X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The MadHouse Prague

Spalena 39, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:

Jeďte autobusem č. 119 do stanice metra Dejvická a odtud metrem do stanice Můstek. Na Můstku musíte opustit stanici a mít tramvaj 9 pro tři zastávky na Národní třídě. Poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a jděte doleva a budete mít první vpravo dolů Ostrovní ulici. Naše vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulice, číslo 34 (první dveře vlevo).

Taxi stojí přibližně 650 CZK/26

Z hlavního vlakového nádraží (Hlavní nádraží):

Když ukončíte nádraží, odbočit vpravo a pěšky 2 minuty parkem na tramvajovou zastávku. Kříž tramvajové koleje a tramvají 9 po dobu pěti zastávek na Národní třídě Poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a jděte doleva a budete mít první vpravo dolů Ostrovní ulici. Naše vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulice, číslo 34 (první dveře vlevo).

Taxi stojí přibližně 150 Kč / 6

Z mezinárodního autobusového nádraží (Florenc):

Pojedete metrem C (červená) pro jednu zastávku na Hlavní nádraží. Když ukončíte nádraží, odbočit vpravo a pěšky 2 minuty parkem na tramvajovou zastávku. Kříž tramvajové koleje a tramvají 9 po dobu pěti zastávek na Národní třídě Poté, co vystoupíte z tramvaje, poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a jděte doleva a budete mít první vpravo dolů Ostrovní ulici. Naše vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulice, číslo 34 (první dveře vlevo).

Taxi náklady cca 200 Kč / 8 EUR