X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Western Hotel

33 Prospect Hill, Galway, Galway, Irsko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Autobusem nebo vlakem:
Galway vlakové a autobusové stanice jsou umístěny v centru města, jen tři minuty chůze od The Western Hotel. Při výjezdu ze stanice, odbočte vlevo směřovat Eyre Square. Pobyt na pravé straně náměstí, kolem NTK kanceláře na pravé straně. Odbočit vpravo na hospodě Richardsona na rohu a pokračovat až Prospect Hill. Nacházíme se na vrcholu tohoto kopce na levé straně.

Autem:
Použijte silniční AA hodinky webové stránky plné směry Galway City. Jak se budete blížit Galway sledovat ukazatele na centrum města a pokračovat směrem Eyre Square. Doporučujeme vám rovnou k našemu parkovišti. Těsně předtím, než se dostanete náš hotel uvidíte malou sadu semaforů. Cesta vám poskytne dvě možnosti: jedna odbočit doleva směrem na náměstí Eyre a další odbočka vpravo dole malé ulice (St Bridget Terasa) odbočte vpravo dolů touto ulicí, pak další vlevo dole na Cul de Sac. Naše podzemní parkoviště se nachází na konci Cul de Sac. Vezměte prosím na vědomí: Podzemní parkoviště a garáže je parkoviště s obsluhou. Pokud jsou všechny prostory jsou se, prosím, nechat klíče od auta na recepci, jak máme, řidiče na straně bychom muset přesunout své auto.

Letadlem:
Galway Airport se nachází v Carnmore, jen 8 km severně od města. Poznámka neexistuje autobusová doprava na tomto letišti, proto doporučujeme využít jejich služby Půjčovna aut, nebo použít jeden z mnoha taxíků jsou k dispozici k pronájmu na letišti. Orientační taxi jízdné na Galway 15 €.