X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Pink Palace

Agios Gordios Beach, Sinarades,49084, Korfu, Řecko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Naše Adresa
Pink Palace Resort & Budget Hostel, Agios Gordios Beach, Sinarades, Ostrov Korfu, 49084, Řecko

Pro nově příchozí nabízíme zdarma vyzvednout od autobusového nádraží, přístavu a letiště. Napište nám nebo telefonní příjem před příjezdem, takže můžeme zařídit transfer.

Pokud jsou zasílány z Atén můžete cestovat s řeckou autobusové dopravy, jak pracujeme ve spolupráci s nimi. Časy odletů a veškeré informace jsou k dispozici na našich webových stránkách pod Express Bus do / z Atén. Napište nám pro dostupnost a rezervovat sedadlo / s. Atény Korfu autobusem také Vám ubytování za první noc s námi navíc snídaně a večeře.

K dispozici je také pravidelná autobusová linka z města Korfu na Sinarades nebo Agios Gordios pláže od Zelené autobusového nádraží u přístavu.

Pokud si vzít taxi The Pink Palace, platit přibližně 27 eur.

Stále více a více letecké společnosti létající přímo na Korfu. Podívejte se na webové stránky, jako Ryanair.com z Říma a Milána a mnoha evropských městech, Easyjet.com z Londýna a mnoha dalších městech, a SkyScanner.net vidět všechny dostupné lety a dobré obchody. Olympic Airways a Aegean Airlines pravidelné lety z Athén do Korfu.

Trajekty plují z Itálie, Albánie a Řecka pevniny po celý rok. V létě většina lodí volejte na Korfu, v ostatních obdobích roku může být nutné přijmout další trajekt z Igoumenitsa, který je asi hodinu jízdy na řecké pevnině naproti Korfu. Podívejte se na naše webové stránky pro informace o trajektové společnosti.

Mít bezpečné cesty a brzy se uvidíme!