X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do The Brit Hostel Zagreb

Zagreb, Kaciceva 3/1-3/2, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Pokud budete cestovat autobusem - přijedete na centrální autobusové nádraží v Záhřebu (Drziceva ulice). Vezměte tramvaj č.. 6 (směrem Črnomerec) a výstupu na stanici 7. (Britanski trg - Britská náměstí). Jděte 30 metrů dopředu a na levé straně najdete Andrija Kacic Miosic ulici a Brit Hostel na ne. 3b.

Pokud budete cestovat vlakem - přijedete na centrální nádraží v Záhřebu. Vezměte tramvaj č.. 6 (směrem Črnomerec) směrem na západ a výstupu na 4. stanici (Britanski trg - Britská náměstí). Jděte 30 metrů dopředu a na levé straně najdete Andrija Kacic Miosic ulice a Brit Hostel Záhřebu ne. 3b.

Pokud budete cestovat letadlem - přijedete k "Pleso" záhřebského letiště a 20 minut jízdy od našeho hostelu a Záhřebu do centra města. Můžete si vzít taxi nebo Croatia Airlines autobusu, který jede na centrální autobusové nádraží v Záhřebu. Autobus odjíždí každou celou hodinu a každou půlhodinu před terminálem na letišti, můžete zakoupit si jízdenku od řidiče autobusu. Když přijedete na centrální autobusové nádraží si můžete vzít taxi nebo tramvají č.. 6 (směrem Črnomerec) a výstup na stanici 7. (Britanski trg-britský náměstí). Jděte 30 metrů dopředu a na levé straně najdete Andrija Kacic Miosic ulice a Brit Hostel Záhřebu ne. 3b.