X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Verandahs Backpackers Lodge

4-6 Hopetoun Street, Auckland, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Od Aotea náměstí:
Projděte si Vincent Street. Vincent St potom spojí do Hopetoun Street, jít přes pochodu přes most a pak jsme třetí poslední dům na pravé straně.

Do autobusu na letiště:
Vystoupíte na křižovatce Queen Street a Karangahape Road (místní obyvatelé nazývají K "Rd). Obraťte se přímo na K 'Rd a pěšky podél dostanete Hereford ulice na pravé straně. Jděte dolů Hereford ulici a odbočit vlevo na Hopetoun Street. Jsme třetí poslední dům na pravé straně. Jízdné je $ 16 za osobu.

Do Super Shuttle od mezinárodního nebo vnitrostátního letiště:
Budou doručit přímo na našich předních dveří. Jízdné je o 33 dolarů za jednu osobu, nebo 41 dolarů pro 2 osoby a méně za více.

Podle zeleného "Inner Link 'Bus:
Vystoupíte na stanici Art výjezdu na Ponsonby Road. Procházka podél Ponsonby silnici asi 50m až Hopetoun sv Jízdné 1,90 dolarů

Červenou "City Link 'Bus:
Vystoupíte na zastávce Pitt St. Procházka po silnici do Karangahape Road, (K'Rd) a odbočit vpravo a jít podél dostanete Hereford ulice na pravé straně. Jděte dolů Hereford ulici a odbočit vlevo na Hopetoun Street. Jsme třetí poslední dům na pravé straně. Jízdné 0,50 centů.

Autem Směrem na sever:
Na Auckland Hamilton dálnice, vezměte Kyber Pass a Exit č. 430. Odbočte doleva a jít na vrchol kopce a pokračujte rovně přes kopec a dolů Newton Road přes nadjezd most až na další kopec a přes světelnou křižovatku na palubu Ponsonby Road. Otočte na další světelné křižovatce do Hopetoun ulice vpravo.

Autem na jih:
Na Auckland Hamilton dálnice, přes Harbour Bridge a přijmout první výjezd, Shelly Beach Road. Odbočte doleva do Jervois Road. Odbočit vpravo do Ponsonby Road. Pokračujte podél Ponsonby silnici, až uvidíte, Western Park na levé straně a poté odbočit vlevo do Hopetoun ul.