X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The Melting Pot Hostel Tanger

Rue de Tsouli, 3 (Medina), Tanger, Maroko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Pokud se dostanete Tangier po moři, je třeba vědět, že existují dva porty: Přístav Tanger (ve městě) a Port TangerMed (50 km daleko).
Za účelem dosažení přístavu Tanger-město, musíte vzít trajektem z přístavu Tarifa. Pokud budete mít trajektem z přístavu Algeciras přijedete v Port Tanger-Med. Jsme velmi blízko k přístavu města Tanger, typy ubytování jsou jen 20 minut chůze od hotelu.
- Z přístavu Tanger-město (přičemž na trajekt v Tarifa), máte dvě možnosti, můžete si vzít modrým "Petit taxi", která bude stát asi 30 dirhamů (2,50 €) a požádat o taxi, aby vás parkování Continental Hotel v Medina (to je velmi důležité, že zadáte parkování Continental Hotel v Medina, protože je tu další s názvem Hotel Intercontinental na druhém konci města).
Jsme asi 50 metrů od Hotel Continental je parkoviště, odbočte doprava z parkoviště na "Rue Dar na Baroud" ulice, pak první doleva do "Rue Cheikh Mohammed Ben Seddik" ulici, nakonec se na první vpravo na naší ulice: "Rue de Tsouli". Takže z parkoviště Hotel Continental, nejprve doprava, pak doleva, pak znovu doprava.
Pokud se rozhodnete chůze od přístavu Tanger, jít až na první kopec najdete po Hotel Continental (200 metrů od přístavu), který bude mít na vás výše uvedené parkoviště Hotel Continental. Odtud postupujte podle předchozích pokynů.
- Z Port TangerMed (50 km daleko), máte dvě možnosti, vzít si taxi (250 DH / 23 euro) nebo autobusem (20 DH / 1,50 euro), která vás nechává na autobusovém nádraží Tangeru. Z autobusového nádraží (a vlakového nádraží), výlet stojí asi 20 DH / 1,50 Euro
- Z letiště autobusem (cesta stojí asi 150 DH (13,50 €)), nebo vlakem (náklady na výlet o 20DH (1,50 €)) a pak si vzít taxi do hotelu Continental parkování v Medina . Pak stačí postupovat podle pokynů vám dal na začátku.