X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The MadHouse Prague

Spalena 39, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 98%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 98%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:

Jeďte autobusem č. 119 do stanice metra Dejvická a odtud metrem do stanice Můstek. Na Můstku musíte opustit stanici a mít tramvaj 9 pro tři zastávky na Národní třídě. Poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a jděte doleva a budete mít první vpravo dolů Ostrovní ulici. Naše vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulice, číslo 34 (první dveře vlevo).

Taxi stojí přibližně 650 CZK/26

Z hlavního vlakového nádraží (Hlavní nádraží):

Když ukončíte nádraží, odbočit vpravo a pěšky 2 minuty parkem na tramvajovou zastávku. Kříž tramvajové koleje a tramvají 9 po dobu pěti zastávek na Národní třídě Poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a jděte doleva a budete mít první vpravo dolů Ostrovní ulici. Naše vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulice, číslo 34 (první dveře vlevo).

Taxi stojí přibližně 150 Kč / 6

Z mezinárodního autobusového nádraží (Florenc):

Pojedete metrem C (červená) pro jednu zastávku na Hlavní nádraží. Když ukončíte nádraží, odbočit vpravo a pěšky 2 minuty parkem na tramvajovou zastávku. Kříž tramvajové koleje a tramvají 9 po dobu pěti zastávek na Národní třídě Poté, co vystoupíte z tramvaje, poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a jděte doleva a budete mít první vpravo dolů Ostrovní ulici. Naše vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulice, číslo 34 (první dveře vlevo).

Taxi náklady cca 200 Kč / 8 EUR