X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Villa Saint Exupery Beach

6 Rue Sacha Guitry, Nice, Francie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 77%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 76%Atmosféra
  • 70%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště v Nice:
Autobusem 98 z Terminálu 1 nebo 2 autobusové zastávky Albert 1er, což je první zastávka za autobus odbočuje vlevo mimo Promenade (6EUR, trvání: 20-30min, poslední odjezd v 23h35). Jdi dál ve směru dopravy a po silnici jak to dopadá přímo na hlavním náměstí Place Massena. Odbočit vlevo na fontány a postupujte podle tramvajových linek na Massena tramvajové zastávky. Procházka kolem obchodnímu domu Galeries Lafayette a proměnit Rue Sacha Guitry.
Jsme na 6, rue Sacha Guitry.

Od Pěkné vlakového nádraží Ville:
Odbočit vlevo na výstupu a pěšky podél tramvajové zastávky (cca 3 minuty). Tramvaje jezdí každých šest minut od 6 hodin ráno do 00:30. Pěšky: Otočte se vpravo a postupujte podle tramvajových linek pro 2 zastávky do Massena (10 minut). Tramvají: tramvají 2 zastávky ve směru Hopital Pasteur na Massena (5 minut, 1.50EUR). Procházka kolem obchodnímu domu Galeries Lafayette a proměnit Rue Sacha Guitry.
Jsme na 6, rue Sacha Guitry.

Autem:
Vyjeďte výjezdem 50 Nice Centre mimo A8 silnice. Sledujte známky pro Nice Centre - Promenade des Anglais (Bord de Mer). S mořem na pravé straně, postupujte pobřeží podél Promenade des Anglais. Na Meridian Hotel a Casino Ruhl (na levé straně), pobyt v levém pruhu. Vezměte druhou ulicí doleva, která je značená s modrým nápisem: Monaco-Menton genů. Kříže na náměstí (Place Massena) s kašnou na pravé straně. Vezměte první vlevo po označení pro Nice-Nord a jet přímo na Rue Alberti. Vezměte druhou ulicí na levé straně, Rue Hotel des Postes. Vezměte druhou ulicí na levé straně, Rue Sacha Guitry. Villa Saint Exupery Beach Hostel se nachází v počtu 6 Rue Sacha Guitry na levé straně.