X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The Silk Road

Dorsoduro 1420/E, Benátky, Itálie

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Od Santa Lucia nádraží, odbočit vpravo mimo stanici, procházka podél Fondamenta Santa Lucia, až se dostanete na velký moderní most. Cross tento most do autobusového nádraží Piazzale Roma a odbočit vlevo. Procházka kolem Santa Chiara Hotel a odbočit vpravo na Fondamenta Cossetti. Pokračujte rovně ulicí v průběhu několika malých mostů, dokud se ohýbá doprava. Po rohu se první most na levé straně (Ponte Rosso). Projděte si Fondamenta Rossa až do konce, kde odbočíte vpravo přes most na Fondamenta Briati. Kříže na první most na levé straně (Ponte del Soccorso). Okamžitě pryč z mostu odbočit vpravo na Fondamenta del Soccorso. Nekříží už mosty! Sledujte ulici, jak se ukáže, doleva a jděte rovně. Minete Hotel San Sebastiano. Budete chodit do Campo de San Basegio. Kříž až do konce a ze campo na Calle del Vento. Odbočte doleva na Fondamenta delle Zattere a chodit jednu minutu. Vchod Silk Road Nemovitost je na Calle Corteloto, druhé dveře vpravo.

Od vlakového nádraží Santa Lucia by waterbus (vodního autobusu). V přední části stanice vzít Aktiv trajektem č. 2 ve směru z Piazzale Roma / Zattere a výstupu na zastávce San Basilio. Pokračovat pěšky na pravé straně po dobu jedné minuty. Vchod je z ulice pryč Zattere.

Z autobusového nádraží na Piazzale Roma by waterbus. V přední části stanice vzít Aktiv trajektem č. 2 ve směru Zattere a výstupu na zastávce San Basilio. Pokračovat pěšky po dobu jedné minuty.