X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The Palace Hostel

666 Calle Suau, San Juan, Puerto Rico

mapa a cestovní pokyny


61%Hodnocení

  • 68%Hodnota za peníze
  • 64%Zabezpečení
  • 64%Umístění
  • 65%Zaměstnanci
  • 62%Atmosféra
  • 51%Čistota
  • 55%Zařízení

Přeloženo: Google Taxíkem z letiště:
Existuje spousta taxi mimo nároku zavazadla na letišti. Po opuštění letiště řekněte jim, že se svézt na tuto adresu:
666 Calle Suau, Santurce, San Juan, PR
* To nejlepší, co říct taxikář:
- Nacházíme se v Miramar
- Jsme nachází přes ulici od zastávky metra Taxi v Miramar.
* Pokud stále nevíte umístění, a pak řekl:
- Nachází se po Calle Cerra na Ponce de Leon. (Uveďte "Colegio de Abogados")
Stručně řečeno, jsme se nacházejí mezi Calle Hoare a Calle Cerra a Calle Fernandez Juncos a Ponce de Leon. Tyto čtyři ulice, aby se rámeček kolem Calle Suau což je místo, kde se nacházíme.
** Poznámka: Taxis v San Juan obvykle účtovat paušální sazbu pro všechny vzdálenosti. Například, jít pět minuta dolů na silnici může stát stejně jako třicet minuta po celém městě. (Víme, že nemá smysl ...) Z letiště, měli byste očekávat, že zaplatí $ 15-18. Většina hosté dávají řidiči $ 20 zákona zahrnout tip, ale to je zcela na vás. Neměli byste platit více než 20 dolarů, aby se dospělo v naší ubytovně. Občas, řidiči snažit a poplatek $ 1 nadměrné zavazadlo. **

Autobusem z letiště:
Na horní úrovni Luis Munoz Marin mezinárodního letiště hledat nejbližší autobusové zastávky na pravé straně od východu. Autobusem # 40 Isla Verde. Budete vystupte na prvním autobusová zastávka cca 3 min od letiště před Denny
Od 'Isla Verde ", autobusem T5 do Ponce de Leon v Miramar. (Vždy potvrdit s řidičem, kde jdou.) Řekněte ovladač, který se chystáte Miramar a budete výstupu na křižovatce Ponce de Leon a Hoare. Uvidíte pekárna / sandwich shop (Al Gusto), na levé straně. Budete pokračovat vlevo na Hoare, dokud se nedostanete na další křižovatku, Jose Marti. Jít doleva. Ulice jde přímo do Suau pouze. Projděte se po ulici a uvidíte prázdné hodně na pravé straně. Palace Hostel se nachází hned vedle levé straně prázdné šarže na pravé straně ulice.
Autobus jízdné je 0,75 dolarů za každou cestu / autobusem v celkové výši 1,50 dolarů a je potřeba přesné změny. Jsme jen 5 minut chůze od autobusové zastávky.
Nikdy neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké problémy!