X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Viva Hostel Minsk

Zhukovskogo St, 4, Minsk, Bělorusko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Zhukovskogo Street, 4, Minsk

Z centrálního autobusového / vlakového nádraží:

Z vlakového nádraží mít podjezdu, projít ji a vyjít na místní autobusové nádraží Druzhnayaat zádech. Procházka přes to na druhou stranu a vzít kovových schodech jít dolů. Odbočit vlevo, podjedete železniční most a chodit po ulici Tolstogo až do druhé světelné křižovatce. Je to křižovatka Tolstogo, Mogiljovskaja a Zhukovskogo ulic. Měli byste přejít silnici tady a vy potřebujete druhý výškové budovy s číslem 4 na pravé straně ulice Zhukovskogo. Je vyroben z červeného / béžová cihel a nachází se naproti ze dvou supermarketů. Celá cesta bude trvat asi 10 minut pěšky.

Ze stanice metra Institut Kultury:
Jeďte výjezdem do Mogiljovskaja ulici. Coming out stanice metra, budete muset přejít silnici. Odbočte vlevo a pěšky pět minut podél Mogiljovskaja ulici. Na první křižovatce se Zhukovskogo ulice odbočit vpravo a jít do domovního čísla 4, s vlastním vchodem z ulice.

Můžete také chytit jakýkoli autobus nebo trolejbus od stanice metra Institut Kultury a my jsme jen jednu zastávku v řadě.

Z letiště Minsk-2 do hostelu "VIVA":

To se nachází 40 km od Minsku. Dostanete se tam do 3 způsoby:
1) taxíkem - rychlé a drahé, $ 40 - 50 dolarů, doba jízdy je čtyřicet-padesátminut;

2) o veřejné dopravě - pomalý a levné. Autobusem z letiště do autobusové nádraží Central, pak se na vlakové nádraží. Z vlakového nádraží mít podjezdu, projít ji a vyjít na místní autobusové nádraží Druzhnayaat zádech. Procházka přes to na druhou stranu a vzít kovových schodech jít dolů. Odbočit vlevo, podjedete železniční most a chodit po ulici Tolstogo až do druhé světelné křižovatce. Je to křižovatka Tolstogo, Mogiljovskaja a Zhukovskogo ulic. Měli byste přejít silnici tady a vy potřebujete druhý výškové budovy s číslem 4 na pravé straně ulice Zhukovskogo. Je vyroben z červeného / béžová cihel a nachází se naproti ze dvou supermarketů. Celá cesta bude trvat asi 10 minut pěšky.

3) Nabízíme také transfer na / z letiště objednat předem. Cena je 35 $