X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Taupo Urban Retreat

65 Heu Heu Street, Taupo, Taupo, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Taupo městské útočiště - Doprava
Autem - (viz mapa na fotografiích)
Již od severu

Taupo Urban Retreat Backpackers se nachází v centru města na HEU HEU ulici. Sledujte své mapy a nemůžete nechat ujít Taupo! Highway 1 jde přímo přes město a dálnice 5 se připojí se z Rotorua a až Napier. Vydejte se na jezera na hlavní silnici (Tongariro ST) a odbočit doleva na semaforech na HEU HEU sv jděte rovně přes kruhový objezd s BP na levé straně a my jsme na pravé straně těsně po obchodech ,
Příjezd z jihu
Po Highway 1, od Turangi máte asi 45min jízdy autem kolem jezera (to by mělo být na levé straně!). Taupo Urban Retreat Backpackers se nachází v centru města na ulici HEU HEU Jakmile dosáhnete Taupo plavba podél pobřeží jezera, dokud jsou přes všechny motely a minigolf. Take 2. právo na Ruapehu ulici a zamíří kruhového objezdu. Obraťte se přímo na HEU HEU St a BP bude na levé straně, jsme na pravé straně těsně po obchodech.
Autobusem
Intercity a případné další vnitrostátní autobusové dopravy
Meziměstské a Naked autobusy odjet na Taupo i-stránky na Tongariro ulici. Přejdete silnici, nebo se vydat HEU HEU Street, projít vůkol s BP na levé straně. Jsme na pravé straně těsně kolem obchodů. Raketoplány a další autobusové dopravy by vás mohly klesnout na dveře!
Letadlem
Taupo má malé domácí letiště, který se nachází asi 6kms z Taupo CBD. Můžete chytit kyvadlovou dopravu nebo taxi z terminálu a klesne vám na našich dveří krok.
Stopování
Nedoporučuje se však, pokud je to, jak se dostat kolem budiž. Skoro stejný směr jako cestování autem, ale to může trvat trochu déle, dostat z bodu A do B. Be Safe !!!