X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do The Explorers Guesthouse and Hostel

No 128 & 130 Jalan Tun H.S Lee, Kuala Lumpur, Malajsie

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Náš hostel se nachází v těsné blízkosti centrálního trhu a Kuala Lumpur Chinatown (Petaling Street).

Od Kuala Lumpur International Airpot (KLIA):

Z KL International Airport (KLIA), vzít Express Rail Link (Erl) na KL Sentral. Cesta vlakem bude trvat asi 30 minut a stojí RM 35,00 jedním způsobem.
Pak Rapid KL Kelana Jaya LRT linky na Pasar Seni stanice (jedna stanice od KL Sentral, létá od 6 hodin do zhruba 12 půlnoci).
Po opuštění od Pasar Seni LRT stanice, pls odbočit vpravo na procházku k Petaling Street (Chinatown) směru. Před dosažením Petaling Street můžete vidět pobočku CIMB Bank a Lai Foong restaurace na levé straně na Jln Tun HS Lee křižovatce. Pls pěšky směrem Lai Foong restaurace. Jsme pryč jen pár dveří "od Lai Foong restaurace. Existuje mnoho bambusové rostliny v přední části našeho hostelu. Chůze od Pasar Seni LRT nádraží do hostelu trvá asi 5 minut.

Z KLIA2

Od KLIA2, kupte si SKYBUS (RM10 jedna cesta) / Aerobus (RM10 jedna cesta), lístek v příletové hale. Autobus vás zaveze na KL Sentral ve městě v cca. 1 h 15 minut.
Z KL Sentral, použijte LRT jak je popsáno výše.

Z KLIA nebo KLIA2 pomocí Airport Taxi:

Uveďte taxikář adresu a říct mu, že náš hostel se nachází v blízkosti KL Central Market a Bangkok Bank. Zeptejte se taxikář se obrátit na Jalan Petaling (vedle nákupního komplexu Kotaraya, naproti Petaling Street oblouku). Po tom, odbočit vlevo na Winsin hotelu a opět vlevo na Jalan Tun HS Lee u Bangkok Bank.
Cesta by měla trvat asi 1 hodinu.
Cena: Přibližně RM80.00 - RM100.00. Vezměte prosím na vědomí, že mezi 12 hodin 6 hodin ráno, tam je příplatek 50%.

Chůze od Pudu Sentral autobusového terminálu

Z autobusového nádraží Pudu Sentral, procházka podél Jalan Tun Tan Cheng Lock k Petaling Street (Chinatown) / nákupní komplex Kotaraya.
Po absolvování Jalan Sultan a Jalan Petaling (s Petaling Street obloukem a velké televizní obrazovce), odbočit na Jalan Tun HS Lee křižovatce, kde se nachází pobočka CIMB banka a Lai Foong Restaurace přímo. Náš hostel se nachází jen 50 metrů od křižovatky. Existuje mnoho bambusové rostliny v přední části našeho hostelu.

Chůze od stanice LRT Masjid Jamek

Od Rapid KL Star Line LRT Masjid Jamek nádraží, procházka podél Jalan Tun Perak k Pudu Sentral / Bukit Bintang směru, odbočit vpravo na Jalan Tun HS Lee křižovatce. Pak pěšky podél Jalan Tun HS Lee, až uvidíte Bangkok Bank na pravé straně. V hostelu se nachází cca 50m od Bangkoku banky na stejné ulici.

Podívejte se prosím na mapu poskytované na Hostelworld.com pro přesné umístění.