X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Urbany Hostel Barcelona

Avda. Meridiana, 97, Barcelona, Catalonia, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště v Barceloně:
... Vlakem Cercanias:
Vezměte Cercanias číslo vlaku 2 bude ve směru Sant Celoni / Massanet. Vystupte na Clot-Arago stanici. Po výstupu z metra Avenida Meridiana kříž a chodit na levé straně asi dva bloky, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 35 minut.
... Autobusem a metrem:
Autobusem číslo A1 na Plaza Catalunya (poslední zastávka). Kdysi tam, na pravé straně najdete stanici metra. Vezměte červenou linku (Linka 1) probíhající ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přes silnici a projít se po levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 45 minut.
Střídavě, taxi z letiště stojí asi 35 eur.
Z vlakového nádraží Sants:
Jeďte vlakem Cercanias číslo 2 jít ve směru Sant Celoni / Massanet. Vystoupíte na druhé zastávce, sraženiny Arago. Po výstupu z metra Avenida Meridiana kříž a chodit na levé straně asi dva bloky, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 15 minut.
Střídavě, taxi od Sants stojí asi 15-20eur.

Od Francia nádraží
... Autobusem:
Autobusem číslo 51 (Pla Palau / C. Meridiana) hned od nádraží. Vystoupíte na zastávce 11. (Carrer de Valencia / Carrer de Dos de Maig). Projděte si Carrer del Dos de Maig na dva bloky. Odbočit vlevo na Carrer del Consell de Cent. Keep walking, dokud se kříží Avenida Meridiana. Na tomto kříži nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 30 minut.
... Metrem:
Mimo vlakového nádraží França, chodit na levé straně a pak odbočit vlevo do první ulice najdete. Když přijedete na příští křižovatce, uvidíte stanice metra na levé straně. Jeďte žlutou linkou A (4) děje ve směru Trinitat Nova. Vystoupíte na druhé zastávce (Urquinaona) a změnit zde na červenou linku (Linka 1) probíhající ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přes silnici a projít se po levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 25 minut.
Střídavě, bude taxi stojí asi 15 eur.
Z autobusového nádraží Norte:
Jedna mimo autobusové nádraží, vzít metro červenou čáru děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot (třetí zastávka) a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přes silnici a projít se po levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 10 minut.
Střídavě, taxi je bude stát mezi 10 a 15 eur.
Od Plaza Catalunya:
Metrem červenou linku (Linka 1) děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přes silnici a projít se po levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 15 minut.
Střídavě, bude taxi stojí kolem 15 - 20 eur.
Z letiště Girona:
Jen mimo letiště, jet autobusem do Barcelony Autobusové nádraží (Estacion del Norte). Cesta trvá asi jednu hodinu. Z vnější strany autobusového nádraží se metrem červenou čáru děje ve směru Fondo. Vystupte na stanici Clot (třetí zastávka) a mít výstup pro Avenida Meridiana. Přes silnici a projít se po levé straně asi jeden blok, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi 10 minut. Cesta trvá asi hodinu a deset minut.
Střídavě, bude taxi stojí asi 150 eur.
Z letiště Reus:
Jen mimo letiště se, jet autobusem na autobusové nádraží Barcelona Sants. Odtud se vlaku Cercanias číslo 2 bude ve směru Sant Celoni / Massanet. Vystoupíte na druhé zastávce, sraženiny Aragon. Po výstupu z metra Avenida Meridiana kříž a chodit na levé straně asi dva bloky, dokud nás najdete v čísle 97. Cesta trvá asi dvě hodiny.