X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The MadHouse Prague

Spalena 39, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 98%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 98%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:

Autobusem 100 do stanice metra "Zličín" a odtud jet trase metra B (žlutý) na "Národní třída". V horní části eskalátorů při ukončení stanici, přes ulici a ujmout malé ulice na levé části obchodu relé. Náš vstup DVEŘE je první dveře vlevo, bude Ostrovní ulici 34. Potřebujete 32 Kč jízdenku, které lze zakoupit v letištní příletové oblasti nebo s mincemi na automatech na jízdenky v blízkosti autobusové zastávky.

Taxi stojí přibližně 650 Kč / 26 €


Z hlavního vlakového nádraží (Hlavní nádraží):

Po ukončení vlakového nádraží, odbočit vpravo a pěšky 2 minuty přes park na tramvajovou zastávku. Kříž tramvajové koleje a tramvaj 9 pro pět zastávek na "Národní třída" Poté, co vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové koleje a chodit vlevo a vzít si první vpravo dolů Ostrovní ulici. NÁŠ Vstupní dveře se nachází v Ostrovní ulici, číslo 34 (první dveře vlevo). Budete potřebovat 24 Kč jízdenku, které lze zakoupit ve stanici nebo s mincemi na automatech na jízdenky v blízkosti tramvajové zastávky.

Taxi stojí přibližně 150 Kč / 6 eur


Z mezinárodního autobusového nádraží Florenc ():

Vezměte metro B (žlutá) na tři zastávky do "Národní třída". V horní části eskalátorů při ukončení stanici, přes ulici a ujmout malé ulice na levé části obchodu relé. Náš vstup DVEŘE je první dveře vlevo, Ostrovní ulici 34. Budete potřebovat 24 Kč jízdenku, které lze zakoupit na stanici metra.

Taxi stát přibližně 200 Kč / 8 EUR