X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The Pink Palace Hotel & Hostel

Agios Gordios Beach, Sinarades,49084, Korfu, Řecko

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 76%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Naše Adresa
Pink Palace Resort & Budget Hostel, Agios Gordios Beach, Sinarades, Ostrov Korfu, 49084, Řecko

Pro nově příchozí nabízíme zdarma vyzvednout od autobusového nádraží, přístavu a letiště. Napište nám nebo telefonní příjem před příjezdem, takže můžeme zařídit transfer.

Pokud jsou zasílány z Atén můžete cestovat s řeckou autobusové dopravy, jak pracujeme ve spolupráci s nimi. Časy odletů a veškeré informace jsou k dispozici na našich webových stránkách pod Express Bus do / z Atén. Napište nám pro dostupnost a rezervovat sedadlo / s. Atény Korfu autobusem také Vám ubytování za první noc s námi navíc snídaně a večeře.

K dispozici je také pravidelná autobusová linka z města Korfu na Sinarades nebo Agios Gordios pláže od Zelené autobusového nádraží u přístavu.

Pokud si vzít taxi The Pink Palace, platit přibližně 27 eur.

Stále více a více letecké společnosti létající přímo na Korfu. Podívejte se na webové stránky, jako Ryanair.com z Říma a Milána a mnoha evropských městech, Easyjet.com z Londýna a mnoha dalších městech, a SkyScanner.net vidět všechny dostupné lety a dobré obchody. Olympic Airways a Aegean Airlines pravidelné lety z Athén do Korfu.

Trajekty plují z Itálie, Albánie a Řecka pevniny po celý rok. V létě většina lodí volejte na Korfu, v ostatních obdobích roku může být nutné přijmout další trajekt z Igoumenitsa, který je asi hodinu jízdy na řecké pevnině naproti Korfu. Podívejte se na naše webové stránky pro informace o trajektové společnosti.

Mít bezpečné cesty a brzy se uvidíme!