X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Ulisse Deluxe

Via del Mare, 22, Sorrento, Itálie

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Se můžete dostat do Ulisse Deluxe Hotel v Sorrento různými druhy dopravy, a to jak soukromé nebo veřejné.
Letadlem: Pozemky na Capodichino mezinárodním letišti v Neapoli, který je napojen na hlavních mezinárodních a italských letištích. Pokud o to požádá, bude auto vyzvednout vás na letišti a odveze Vás do Sorrenta přibližně jednu hodinu. K dispozici je také veřejná autobusová doprava z letiště do Sorrenta.

Vlakem: Příjezd do neapolského hlavního nádraží. Přejděte do lokálky, "Circumvesuviana", který odejde do Sorrenta každých 20-30 minut. Cesta do Sorrento (poslední zastávka) trvá 1 hodinu a 15 minut. Jednou ze zastávek na trati z Neapole do Sorrento Pompeje Scavi, nejbližší stanice do archeologického naleziště v Pompejích. Pokud o to požádá, bude auto vyzvednout vás na Neapol střední a odveze Vás do Sorrenta. Místní vlakové nádraží je jen 1 km od hostelu.
Jakmile jste v Sorrento, od vlakového / autobusového nádraží Ulisse je jen 700 metrů chůze (20 minut).
Ukončení nádraží:
Podniknout kroky dolů a pak přes dvě malé ulic Corso Italia (hlavní ulice).
Odbočte vlevo a pěšky, kolem hlavního náměstí (TASSO náměstí). Pokračovat v chůzi na hlavní ulici, dokud se nezobrazí Hospital.Facing do nemocnice, podívat se na malých krocích na levé straně. Jděte dolů po schodech a chodit po ulici, až uvidíte Ulisse, na levé straně. Přibližně 700 m (20 minut chůze)


Autem: Take A3 Napoli-Salerno dálnici Pompei-a výstupu na Castellammare di Stabia, pak postupujte podle značek na Sorrento. Poté, co v Sorrento Přejít na konec Corso Italia (u nemocnice) a vzít si nechal na Via del Mare. Po 100 m nás najdete.
Doba jízdy se liší v závislosti na provozu a roční období. S autem, střediska, jako Amalfi, Ravello a Positano jsou na dosah, jen pár kilometrů po silnici Amalfitana pobřeží.

Tím, křídlové: Denní služby po celý rok s odlety z Neapole (Beverello molo) a Capri. Přístav je jen 1 km od