X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Verandahs Backpackers Lodge

4-6 Hopetoun Street, Auckland, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 94%Zařízení

Přeloženo: Google Od Aotea náměstí:
Projděte si Vincent Street. Vincent St potom spojí do Hopetoun Street, jít přes pochodu přes most a pak jsme třetí poslední dům na pravé straně.

Do autobusu na letiště:
Vystoupíte na křižovatce Queen Street a Karangahape Road (místní obyvatelé nazývají K "Rd). Obraťte se přímo na K 'Rd a pěšky podél dostanete Hereford ulice na pravé straně. Jděte dolů Hereford ulici a odbočit vlevo na Hopetoun Street. Jsme třetí poslední dům na pravé straně. Jízdné je $ 16 za osobu.

Do Super Shuttle od mezinárodního nebo vnitrostátního letiště:
Budou doručit přímo na našich předních dveří. Jízdné je o 33 dolarů za jednu osobu, nebo 41 dolarů pro 2 osoby a méně za více.

Podle zeleného "Inner Link 'Bus:
Vystoupíte na stanici Art výjezdu na Ponsonby Road. Procházka podél Ponsonby silnici asi 50m až Hopetoun sv Jízdné 1,90 dolarů

Červenou "City Link 'Bus:
Vystoupíte na zastávce Pitt St. Procházka po silnici do Karangahape Road, (K'Rd) a odbočit vpravo a jít podél dostanete Hereford ulice na pravé straně. Jděte dolů Hereford ulici a odbočit vlevo na Hopetoun Street. Jsme třetí poslední dům na pravé straně. Jízdné 0,50 centů.

Autem Směrem na sever:
Na Auckland Hamilton dálnice, vezměte Kyber Pass a Exit č. 430. Odbočte doleva a jít na vrchol kopce a pokračujte rovně přes kopec a dolů Newton Road přes nadjezd most až na další kopec a přes světelnou křižovatku na palubu Ponsonby Road. Otočte na další světelné křižovatce do Hopetoun ulice vpravo.

Autem na jih:
Na Auckland Hamilton dálnice, přes Harbour Bridge a přijmout první výjezd, Shelly Beach Road. Odbočte doleva do Jervois Road. Odbočit vpravo do Ponsonby Road. Pokračujte podél Ponsonby silnici, až uvidíte, Western Park na levé straně a poté odbočit vlevo do Hopetoun ul.