X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Clarence Park

7 Clarence Square, Toronto, Kanada

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Doprava autobusem z letiště:
Vezměte Downtown Express shuttle bus na "Hyatt Regency Toronto (King)" zastavit. Procházka na jih podél ulice Petra (Blue Jays Way) pro jeden blok na Wellington Street. Odbočit vpravo (západ) na Wellington Street a podívejte se do parku. Nacházíme se na pravém (sever) straně parku. Celková doba chůze je jen cca 3 minuty.

Z autobusového nádraží (Toronto Coach Terminal):
Take 6 na ulici Bay autobusem na jih do King Street a vyžádat transfer lístek. Na King Street, ukázat své převodu a vzít 503, 504 nebo 508 tramvaj (tramvaj) na západ a vystupte na Spadina Avenue. Odtud pěšky jeden krátký blok na jih podél Spadina, dokud se nedostanete Clarence náměstí (Tip: Podívejte se na Kanada Petra čerpací stanice). My se nachází na severní straně parku.

Z vlakového nádraží (Union Station): Procházka na sever podél York Street na jeden krátký blok na Wellington Street. Odbočit vlevo (západ) na Wellington Street a pokračovat pěšky po Wellingtonu po dobu asi 10 minut, dokud končí silnice a dosáhnout park. Nacházíme se na pravém (sever) straně parku.

Jízda od Niagarských vodopádů:
Vezměte QEW a postupujte podle značek na Downtown Toronto (jednou v Torontu, se změní v QEW Gardiner dálnice). Konec Gardiner dálnice na Spadina Avenue. Jděte na sever podél Spadina pro 3 bloky, dokud se nedostanete Clarence náměstí (nápověda:. Cca 100 m severně od Front Street). Obraťte se přímo na náměstí Clarence a po této silnici, protože smyčky kolem parku. My se nachází na severní straně parku.

Jízda z letiště nebo Detroit / Windsor:
Postupujte podle značek na Highway 427 na jih. Ukončete 427 do QEW východ (jednou v Torontu, se změní v QEW Gardiner dálnice). Konec Gardiner dálnice na Spadina Avenue. Jděte na sever podél Spadina pro 3 bloky, dokud se nedostanete Clarence náměstí (nápověda:. Cca 100 m severně od Front Street). Obraťte se přímo na náměstí Clarence a po této silnici, protože smyčky kolem parku. My se nachází na severní straně parku.

Jízda z Montrealu: Vezměte 401 na západ směrem k Torontu. Poté, co v Torontu, se Don Valley Parkway (DVP) southbound. Odejít na Richmond Street a cesta na západ podél Richmond (to je jediný směr, můžete jít). Postupujte Richmond asi 2 km na Peterovi Streetu. Odbočit vlevo na Petra. Postupujte podle Petera Wellington Street. Obraťte se přímo na Wellingtonu. My se nachází na severní straně parku.