Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

The Jade Emu International Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.7
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 9.4
 • Zaměstnanci 9.3
 • Atmosféra 9.3
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 9.2

Umístění

Area 10, West Gate Village

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Viz obrázek 7 naší fotogalerii na podrobné mapě!

Čínští Pokyny pro taxikáře ...

大理 古 城 西门 村 十 组 (红 龙井 城 门 斜 对 面 西北 五十米 荣升 钢 门窗 制 作 中心 后排)

Z autobusového nádraží Xiaguan:

Očekávat, že zaplatí 50 RMB za taxi na Jade Emu / Roo International Guest House. Řidič taxi nebude normálně používat metr se dostat do Dali Starého Města. Toto je standardní sazba pro místní obyvatele stejně.
Alternativně, pro ty, kteří na napjatém rozpočtu ... Chytit taxi na vlakové nádraží Xiaguan (5 RMB) a postupujte podle pokynů pro získání zde od vlakového nádraží Xiaguan

Od vlakového nádraží Xiaguan:

Chytit modrý autobus mimo nádraží s názvem "Vlakové nádraží Xiaguan na ChongSheng chrámu". Nemá žádné číslo, a odjíždí každých 20 minut. Jízdné je 1,5 RMB. Vystoupíte na "Red Dragon Well brány" (tzv 红 龙井 城门 nebo Hong2Long2Jing3Cheng2Men2). Red Dragon Well Gate je oblouk v šedém kameni Dali Old Town západní stěně (cca 30 minut na sběrnici). Z tohoto podloubí, přes silnici a pěšky 60 m podél silnice ve stejném směru jako autobus. Měli byste vidět Jade Emu International Guesthouse znak (na 5 m sloupu vedle dálnice). Odbočit vlevo do malé ulice. Ty se pak v 40 m2 znamení před vámi na Jade Emu a Jade Roo penziony ...

Od Lijiang

Kvůli práci na silnici na 214 National Highway, budete s největší pravděpodobností budou vysazeni u východní brány Dali Starého Města. Je to 20 minut chůze odtud do Jade Emu. Případně taxi vás tu asi 10 RMB. Ujistěte se, že říct řidiče autobusu, který chcete vystoupit na Dalí Starém Městě nebo jinak byste mohli najít sami v Xiaguan (Dali Nové Město).


Od Dali Starém Městě

Některé mini-autobusy z Kunming a Lijiang se vás odveze Dali Starém Městě na různých místech. S mapou v ruce, je snadno pěšky do penzionu. Pokud je to už dlouhý den a váš batoh / zavazadla je příliš těžký, bude místní taxi řídit vás v penzionu pro 10 RMB.

Od Dali letiště

Taxi z letiště bude stát 80 až 100 RMB na Jade Emu International Guest House

Důležitá poznámka o taxikářů ...

Někteří řidiči se mohou snažit, aby vám vyprávět celou řadu příběhů, jako je "Jade Emu již neexistuje 'nebo' Jade Emu je v nebezpečné oblasti Dali". Dělají to ve snaze, aby vás na méně renomované penzion, který jim vyplácí pověřit, aby vás tam. Naše rada v této situaci je najít jiný ovladač.


Stále mají potíže s nalezením nás? Stačí nám zavolat (s číslem poskytnutých Hostelworld po rezervaci) od Dalího Staroměstského West Gate, a my vám přijít a setkat se s tebou!
 • Hodnota za peníze 9.7
 • Zabezpečení 9.3
 • Umístění 9.4
 • Zaměstnanci 9.3
 • Atmosféra 9.3
 • Čistota 8.9
 • Zařízení 9.2
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.