X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Student Hotel Amsterdam

Jan van Galenstraat 335, Amsterodam, Nizozemí

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 69%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Autem:

Ze severu:
Již od směru Zaandamu, postupujte A10, směr Den Haag. Vyjeďte výjezdem k / S105 Geuzenveld. Odbočit vpravo na semaforech, na Jan van Galenstraat. Po 400 metrech najdete hotel na levé straně. Make U-turn jen AFER mostu dosáhnout vchodu do hotelu.

Z jihu:
Již od směru Utrecht / Amersfoort, postupujte A10, směr Zaandam. Vyjeďte výjezdem k / S105 Geuzenveld. Odbočit vlevo na semaforech, na Jan van Galenstraat. Po 400 metrech najdete hotel na levé straně. Make U-turn těsně za mostem dosáhnout vchodu do hotelu.

Z letiště Schiphol:

Taxi: 15 min - cca. € 35

Autem (15 min)
Nechte letiště Schiphol a připojit se k A4 ve směru Amsterdamu. Sledujte A10, směr Zaandam. Vyjeďte výjezdem k / S105 Geuzenveld. Odbočit vlevo na semaforech, na Jan van Galenstraat. Po 400 metrech najdete hotel na levé straně. Make U-turn těsně za mostem dosáhnout vchodu do hotelu.

Vlakem a metrem (20 min)
Jeďte vlakem Směrem k nádraží Sloterdijk - přejít na metro 50 a vystupte na "Jan van Galenstraat" - Nech stanice metra a uvidíte, že student hotel na pravé straně.


Z Hlavního nádraží:

Taxi: 15 min - cca. € 25

Tramvají (20 min)
Jeďte tramvají 13 k Geuzenveld a vystupte na "Jan van Galenstraat", Student Hotel je přímo před vámi na vaší levé straně.