X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Purple House International Backpackers' Hostel

Avenida Sexta Oesta y Calle C Sur, atras de la Camara de Comercio, David City, Panama

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google O David Město:
David City je vhodný brzdný bod na cestě do Kostariky, nebo Bocas del Toro. Můžete se vydat na výlety do Boquete a Cerro Punta. Také má sklon být méně deštivé v David City, než v jiných částech země, takže s větší spolehlivostí si můžete naplánovat své město dobrodružství.

O okolí
Jsme velmi výhodnou polohu v obchodní čtvrti velké moderní města. Zcela záměrně jsme vybrali čtvrti San Mateo v hostelu, protože je velmi centrálně umístěný a blízko mnoha služeb, které 24 hodin David City nabízí. Pět minut chůze od hostelu je 24 hodin Obrovské supermarkety, velké čerstvé ovoce a vegetarián trhu, širokou škálu restaurací, barů, disco a nočních klubů, spousta bankomatů, nakupování. nemocnice, cestovní kanceláře, a mnoho autobusové spojení do turistických oblastí a Kostarice. V okolí je považován za zcela bezpečné. Hostel se nachází ve vynikající oblasti!

Jak se k nám dostanete:

Od hranice Paso Canoas Kostariky nebo Cerro Punta, nebo sopka, nemusíte jít celou cestu od autobusového nádraží! Zeptejte se svého řidič autobusu, aby tě asi 3 bloky od Purple House (La Casa Morada) v přední části autobusové zastávky "Universidad Tecnologica". Budete mít před čerpací stanici. Pivot vaše tělo se a podívejte se na Revilla farmacii, a chodit k němu a pokračovat na stejné ulici (Avenida Sexta) pro 3 bloky (5 min) směrem komory.

Z autobusového terminálu David City podniknout jakékoli autobusem (35 centů), které prochází před McDonalds na Calle F Sur. Když minete McDonalds říct řidič autobusu zastavit na Supermercado 99. Vystupte zde, a pokračovat pěšky rovně z vás 1 blok do rozpočtu kol Pronájem kanceláří a Revilla farmacie. V tomto rohu, aby se doprava a pěšky 3 bloky až uvidíte pěkný purpurové dům na rohu.

Pokud jste nějak skončit na autobusovém terminálu tak, postupujte podle následujících pokynů:

Taxi možnost (jako Jana, 2013, ceny pro všechny taxi a autobusů vzrostly v důsledku zvýšení cen zemního plynu, takže se ujistěte, dohodnou na ceně.)

Můžete utrácet 2,00 dolarů - 2,50 dolarů (pro 1-2 osoby), a vzít si taxi do Hostel The Purple House International Backpackers '.

To je to, co můžete říct k taxikáře (pokud nerozumí The Purple House):

"La Casa Morada, ubicado en la přes Rapida en San Mateo, Atrás de la Cámara de Comercio")

Chůze možnost:

Nebo můžete pěšky asi 20 minut (od autobusového nádraží), pořád ptají lidem, jak se dostat do komory (Cámara de Comercio La) a najdete nás!