X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Villa Arus

Str. Ciuflea 38, Chisinau, Moldávie

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Arus Hotel byl otevřen v říjnu 2007.
Přesto, že se nachází v blízkosti všech těchto komodit, Hotel ocitá v klidné a pohodlné místo, kde byste mohli odpočinout velmi dobře.
Arus restaurace - je ideálním místem pro pořádání večírků a firemních akcí: korporativní večírky, svatby, fourteenths a konferencí. Komfortní sál pro 200 osob, zábavný program, příjemnou hudbu na vysoké úrovni služeb a rozmanitost tradiční a evropské kuchyně vás nenechá lhostejným. Sejdeme se jako náš nejdůležitější host a bude dělat vše možné vytvořit vřelou a příjemnou atmosféru. Hotel 'Arus "má 15 prostorných a pohodlných pokojů (včetně VIP pokoje). Každý pokoj má svůj jedinečný styl a design, aby byly splněny požadavky hostů.
Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně není zahrnuta
  • Parkování zdarma
  • Parkování
  • Restaurace
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Villa Arus Located at Str. Ciuflea 38, , Chisinau.
Villa Arus
Moldova
Chisinau NA Str. Ciuflea 38
0% 0
47.0171311 28.8509559
Villa Arus
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc