X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

• 100%Zařízení

Přeloženo: Google Od Sumare stanice metra: vzít Dr. Arnaldo je výjezdu odbočte vlevo na Dr. Arnaldo Avenue a chodit, dokud se na roh. Odbočit vlevo na Cardoso de Almeida ulici a pěšky tři minuty více.

DOPRAVA

Guarulhos International Airport

Varianta 1: Metrem na stanici Autobusové nádraží Tatuapé - Terminál Sever (řádek 257 EMTU) a vystupte na poslední bod. Jeďte metrem smysl Barra Funda stanici a vystupte na republice. Tam, přepněte na žlutou trasu vlaku směrem Butantã. Postupujte Consolation stanice a přestupovat znovu, nyní na zelenou linku, ke stanici Vila Madalena. Vystoupíte na stanici Sumaré. Přibližné náklady na R 9,00 dolarů a průměrné 90 až 110 minut.
Varianta 2: autobusovou dopravu na letiště Letiště / Avenida Paulista (Paulista hotely Destinace obvodu / Augusta - linka 316): autobus vás zanechá v blízkosti stanice metra Trianon-MASP. Odtud metrem směrem k obci Magdalény a vystoupíte na stanici Sumaré. Celkové náklady přibližně R 40,00 dolarů a průměrné délky 80-90minut.
Varianta 3: TAXI stojí asi R $ 110-120 a průměrný čas je 60 - 120 minut, v závislosti na provozu.

Letiště Congonhas:

Varianta 1: Jeďte autobusem na metro (trasa Jude 675I). Tam, metrem k Tucuruvi a vystupte na stanici Ana Rosa. Přestup na metro demarkační linii vlaku do Vila Madalena nádraží a vystupte na Sumaré. Přibližné náklady na R $ 6.00 a průměrná doba 30 minut.

Varianta 2: Taxi bude stát asi R $ 50 a průměrná doba je 30 minut, v závislosti na provozu.

AUTOBUSY

Portuguesa Tietê-Bus Terminal

Jeďte metrem na Jabalpur, vystupte na stanici Paradise a přestupte na linku metra Green vůči Vila Madalena. Vystoupíte na stanici Sumaré. Doba trvání je přibližně 40 minut a cena je R 3,00 dolarů. Taxi přibližně R 50,00 dolarů.

Autobus Barra Funda

Jeďte metrem k Corinthians-Itaquera republiky na stanici. Tam, přepněte na žlutou trasu vlaku směrem Butantã. Postupujte Consolation stanice a přestupovat znovu, nyní na zelenou linku, ke stanici Vila Madalena. Vystoupíte na stanici Sumaré. Náklady výsledky v oblasti vývoje 3,00 dolarů a průměrnou dobu 40 minut. Taxi bude stát přibližně 25,00 dolarů výsledky v oblasti vývoje a průměrná doba je 25 minut.

Metro Sumaré na Rock Hostel Village:

Ve stanici Sumare, použijte exit Dr. Arnold Av. Příchodu na Avenida Dr. Arnaldo, odbočte vlevo a pěšky přes viadukt, kde je možné vidět velké Avenida Sumare níže. Ukončení nadjezdu pokračovat pěšky až do rohu a Rua Cardoso de Almeida. Jedná se již o ulice, kde se nachází my, odbočte vlevo a pěšky asi 4 minut dostat do hostelu.