Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Victoria Inn

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

65-67 Belgrave Road, Victoria

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Od letiště Heathrow
Podzemními - Take Piccadilly Line Town nádraží Acton.
Od města nádraží Acton mít District Line na nádraží Victoria.

AUTEM - Take dálnice M4 na A4 na Hyde Park Corner. Podle značek na Victorii a Vauxhall Bridge. Na Vauxhall Bridge Road, odbočit vpravo do Wilton Road pro Belgrave Road.

Autobusem - "Airbus A1" - Victoria Station na letiště Heathrow.
První autobus odjíždí Victoria v 06:30 každý den. Pak každých 15-20 minut, dokud 17:10.
Poté 17:40, 18:10 a každých 30 minut, dokud 20:30.

Každých 15 minut. * Cesta z terminálů letiště Heathrow 1,2 a 3 na nádraží Paddington trvá 15 minut, cca 7 minut více z Terminálu 4.

Z London City Airport
Doprava na letiště bus (tel: (020) 7646 0088), probíhá na Canary Wharf (2) a stanice Liverpool Street (5). Shuttle autobusy také jezdí každých deset minut, Canning Town stanice (2), která je podávána Jubilee Line a Docklands Light Railway. Silvertown a London City Airport vlakové nádraží je deset minut chůze od budovy terminálu pro služby Silverlink metrem do Richmondu přes Willesden Junction. Computacab taxi služby (tel: (020) 7646 0850), účtovat 29 do centra Londýna

Od letiště Stansted
Vlakem - rychlíkem na Liverpool Street Station pak metrem (Circle linka) na Victoria Station.

Od letiště Luton
VLAKEM - Intercity na Kings Cross St Pancras pak podzemní Victoria Line Pimlico a Victoria Station.

Taxíkem

Pokud nejste obeznámeni s Londýnem, měli byste si být vědomi toho, že "černé taxíky" - tradiční London Taxi - jsou regulovány, a se dostanete přímo na hlavní House Hotel z libovolného místa v Londýně a na letiště Heathrow.

Jediné, co musíte říct, je "Victoria Inn, 65-67 Belgrave Road. Victoria, prosím "a oni vás tam.

Černé taxíky jsou licencovány Metropolitní policie. Jejich řidiči jsou profesionálové, a musí projít rigorózních zkoušek, než se mohou provozovat.

Platíte jaké se taxi-měřiče. Vědí, že téměř každé ulici v Londýně, každý hotel, velvyslanectví, železniční stanice divadla a letiště, stejně jako mnoho restaurací, nočních podniků a zábavní zařízení.

Tip není povinné, ale pravidlo je 10% z jízdného.

"Minicabů" jsou jedinci, kteří vlastní auto, a nejsou regulovány - některé jsou dobré a za rozumnou cenu, ale menšina využije své neznalosti o přebíjení a nebudou znát cestu. Uvádějte svůj cíl jasně a dohodnout cenu, než se dostanete do minicab. Ať je to jasné, že sjednaná cena je to, co budete platit, a ne penny víc.

Pokud Bezpečnost je vaše starost, vždy používejte Black Cab

Autobusem

Hotel se nachází mezi Victoria a Pimlico stanic metra. Autobus 24 jde do Victoria Station, Westminsterské katedrály a Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street, Trafalgar Sq., Leicester Sq., Centre Point a na sever, směrem na Hampstead Heath. To staví přímo před hotelem ..

Číslo 24 autobus - Hampstead Heath na Pimlico - zastavuje jen z boku Victoria Inn. Zeptejte se řidič kapku na první zastávce na Belgrave Road.

Pěší trasy

Ze stanice metra Victoria
Docházkové vzdálenosti 10 minut: od nádraží Victoria, sjezd Wilton Road; odbočit vpravo Wilton silnice by měla vést k Denbigh ulice (Across Warwick Street). Na konci Denbigh ulice se první doleva, což vede k Belgrave Road. Najdete nás na levé ruce Belgrave Road.

Ze stanice metra Pimlico
Out od Pimlico do bessborough ulice, pak druhou právo Belgarve Road, hotel se nachází na pravé straně, 65-67 Belgrave Road (10 minut chůze).

Od Victoria Coach Station
Docházkové vzdálenosti 6/7 zápisu: Nechte Victoria Station a odbočit vlevo dolů Buckingham Palace Road. a odbočit vpravo na Eccleston mostu. Procházka přes most a pokračovat rovně. Cesta se stává Belgrave Road. A Victoria Inn je na levé straně.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×