X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Great Wall Box House

No. Jia 18, XiDui Main Street, Gubeikou Village, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 97%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa: Ne Jia 18. XiDui Main Street, Gubeikou Village, Miyun 密云 县 古北口 镇 古北口 村东 关 甲 18 号

Autobusem:
Vezměte No.980 expresní autobus na autobusové nádraží (Dongzhimen 东直门 交 枢纽), vystupte na poslední zastávce Miyun changtu Chezhan (密云 长途 车站), (asi 1,5 hodiny), přes silnici zjistit sběrnice Mi 25 (密 25) (55 km, 1,5 hodiny, a náklady RMB7), autobus jede každou 1 hodinu (poslední z nich je v 16:50. ptejte se místních lidí na autobus, který chcete vystoupit na Yong června Road (拥军 路) před tunel Gubeikou najdete řeku, pak pěšky zpět na jižní straně řeky, aby se pravdu o 10 min chůze najdete velký nápis "Great Wall Box house".


Autobusem + Taxi:
Vezměte No.980 expresní autobus na autobusové nádraží (Dongzhimen 东直门 交 枢纽), vystupte na poslední zastávce Miyun changtu Chezhan (密云 长途 车站), (asi 1,5 hodiny), pak vzít taxi (45 minut, 120 až 150 RMB / auto , pokusit se získat 120 RMB), řekněte ovladač, který chcete navštívit Gu Bei Kou (古北口), zeptejte se ho (ji) kontaktujte nás, můžeme vás vyzvednout zdarma kdekoliv na Gubeikou.

Jeďte sami:
Jingcheng dálnice (京承高速 公路) - start z Pekingu, ponechte Taishitun (太师 屯), pak postupujte G101 dálnici (101 国 道 承德 方向), asi 17 km přijedete na město Gubeikou, odbočte vpravo před tunelem Gubeikou na Yong června Road (拥军 路), po 2 min jízdy