X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Travel Joy Hostels Chelsea

111 Grosvenor Road, Pimlico, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Gatwick:

S časovým harmonogramem odchodu každých 15 minut, a doba jízdy pouhých 30 minut, Gatwick Express je nejjednodušší způsob, jak se dostat z London Gatwick Airport na vlakové nádraží Victoria, pak budete muset vzít londýnské metro na lince Victoria Southbound a vystupte na stanice metra Pimlico, která je první zastávkou.

Z letiště Heathrow:

Od 05:00 do 23:00, vezměte londýnského metra na Piccadilly Line, změňte v Green Parku Victoria linky Southbound. Vystoupíte trubku na stanice metra Pimlico, která je druhá zastávka.

Z letiště Stansted:

Stansted Express jezdí každých 15 minut a dosahuje London Liverpool Street za 45 minut. Vlaky odjíždějí z letiště Stansted železniční stanice, která se nachází přímo pod terminálu. Přípojky londýnského metra, která vás přivede na Liverpool Street, odtud vzít centrální linii západně k Oxford Circus, změňte tam Victoria linky Southbound. Vystoupíte trubku na stanice metra Pimlico, která je třetí zastávkou.

Také autobusové a autokarové nádraží Stansted Airport dostanete na Victoria Coach Station. Můžete buď vzít si taxi pro 6/7 nebo pěšky; viz níže směry. Vstupenky Coach lze zakoupit u pokladny v příjezdů (otevře od 6:00 do 01:00), v autobusového nádraží (24 hodin denně, sedm dní v týdnu) nebo na palubě.

Od letiště Luton:

East Midlands Vlaky (dříve Midland hlavní) provozovat častou dopravu z letiště Luton Parkway nádraží k St. Pancras International. Průměrná doba jízdy je 35 minut. Kde jste na St Pancras / Kings Cross Station vzít londýnské metro - Victoria linky Southbound, a pak vystupte na stanice metra Pimlico, která je sedmá zastávka.

Cesta z Victoria Coach Station chůze:

Hlava jihozápadně na Buckingham Palace Rd / A3214 směrem Semley Place, odbočit doleva na Ebury mostu / B324, na kruhovém objezdu, vyjeďte výjezdem 2nd na Sutherland St, pak odbočte vpravo na Terpentýn Lane, pokračujte na Peabody Ave, pokračujte na Terpentýn Lane, mírné doprava na lupus St, odbočit doleva na Grosvenor Rd / A3212.

Cesta z Pimlico stanice pěšky:

Jakmile se dostanete ven z Pimlico Station Tube hledat Aylesford ulici nebo St Georges náměstí. Procházka na konci jedné z těchto komunikací ve směru řeky Temže a Grosvenor Road. V Grosvenor silnice odbočit vpravo a pokračovat 500 m, až se zobrazí elektrárny Battersea na druhé straně řeky, které jsme přímo naproti.