X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Tazmania Hostel

Şehit Asım Street, 60, Beşiktaş İstanbul, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Náš hostel se nachází v centru města Besiktas. Můžete dosáhnout našeho hostelu od letiště a hlavní autobusové nádraží se dvěma sítí dopravy s využitím metra a tramvají.

Nebo můžete přijít z náměstí Taksim s autobusem.
Z letiště (Atatürk): Z letiště Atatürk se můžete dostat taxíkem za 30 dolarů. Případně si můžete vzít HAVATAS autobusy ze zemí mimo mezinárodních příjezdů do Taksim.When přijedete Taksim, uvidíte ATATUR kulturní centrum, které je v centru a staré budovy. když odbočíte vpravo od toho buiilding malé žluté kyvadlová doprava (dolmus) bude čekat na vás, aby vás vyzvednout Besiktasem. :). a vystupte poblíž Deniz Müzesi (námořní muzeum), pak přes ulici po ulici Ortabahçe (z Alkim Book Store), asi 50 metrů později uvidíte Sehit Asim ulice po pravé straně a orel socha také, budeme @ číslo 60 :))

Od letiště Sabiha Gokcen: od letiště Sabiha Gokcen, můžete si vzít HAVATAS autobusy ze zemí mimo mezinárodních příjezdů do Taksim.It stojí asi 8 dolarů a pak postupujte te stejným směrem na vrcholu (z letiště Atatürk)

Z hlavního autobusového nádraží: Můžete si vzít metro na Aksaray směru. Poté, co vystoupíte Yusufpasa, měli byste mít tramvaj na Kabatas. Za to, že si můžete vzít ochlupení autobusem na Besiktas (jakýkoliv autobus, který přijde na Besiktas). a vystupte poblíž Deniz Müzesi (námořní muzeum), pak přes ulici po ulici Ortabahçe (z Alkim Book Store) asi 50 metrů později uvidíte Sehit Asim ulice na pravé straně, budeme @ číslem 60 :)). Nebo po Kabatas se můžete projít na naší ubytovně, je to asi 2 km.

Autem: E-5 Road a následovat Besiktas směrem, pak jděte rovně dolů do Barboros Boulevard. Turn z Ihlamurdere ulice, jděte rovně a pak zase Imamzade Street. To je na pravé straně. No: 60