X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Viva Hostel Minsk

Zhukovskogo St, 4, Minsk, Bělorusko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Zhukovskogo Street, 4, Minsk

Ubytujte se v Kobylisích ZDARMA!
Každou neděli jsme se provést loterii mezi našimi hosty rezervován lůžek v ubytovně Kobylisích pro nadcházející týden. Cena je - zdarma Pobyt v Kobylisích za jeden den!

Z centrálního autobusového / vlakového nádraží:

Z vlakového nádraží se dostanete podchodem, projděte se a vyjít na místní autobusové nádraží ï ¿½ ¿½ Druzhnayaï na zadní straně. Procházka přes to na druhou stranu a přijmout kovové schody jít dolů. Odbočit vlevo, podjedete železniční most a pěšky podél ulice Tolstogo do druhé světelné křižovatce. Je křižovatkou Tolstogo, Mogilevskaya a Zhukovskogo ulicích. Ty by měly přejít silnici a tady budete potřebovat druhou výšková budova s ​​číslem 4 na pravé straně Zhukovskogo ulici. Je vyroben z červeného / béžová cihel a nachází se naproti dvou supermarketech. Celá cesta bude trvat asi 10 minut pěšky.

Z Institutu Kultury stanice metra:
Jeďte výjezdem na Mogilevskaya ulici. Coming out stanice metra, budete muset přejít silnici. Odbočte vlevo a pěšky pět minut po Mogilevskaya ulici. Na první křižovatce, s Zhukovskogo ulici, odbočte vpravo a přejděte na číslo domu 4, vlastní vchod z ulice.

Můžete také chytit autobus nebo trolejbus žádnou z Institutu Kultury stanice metra a my jsme jen jednu zastávku na celé čáře.

Z letiště ï ¿½ Minsk-2I ¿½ na ubytovně "VIVA":

Nachází se 40 km od Minsku. Můžete se tam dostat 3 způsoby:
1) taxi - rychlá a nákladná, $ 40 - 50 dolarů, doba jízdy je čtyřicet-padesátminut;

2) ve veřejné dopravě - pomalé a levné. Autobusem z letiště na autobusové nádraží ï ¿½ ¿½ Centrali, pak přijde na nádraží. Z vlakového nádraží se dostanete podchodem, projděte se a vyjít na místní autobusové nádraží ï ¿½ ¿½ Druzhnayaï na zadní straně. Procházka přes to na druhou stranu a přijmout kovové schody jít dolů. Odbočit vlevo, podjedete železniční most a pěšky podél ulice Tolstogo do druhé světelné křižovatce. Je křižovatkou Tolstogo, Mogilevskaya a Zhukovskogo ulicích. Ty by měly přejít silnici a tady budete potřebovat druhou výšková budova s ​​číslem 4 na pravé straně Zhukovskogo ulici. Je vyroben z červeného / béžová cihel a nachází se naproti dvou supermarketech. Celá cesta bude trvat asi 10 minut pěšky.

3) Nabízíme také transfer z / na letiště rezervaci předem. Cena je 35 $