Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Triana Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.8
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 8.8
 • Zaměstnanci 8.8
 • Atmosféra 8.4
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 8.9

Umístění

Rodrigo de Triana 69, Seville

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Z letiště
TAXI: pondělí až pátek, 7 hodin - dvacet jedna hodin: 22,20 eur
Od pondělí do pátku, dvacet jedna hodin - 7 hodin: 24,75 eur
V sobotu a neděli: 24,75 eur

BUS:
Jeďte autobusem EA Airport Speciální (4 eur) a vystupte na "Torre del Oro". Přejděte San Telmo můstek (nejbližší most na věž) a odbočit vpravo na "Calle Betis". Odbočit vlevo na druhém ulici děje na "Calle Troya". Jakmile se tam dostanete, vezměte třetí právo na "Calle Rodrigo de Triana". Hostel se nachází asi 300 metrů od této chvíle, na číslo 69.
(Cena z letiště nebo z jakéhokoli místa na místo určení v Seville je založen na pevnou úrokovou sazbou, včetně zavazadel)

Z autobusového nádraží Plaza de Armas na:
Pěšky: 15 minut. Vydejte se na "Calle ARJONA" (pokračování "Calle Torneo") a chůzi držet rovně asi 400 metrů; přes most Isabel II (Triana Bridge). (Pozor, Triana Bridge NENÍ most v blízkosti bílé na nádraží, to je železo vypadající s nezaměnitelnými kroužky v jeho struktuře). Kříže na náměstí a chodit na "Calle San Jacinto", až to skončí v "Calle Rodrigo de Triana" (třetí ulice na levé straně od náměstí dále). Pokračujte rovně, dokud se nedostanete číslo 69, což je počet ubytovny.

Z autobusového nádraží Prado San Sebastian na:
Pěšky: Procházka na "Calle San Fernando" směrem k řece. Kříže na "Plaza Puerta de Jerez", a pak přes most San Telmo. Poté, co jste přešel most, odbočte vpravo na "Calle Betis." (Ulice rovnoběžná s řekou) .Take druhou ulicí vlevo na "Calle Troya", a pak třetí právo na "Calle Rodrigo de Triana". Hostel se nachází 300 metrů od tam, na číslo 69.

METRO: Jeďte vlakem směrem na stanici "Prado de San Sebastian" (o "Avenida de Carlos V", vedle "Jardines del Prado", vedle "los Juzgados") (1,65 eur), dokud "Plaza de Cuba" , Z toho, přes "calle República Argentina" a pokračujte asi 40 m směrem k řece. Take "calle Stránky del Corre" na levé straně a obrátit se na pravé straně v "Calle Troya" po 200 metrech. Jakmile jste tam, vzít do první ulice po levé straně. To je "Rodrigo de Triana"; Hostel se nachází 300 metrů dál, na číslo 69.

Ze stanice de Santa Justa na:
Pěšky + metro: projít "avenida Kansas City", který se brzy změní v "Calle Luis Morales", až na křižovatku s "Calle Eduardo Dato" (15 minut). Zde je stanice metra "Nervión" (jízdenka: 1,65 eur). Jeďte metrem na "Ciudad Expo" a vystupte na "Plaza de Cuba". Z tohoto pravidla vyjmout, přes "Calle República Argentina" a chodit na více či méně 40 m směrem k řece. Take "calle Stránky del Corro" na levé straně, a obrátit se na pravé straně po 200 metrech v "calle Troya". Poté, co jste tady, vzít do první ulice po levé straně (Rodrigo de Triana). Dostanete se na ubytovně po asi 300 metrů, na číslo 69.

Taxi: více či méně €. 8

BUS: EA Airport Special bus.
Jeďte autobusem EA Airport Speciální na "Torneo-Plaza de Armas" (autobusová zastávka se nachází u Av Kansas City, na levé straně hlavního výstupu z vlakového nádraží.) (Jízdenka: 4 €). Dostat na "Passeo Colón / Torre del Oro" (po více či méně 20 minut). Jakmile jste tam, přes San Telmo Bridge (ten, který je nejblíže k věži), a odbočit vpravo na "Calle Betis" (paralelní k řece). Odbočit vlevo na druhém ulici děje na "calle Troya. Jakmile se tam dostanete, vezměte třetí právo na "Calle Rodrigo de Triana". Hostel je asi 300 metrů od této chvíle, na číslo 69.

Z vlakového nádraží Cercanías San Bernardo na:
Vlaky, které přicházejí z Granady a Cádizu zastaví na nádraží San Bernardo předtím, než přijde na své poslední zastávce v "Santa Justa". Pokud se dostat na této zastávce, můžete jet metrem na zastávce před nádražím. Jeďte metrem na "Ciudad Expo" a vystupte na "Plaza de Cuba". Z tohoto pravidla vyjmout, přes "calle República Argentina" a chodit na cca 40 m směrem k řece. Obraťte se na levé straně v "calle Stránky del Corro" a po více či méně 200m, jděte na levé straně na "calle Troya". Z tohoto pravidla vyjmout, první ulice po levé straně je "Rodrigo de Triana", ve které najdete na koleje po cca 300 m na číslo 69.
 • Hodnota za peníze 8.8
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 8.8
 • Zaměstnanci 8.8
 • Atmosféra 8.4
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 8.9
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.