X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Monastery Hostel Milan

via Renzo Bertoni, 3, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 76%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Nachází se na Via Renzo Bertoni, na pouhých pár bloků do katedrály Duomo, klášter Hostel je velmi blízko k okresu Fashon a výhody mimořádně výhodném místě, a díky své strategické poloze, je snadné se dostat hlavní významné lokality a nejvýznamnějších nákupních oblastí v Miláně.
Od Stazione Centrale vzít metro žluté linky (San Donato směr) a vystupte na druhé zastávce Turati. Jděte ven přes exit Moscova a vyhledat přes Montebello, odbočit vpravo na Via Sandro Sandri a ve spodní části najdete přes Renzo Bertoni. Tam uvidíte hnědou otevřených dveří! Tam jsme!

Z Stazione Centrale, můžete se také projít do našeho hostelu, trvá pouhých 20 minut. Vypadni od Stazione Centrale, chytit přes Pisani, projít náměstí Piazza della Repubblica pokračovat v přes Turati, pak odbočte vpravo přes Moscova. Na semaforu odbočit doleva na Via Corso di Porta Nuova a pak opět vlevo na přes Renzo Bertoni, tam uvidíte hnědé dveře otevřené! Tam jsme!

Z letiště Linate mít shuttle bus k centrální stanici a pokračovat na žlutou linku metra směrem k San Donato, vystoupit na třetí zastávka Turati, chytit "Moscova" exit, pak se přes Montebello a odbočit vpravo na Via Sandro Sandri, odbočte doleva a uvidíte hnědou otevřených dveří, jsme tam!

Z letiště Malpensa mít shuttle bus do hlavního milánského nádraží a na metro žluté linky k San Donato a vystupte na druhé zastávce Turati, pak se přes Montebello a odbočit vpravo na Via Sandro Sandri pak odbočte doleva a uvidíte otevřené dveře , tam jsme!

Díky tomu, že se nachází v blízkosti dvou stanic metra (MM Turati žlutá čára a MM Moscova zelená čára) je možné dospět k nové kongresového centra během několika minut (méně než 20), hlavní nádraží, letiště Linate , Brera Pinacoteca, Leonardos Poslední večeře a noční kluby hlavní oblasti, kde je možné strávit příjemný večer a věděl Milán v noci.

Stazione Centrale, můžete se také projít do našeho hostelu to trvá jen 20 minut dostat ven z Stazione Centrale a jít rovně přes průchod Pisani thru náměstí Piazza della Repubblica a vzít přes Turati pak odbočte vpravo přes Moscova. na semaforu odbočit doleva na Via Corso di Porta Nuova a pak odbočit vlevo přes Renzo Bertoni, tam uvidíte otevřené dveře! tady to je!