X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Victoria Inn

65-67 Belgrave Road, Victoria, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště Heathrow
Metrem - Take Piccadilly linka na nádraží Acton Town.
Z nádraží Acton Town se okresní linky na nádraží Victoria.

AUTEM - Take dálnice M4 na A4 na Hyde Park Corner. Podle značek na Victorii a Vauxhall Bridge. Na Vauxhall Bridge Road, odbočit vpravo na silnici Wilton pro Belgrave Road.

Autobusem - "Airbus A1" - Victoria Station na letiště Heathrow.
První autobus odjíždí v 06:30 Victoria denně. Pak každých 15-20 minut, dokud 17:10.
Poté 17:40, 18:10 a každých 30 minut až do 20:30.

Každých 15 minut. * Cesta z terminálů letiště Heathrow 1,2 a 3 nádraží Paddington trvá 15 minut, cca 7 minut více z Terminálu 4.

Od londýnského letiště
Kyvadlová doprava z letiště bus (tel.: (020) 7646 0088) běží na Canary Wharf (2) a Liverpool Street Station (5). Kyvadlové autobusy také jezdí každých deset minut na stanice Canning Town (2), která se podává v Jubilejní Line a Docklands Light Railway. Silvertown a London City Airport Vlakové nádraží je vzdáleno deset minut chůze od budovy terminálu pro Silverlink služby Metro do Richmondu přes Junction Willesden. Computacab taxi služby (tel.: (020) 7646 0850), poplatek 29 do centrálního Londýna

Od letiště Stansted
Vlakem - rychlíkem na Liverpool Street Station pak metrem (Circle Line) na Victoria Station.

Od letiště Luton
VLAKEM - Intercity na Kings Cross St Pancras pak podzemní Victoria linky na Pimlico a nádraží Victoria Station.

Taxíkem

Pokud nejste obeznámeni s Londýnem, měli byste si být vědomi toho, že "černé taxíky" - tradiční London Taxi - jsou regulovány a se dostanete přímo na House Hotel Central z jakéhokoliv místa v Londýně a na letiště Heathrow.

Jediné, co musíte říct, je "Victoria Inn, 65-67 Belgrave Road. Victoria prosím, "a oni vás tam.

Černé taxíky jsou licencovány z metropolitní policie. Jejich řidiči jsou profesionálové a musí projít rigorózních zkoušek, než budou moci provozovat.

Platíte co taxi-meter ukazuje. Vědí, že téměř všechny ulice v Londýně, každý Hotel Embassy, ​​vlakové nádraží a letiště divadlo, stejně jako mnoho restaurací, noční skvrny a zábavních podniků.

Tip není povinné, ale pravidlo je 10% jízdného.

"Minicabů" jsou jedinci, kteří vlastní auto, a nejsou regulovány - některé jsou dobré a za rozumnou cenu, ale menšina využije své neznalosti přebitím a nebude znát cestu. Vždy uveďte své cíle jasně a dohodnout cenu, než se dostanete do minicab. Je zřejmé, že dohodnutá cena je to, co budete platit, a ne penny víc.

Pokud Bezpečnost je vaše starost, vždy používejte Black Cab

AUTOBUSEM

Hotel se nachází mezi stanicemi metra Victoria a Pimlico. Autobus 24 jde na nádraží Victoria, Westminster Cathedral a Westminster Abbey, Houses of Parliament, Downing Street, Trafalgar Sq., Leicester Sq., Centre Point a na sever, směrem Hampstead Heath. To staví přímo před hotelem ..

Číslo 24 autobus - Hampstead Heath na Pimlico - zastaví jen z boku Victoria Inn. Zeptejte se řidič kapku tě na první zastávce na Belgrave Road.

Pro pěší

Ze stanice metra Victoria
Pěší vzdálenosti 10 minut: od nádraží Victoria se Wilton Road východ, otočte se doprava Wilton Road by mělo vést k Denbigh ulici (přes ulici Warwick). Na konci ulice Denbigh se první doleva vede k Belgrave Road. Najdete nás na levé ruce Belgrave Road.

Od stanice metra Pimlico
Z Pimlico do Bessborough ulice, pak druhou právo na Belgarve Road, hotel je na pravé straně, 65-67 Belgrave Road (10 minut chůze).

Od Victoria Coach Station
Docházkové vzdálenosti 6/7 minutách: Nechte Victoria Station a zahněte doleva dolů Buckingham Palace Road. a odbočit vpravo na Eccleston mostu. Jděte přes most a pokračovat rovně. Cesta se stává Belgrave Road. A Victoria Inn se nachází na levé straně.