X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Wild Fig Hostel

Uvala Bregdetti, 14a, Arbanasi, Zadar, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Příjezd k hostelu, kdy přijet autobusem:

Náš hostel se nachází pouhých 5 minut chůze od Zadarské autobusového a vlakového nádraží. Pokud přijíždíte do Zadaru vlakem nebo autobusem na autobusové nádraží a vlakové nádraží se nachází přímo vedle sebe.

Při chůzi do našeho hostelu od autobusového nádraží - musíte odbočit vlevo, kde jsou zaparkovaná taxi a rovně kolem prodejce vozu Nissan na pravé straně. Pokračujte pěšky (tam je nepatrné zakřivení na silnici) a minete kávy NEC obchod a tenisové kurty na pravé straně. Na levé straně uvidíte místní fotbalové hřiště a basketbalové hřiště. Wild obr. Hostel se nachází jen několik set metrů kolem nich na pravé straně silnice. Podívejte se na naše znamení a Green Gate.

Z letiště:
Letiště se nachází asi 8 km od centra města. Aerobus trvá přibližně 15 minut a bude stát 25 kun včetně vašeho zavazadla (více než 3 eur).

Aerobus klesne vám na hlavním autobusovém nádraží, postupujte podle pokynů uvedených výše pěší, jsme jen 5 minut chůze od hotelu.

Případně si můžete vzít místní taxi z letiště, které by vás stát více než 150 kun.

Pokud nás budete kontaktovat před odletem do Zadaru, jsme více než rádi zajistíme místní taxi vás vyzvedne z letiště. Pokud si rezervujete jen nám poskytnete vaše jméno, číslo letu a čas příletu, takže můžeme uspořádat taxi na setkání s Vámi, když půda.