X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Villa Arus

Str. Ciuflea 38, Chisinau, Moldávie

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Arus Hotel otevřel své dveře v říjnu 2007.
Přesto, že se nachází v blízkosti všech těchto komodit, Hotel ocitá v klidné a pohodlné místo, kde si mohli odpočinout velmi dobře.
Arus restaurace - je ideálním místem pro pořádání večírků a firemních akcí: korporativní večírky, svatby, fourteenths a konferencí. Komfortní sál pro 200 osob, zábavným programem, příjemnou hudbu, vysoká úroveň služeb a rozmanitost tradiční a evropské kuchyně vás nenechá lhostejným. Sejdeme se jako náš nejdůležitější host a bude dělat vše možné vytvořit teplé a příjemné atmosféře. Hotel 'Arus' má 15 prostorných a pohodlných pokojů (včetně VIP pokoj). Každý pokoj má svůj jedinečný styl a design, aby byly splněny požadavky hosty '.
Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně není zahrnuta
  • Parkování zdarma
  • Parkování
  • Restaurace
  • Trezor


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Villa Arus Located at Str. Ciuflea 38, , Chisinau.
Villa Arus
Moldova
Chisinau NA Str. Ciuflea 38
0% 0
47.0171311 28.8509559
Villa Arus
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc