X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Villa Michle

Pod Sychrovem II 47, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Cesta z letiště "Ruzyně".
1. Autobus číslo 119 do stanice metra "Dejvická" (konečná stanice). Metrem pomocí zelené linky by měl jít do stanice "Náměstí Míru". Z "Náměstí Míru", z pravé strany od kostela, měli byste jet autobusem číslo 135, až na autobusové nádraží "Bohdalec". (45 - 50 minuty)
2. Autobus číslo 119 do stanice metra "Dejvická" (konečná stanice). Metrem pomocí zelenou linku by měl jít do stanice "Želivského". Tam autobus číslo 213 do zastávky autobusu "Bohdalec". (50 minut)

Cesta z vlakového stanici:
1. Jakmile dorazí, po červené M znaky uvnitř vlakového nádraží najít vchod do metra. Existuje několik bankomatů, jak získat hotovost v blízkosti vchodu metra.
2. Kupte si 32 korun lístek (platný po dobu 90 minut pro oba metra a autobusu). Musíte mince koupit si letenku.
3. Zadejte metro pomocí vchod Florenc (tam jsou 2 vchody, proti sobě) - potvrdit svou letenku, jak budete chodit do.
4. Vystupte na Florenc, což je další zastávka - jak jste vystoupili z vlaku metra, odbočte vlevo a jděte po schodech nahoru (pokud vidíte eskalátory, jste na špatném konci nástupiště).
5. Jak budete chodit uvnitř stanice, neberte první sadu schodech nahoru (tam je pár po obou stranách). Jít dál a vzít druhou sadu schodů na levé straně - jako byste chodili ven, budete hned na správné zastávce. Pokud nevidíte restauraci McDonalds, si vzal špatné schodech.
6. Chytit autobus 135 na 10 zastávkách (autobus jezdí každých 20 minut, poslední autobus 23:59) - budete muset vystoupit na Bohdalci. Jakmile uvidíte velký TESCO na levé straně, to je další zastávka.
7. Jak se dostanete z autobusu, uvidíte nějaké zpevněné kroky - nahoru to, a postupujte po úzké cestě až na cca 50 metrů. Na křižovatce, jít do strmého silnici (Osnicka), až se dostanete k IMESO kancelářské budovy.
8. V IMESO, odbočte vlevo a pěšky na jeden blok (cca 50 m) - Villa Michle bude na pravé straně, jak se dostanete na další křižovatku.