X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Viva Hostel Minsk

Zhukovskogo St, 4, Minsk, Bělorusko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Zhukovskogo Street, 4, Minsk

Ubytujte se v Kobylisích ZDARMA!
Každou neděli jsme se provést loterii mezi našimi hosty rezervován lůžek v ubytovně Kobylisích pro nadcházející týden. Cena je - zdarma Pobyt v Kobylisích za jeden den!

Z centrálního autobusového / vlakového nádraží:

Z vlakového nádraží se dostanete podchodem, projděte se a vyjít na místní autobusové nádraží ï ¿½ ¿½ Druzhnayaï na zadní straně. Procházka přes to na druhou stranu a přijmout kovové schody jít dolů. Odbočit vlevo, podjedete železniční most a pěšky podél ulice Tolstogo do druhé světelné křižovatce. Je křižovatkou Tolstogo, Mogilevskaya a Zhukovskogo ulicích. Ty by měly přejít silnici a tady budete potřebovat druhou výšková budova s ​​číslem 4 na pravé straně Zhukovskogo ulici. Je vyroben z červeného / béžová cihel a nachází se naproti dvou supermarketech. Celá cesta bude trvat asi 10 minut pěšky.

Z Institutu Kultury stanice metra:
Jeďte výjezdem na Mogilevskaya ulici. Coming out stanice metra, budete muset přejít silnici. Odbočte vlevo a pěšky pět minut po Mogilevskaya ulici. Na první křižovatce, s Zhukovskogo ulici, odbočte vpravo a přejděte na číslo domu 4, vlastní vchod z ulice.

Můžete také chytit autobus nebo trolejbus žádnou z Institutu Kultury stanice metra a my jsme jen jednu zastávku na celé čáře.

Z letiště ï ¿½ Minsk-2I ¿½ na ubytovně "VIVA":

Nachází se 40 km od Minsku. Můžete se tam dostat 3 způsoby:
1) taxi - rychlá a nákladná, $ 40 - 50 dolarů, doba jízdy je čtyřicet-padesátminut;

2) ve veřejné dopravě - pomalé a levné. Autobusem z letiště na autobusové nádraží ï ¿½ ¿½ Centrali, pak přijde na nádraží. Z vlakového nádraží se dostanete podchodem, projděte se a vyjít na místní autobusové nádraží ï ¿½ ¿½ Druzhnayaï na zadní straně. Procházka přes to na druhou stranu a přijmout kovové schody jít dolů. Odbočit vlevo, podjedete železniční most a pěšky podél ulice Tolstogo do druhé světelné křižovatce. Je křižovatkou Tolstogo, Mogilevskaya a Zhukovskogo ulicích. Ty by měly přejít silnici a tady budete potřebovat druhou výšková budova s ​​číslem 4 na pravé straně Zhukovskogo ulici. Je vyroben z červeného / béžová cihel a nachází se naproti dvou supermarketech. Celá cesta bude trvat asi 10 minut pěšky.

3) Nabízíme také transfer z / na letiště rezervaci předem. Cena je 35 $