X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Tazmania Hostel

Şehit Asım Street, 60, Beşiktaş İstanbul, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 75%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 70%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Náš hostel se nachází v centru města Besiktas. Můžete dosáhnout našeho hostelu od letiště a hlavní autobusové nádraží s dvěma síti dopravy s využitím metra a tramvají.

Nebo můžete přijít od náměstí Taksim s autobusem.
Z letiště (Atatürk): Z letiště Atatürk se můžete dostat taxíkem za 30 dolarů. Případně si můžete vzít HAVATAS autobusy mimo mezinárodních příjezdů do Taksim.When přijedete Taksim, uvidíte ATATUR kulturní centrum, které je v centru a staré budovy. když odbočíte vpravo od tohoto buiilding malé žluté raketoplánu (dolmus) bude čekat na vás, aby vás vyzvednout na Besiktas. :). a vystupte u Deniz Müzesi (mořské muzeum), pak přes ulici po ulici Ortabahçe (od Alkim Book Store) asi 50 metrů později uvidíte Sehit Asim ulice na pravé straně a orel sochy také, budeme @ počtu 60 :))

Od letiště Sabiha Gokcen: od letiště Sabiha Gokcen, můžete si vzít HAVATAS autobusy mimo mezinárodních příjezdů do Taksim.It stojí asi 8 dolarů a poté postupujte te stejným směrem na horní (z letiště Atatürk)

Z hlavního autobusového nádraží: Můžete si vzít metro na Aksaray směru. Poté, co vystoupíte Yusufpasa, měli byste mít tramvaj na Kabatas. Za to, že si můžete vzít ochlupení autobusem na Besiktas (jakýkoliv autobus, který přichází na Besiktas). a vystupte u Deniz Müzesi (na moře muzeum), pak přes ulici po ulici Ortabahçe (od Alkim Book Store) asi 50 metrů později uvidíte Sehit Asim ulice na pravé straně, budeme @ číslem 60 :)). Nebo po Kabatas můžete chodit do našeho hostelu, je to asi 2 km.

Autem: Take E-5 Road a postupujte Besiktas směr, pak jděte rovně dolů do Barboros Boulevard. Otočte z Ihlamurdere ulici, pokračujte rovně a pak zase Imamzade Street. To je na pravé straně. Č.: 60