X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The Times Hostel - College Street

8, College Street, Dublin, Dublin, Irsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště v Dublinu

Autobusem: nejlevnější způsob, jak The Times Hostel - College Street od letiště je 16 autobus. Vystupte na DOlier ulici (zastavení po OConnell ulici), která je za rohem od hostelu. Hostel je na protější straně silnice těsně za pěší světla na pravé straně. Hostel se nachází na rohu College Street a DOlier ulici, vedle Doyla Pub. Cesta autobusem trvá přibližně 40 minut, ale už v dopravní špičce. Jízdné je 2.65 a budete potřebovat mince (poznámky nejsou povoleny).

Tím Airlink přímým autobusem: Autobusy Airlink č 747 a 748 je rychlý způsob, jak cestovat mezi letištěm v Dublinu a centra města. Tento autobus se zastaví pouze na vyhrazených zastávkách Airlink. Nejbližší zastávka hostelu je na O'Connell Street. Můžete si koupit lístky u řidiče autobusu. Ceny letenek jsou: Dospělý Single - 6,00; Adult Return - 10.00; Dítě Single - 3,00; Dítě Return - 5.00.

By Express Aircoach Autobusem: K dispozici je také expresní Aircoach autobus, který poskytuje služby po celou dobu během dne mezi letiště v Dublinu a na město. Můžete si koupit jízdenku Aircoach buď zástupce Aircoach nebo z ovladače Aircoach autobusu. Letištní autobus staví na Trinity vysoké škole, která je velmi blízko k hostelu. Postupujte College Street na sto metrů a uvidíte, The Times Hostel - College Street na levé straně. Náklady na tuto cestu se bude pohybovat mezi 7 jedním směrem a 14 zpět.

Taxi: Taxi z letiště trvá asi 25 minut a stojí kolem 20-30. Během dopravní špičky taxi z letiště může trvat až 50 minut.


Od nádraží Heston

Tramvají (LUAS): Vydejte se na Luas (tram) na nádraží Heston a jít na Abbey Street Luas Stop. Vraťte se najít OConnell ulici, odbočte vlevo a pěšky směrem k OConnell mostu. Přímo před vámi bude DOlier Street. The Times Hostel - College Street se nachází na rohu ulice a DOlier College Street na pravé straně.

Naše adresa:
8 College Street
Dublin 2
Irsko