Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Urbany Hostel Barcelona

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 7.6
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 7.4
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 7.9
 • Čistota 8.0
 • Zařízení 8.0

Umístění

Avda. Meridiana, 97

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Od letiště v Barceloně:
... Vlakem Cercanías:
Vezměte Cercanías číslo vlaku 2 děje ve směru Sant Celoni / Massanet. Vystupte na Clot-Arago stanice. Při opuštění stanice, přes Avenida Meridiana a chodit na levé straně asi dva bloky, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 35 minut.
... Autobusem a metrem:
Vezměte číslo sběrnice A1 na Plaza Catalunya (poslední zastávka). Kdysi tam, na pravé straně najdete stanici metra. Vezměte červenou linku (Linka 1) děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přejdete silnici a chodit na levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 45 minut.
Střídavě, taxi z letiště stojí asi 35 eur.
Od vlakového nádraží Sants:
Vezměte Cercanías číslo vlaku 2 děje ve směru Sant Celoni / Massanet. Vystoupíte na druhé zastávce, Clot-Arago. Při opuštění stanice, přes Avenida Meridiana a chodit na levé straně asi dva bloky, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 15 minut.
Střídavě, taxi z Sants stojí asi 15-20eur.

Od vlakového nádraží Francia
... Autobusem:
Autobusem číslo 51 (Pla Palau / C. Meridiana) z těsně mimo stanici. Vystoupíte na zastávce 11. (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig). Projděte si Carrer del Dos de Maig na dva bloky. Odbočte doleva na Carrer del Consell de Cent. Keep walking, dokud se kříží Avenida Meridiana. Na tomto kříži nás najdete v řadě 97. Doba jízdy je asi 30 minut.
... Metrem:
Mimo vlakového nádraží França, chodit na levé straně a pak odbočte vlevo do první ulice najdete. Když přijedete na příští křižovatce, uvidíte stanice metra na levé straně. Jeďte žlutou linkou (linka 4) bude ve směru Trinitat Nova. Vystoupíte na druhé zastávce (Urquinaona) a změnit zde na červenou linku (Linka 1) děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přejdete silnici a chodit na levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 25 minut.
Střídavě, bude taxi stojí asi 15 eur.
Od Norte autobusového nádraží:
Jedním mimo autobusové nádraží, vzít metro červené linie děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot (třetí zastávka) a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přejdete silnici a chodit na levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 10 minut.
Střídavě, taxi je bude stát mezi 10 a 15 euro.
Od náměstí Plaza Catalunya:
Metrem červenou linku (Linka 1) bude ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přejdete silnici a chodit na levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 15 minut.
Střídavě, bude taxi stojí kolem 15 - 20 eur.
Z letiště Girona:
Jen mimo letiště, jet autobusem do Barcelony Autobusové nádraží (Estacion del Norte). Cesta trvá asi jednu hodinu. Z vnější strany autobusového nádraží metrem červenou linkou děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot (třetí zastávka) a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přejdete silnici a chodit na levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 10 minut. Cesta trvá asi hodinu a deset minut.
Střídavě, bude taxi stojí asi 150 eur.
Od letiště Reus:
Jen mimo letiště se, jet autobusem do Barcelony autobusového nádraží Sants. Odtud se na Cercanías číslo vlaku 2 děje ve směru Sant Celoni / Massanet. Vystoupíte na druhé zastávce, Clot-Aragon. Při opuštění stanice, přes Avenida Meridiana a chodit na levé straně asi dva bloky, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi dvě hodiny.
 • Hodnota za peníze 7.6
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 7.4
 • Zaměstnanci 8.1
 • Atmosféra 7.9
 • Čistota 8.0
 • Zařízení 8.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.