X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Silk Road

Dorsoduro 1420/E, Benátky, Veneto, Itálie

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Od Santa Lucia nádraží, odbočit vpravo mimo stanici, procházka podél Fondamenta Santa Lucia, dokud se nedostanete na velký moderní most. Cross tento most do Piazzale Roma a autobusového nádraží odbočit vlevo. Procházka kolem Santa Chiara Hotel a odbočit vpravo na Fondamenta Cossetti. Pokračujte rovně po ulici během několika malých mostů, dokud se ohýbá vpravo. Po rohu se první most na levé straně (Ponte Rosso). Projděte si Fondamenta Rossa až do konce, kde odbočíte vpravo přes most na Fondamenta Briati. Kříž první most na levé straně (Ponte del Soccorso). Okamžitě pryč mostu odbočte vpravo na Fondamenta del Soccorso. Nekřižte už mosty! Sledujte ulici jak to dopadá doleva a jděte rovně. Budete procházet Hotel San Sebastiano. Budete chodit do Campo de San Basegio. Se procházet a ze Campo na Calle del Vento. Odbočit vlevo na Fondamenta delle Zattere a chodit jednu minutu. Silk Road Property Vchod je z Calle Corteloto, druhé dveře vpravo.

Z nádraží Santa Lucia v waterbus (vaporetto). V přední části stanice vzít Aktiv trajekt č. 2 ve směru na Piazzale Roma / Zattere a výstupu na zastávce San Basilio. Pokračujte pěšky vpravo po dobu jedné minuty. Vchod je z ulice pryč Zattere.

Z Piazzale autobusového nádraží Roma v waterbus. V přední části stanice vzít Aktiv trajekt č. 2 ve směru Zattere a výstupu na zastávce San Basilio. Pokračovat pěšky po dobu jedné minuty.