X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Ulisse Deluxe

Via del Mare, 22, Sorrento, Itálie

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Můžete dosáhnout Ulisse Deluxe Hotel v Sorrento jiný druh dopravy, a to jak soukromých nebo veřejných.
Letadlem: Pozemky na mezinárodním letišti Capodichino v Neapoli, který je spojen s významnými mezinárodními a italských letištích. Pokud o to požádá, bude auto vyzvednout vás na letišti a odveze Vás na Sorrento v přibližně jednu hodinu. K dispozici je také veřejná autobusová doprava z letiště do Sorrenta.

Vlakem: Příjezd na Hlavní nádraží v Neapoli. Změna na místní vlak, Circumvesuviana, který ponechává na Sorrento každých 20-30 minut. Cesta do Sorrento (poslední zastávka) trvá 1 hodinu a 15 minut. Jednou ze zastávek na trati z Neapole do Sorrento Pompei Scavi, nejbližší stanice archeologického naleziště v Pompejích. Pokud o to požádá, bude auto vás vyzvednout na Neapol střední a odveze Vás do Sorrenta. Místní vlakové nádraží je jen 1 km od hostelu.
Jakmile jste v Sorrento, z vlakového / autobusového nádraží Ulisse je jen 700 metrů chůze (20 minut).
Ukončení železniční stanice:
Podniknout kroky dolů a pak přes dvě malé ulice Corso Italia (hlavní ulice).
Odbočte vlevo a pěšky, kolem hlavního náměstí (Tasso náměstí). Pokračovat pěšky na hlavní ulici, dokud se nedostanete na Hospital.Facing nemocnice, hledat po malých krocích na levé straně. Jděte po schodech dolů a jít po ulici, až uvidíte Ulisse, na levé straně. Přibližně 700 m (20 minut chůze)


Autem: Jeďte po dálnici a výstupu A3 Napoli-Salerno-Pompei v Castellammare di Stabia, pak postupujte podle značek na Sorrento. Poté, co v Sorrento přejít na konec Corso Italia (u nemocnice), a vzít si nechal na Via del Mare. Po 100 m nás najdete.
Jízdní doba se liší v závislosti na provozu a roční období. S autem, střediska jako Amalfi, Ravello a Positano jsou v dosahu jen pár km podél Amalfitana pobřežní silnici.

By křídlová: Denní služba po celý rok s odjezdy z Neapole (Beverello molo) a Capri. Přístav se nachází jen 1 km od