X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Tchaikovsky Hostel

Ulica Petra Iliča Čajkovskog 4, (Peter Ilyich Tchaikovsky Street No. 4), Split, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Autem: Při zadávání Splitu, jedete po "Zbora Narodne garde" Street. Odbočit vpravo do "Domovinskog rata" ulici a jeďte asi 3 km směrem k centru města. Když vidíte velký reklamní plakát na průčelí stavby a autobusové nádraží na pravé straně, v tomto bodě je třeba odbočit vpravo do "Gunduliceva" Street. Jedete 600 metrů a na rozcestí s semaforu odbočíte vlevo. Pak byste měli vidět parkoviště a fotbalové hřiště. Zde můžete zanechat své auto a podívejte se na "PI Čajkovski" Street. Jedná se o pěší zóně vedle parkoviště a "PI Čajkovskog" Street začíná loterie stojí v blízkosti. Pokud používáte navigační systém, můžete zadat do pole Adresa "Svačićeva 10 '. Čajkovského ulice začíná právě v přední části Svačićeva ulici č.p. 10. Vzhledem k tomu, že je chodící zóna, navigační systémy, někdy nelze najít naše ulice, to je důvod, proč byste měli hledat Svačićeva ulici č.p. 10.

Z letiště: Z letiště ve Splitu na Čajkovského Hostel je asi 24 km autem a trvá 30-40 minut. Máte kyvadlové autobusy odtud, nebo si můžete vzít taxi.

Z hlavního autobusového nádraží / Vlakové nádraží / trajektové stanice: Budete chodit podél moře směrem na staré město. Můžete pokračovat pěšky podél hlavní pobřežní promenádě, až uvidíte hotel Bellevue s fontánou v přední straně. Tam odbočíte doprava do Bana Josipa Jelacica ulici a pokračovat v chůzi. Minete recepci hotelu Bellevue, pak přijde pekárnu, pak pizzerii GALIJA, prodejnu zmrzliny "Hajduk", pak banky. V tom okamžiku uvidíte žlutou budovu před vámi, což je národní divadlo. Minete zadní stranu divadla a uvidíte pár taktů před vámi. Minete bar Nostradamus, Pizza Vyjmout a na loterijní kiosku odbočíte doprava do ulice Čajkovski. Jsme č.4. Je třeba vzít si cca 20 min se k nám dostanete.

Pokud přijíždíte ze severní strany (ne u moře), v blízkosti naší ubytovny je hotel s názvem "Hotel President '. Pokud se stalo, že se v hotelu, jen chodit na jih směrem k Národnímu divadlu, nebo lépe řečeno směrem k moři (dole Svaciceva ulici). Otočte druhou ulicí vpravo (nepočítaje v to Cross Road v hotelu President) a budete v Čajkovského ulici. Ulice je pěší zóna a začíná právě v přední části restaurace Index.

Poznámka: Když přijedete k budově, stiskněte bzučák a zatlačte na dveře současně otevřít! Tlačítko aktivuje otevření dveří automaticky.