X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Travel Joy Hostels Chelsea

111 Grosvenor Road, Pimlico, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Gatwick:

S časovým harmonogramem odchodu každých 15 minut a cesta trvá pouhých 30 minut, Gatwick Express je nejjednodušší způsob, jak se dostat z letiště Gatwick do vlakového nádraží Victoria, pak se budete muset vzít na londýnské metro na lince Victoria Southbound a vystupte na Pimlico stanice, která je první zastávkou.

Z letiště Heathrow:

Od 05:00 do 23:00, se londýnské metro na Piccadilly Line, změny v Green Park pro Victoria linky Southbound. Vystupte na trubku na Pimlico stanice, která je druhá zastávka.

Od letiště Stansted:

Stansted Express jezdí každých 15 minut a dosahuje London Liverpool Street 45 minut. Vlaky odjíždějí z letiště Stansted železniční stanice, která se nachází přímo pod terminálem. Přípojky které londýnského metra se dostanete na Liverpool Street, odtud se centrální linii na západ na Oxford Circus, změní se na Victoria linky Southbound. Vystupte na trubku na Pimlico stanice, která je třetí zastávkou.

Také autobus a autobusové nádraží Stansted Airport dostanete na Victoria Coach Station. Můžete si buď vzít si taxi pro 6/7 nebo pěšky; viz pokyny níže. Vstupenky Coach lze zakoupit u pokladny v příjezdů (otevřít 6:00-01:00), ve autobusového nádraží (24 hodin, sedm dní v týdnu) nebo na palubě.

Od letiště Luton:

East Midlands Trains (dříve Midland hlavním vedením) pracovat časté spojení z letiště Luton Parkway stanici do St Pancras International. Průměrná doba jízdy je 35 minut. Kde jste na St Pancras / Kings Cross Station se na londýnské metro - Victoria linky na jih, a pak vystupte na Pimlico stanice, která je sedmá zastávka.

Cesta z autobusového nádraží Victoria chůze:

Vedoucí jihozápadně na Buckingham Palace Rd/A3214 směrem Semley Place, odbočit doleva na Ebury Bridge/B324, na kruhovém objezdu, vyjeďte výjezdem 2nd na Sutherland St, pak odbočte vpravo na Turpentine Lane, pokračujte na Peabody Ave, pokračujte na Turpentine Lane, mírné právo na lupus St, odbočit vlevo na Grosvenor Rd/A3212.

Cesta z Pimlico stanice pěšky:

Jakmile se dostanete ven stanice metra Pimlico vyhledat Aylesford ulici nebo St Georges náměstí. Procházka na konci jedné z těchto cest ve směru řeky Temže a Grosvenor Road. V Grosvenor Road odbočit vpravo a pokračovat 500 metrů, až uvidíte Battersea Power Station na druhé straně řeky, které jsme přímo naproti.