v uzlu (Correos) a postupujte podle Discription z této části dále.