X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do TIU Kreschatik

Apt 11 Kreschatik 8b, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 94%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Z Hlavního nádraží:
Pokud přijedete na nádraží po půlnoci, bude taxi zřejmě vaše nejlepší volba. Normální cena odsud do našeho hostelu je 40 UAH (50 UAH nanejvýš jen se zabránilo smlouvání - oni by měli být šťastní s tím).

Pokud přijedete na nádraží před půlnocí když můžete jet metrem. Vokzal'na stanice metra je 100 metrů vlevo od vlakového nádraží hlavního vchodu. Procházka tam, koupit token na osobu, jít dolů po eskalátorech a vzít pravé směru jízdy vlaku. Přejít na 3. zastávce z Vokzal'na - stanice Kreschatik (tj. projít Universitet stanice, pak Teatral'na a nakonec ukončit na Kreschatik).

Jednou z vlaku, odbočit doleva, nahoru po eskalátorech a vyjde na ulici Kreschatik - město, hlavní ulice. Přes to, otočte se doprava a jděte dopředu asi 5 minut směrem na náměstí Nezávislosti (Maidan Nezalezhnosti). Kříž na náměstí v podzemí, nechat za sebou a chodit na dalších 5 minut ve směru velký oblouk uvidíte před sebou. Udržujte svůj pohled na čísla 8 ulici znamení (můžete vidět fotografie by mezi našimi obrázky hostelu profilu). Projděte chodbou do vnitřního nádvoří, jděte do konce roku, a uvidíte hnědé dveře na pravé ruce.

Tam je kódový zámek na dveřích, kód 138 (měli byste stisknout všechny tři tlačítka současně). Vstup do budovy, nahoru do 4. patra a uvidíte dveře na levé straně s logem Hostelworld - zde jsou vítány!


Z letiště Boryspil:
Existuje několik způsobů, jak se dostat do našeho hostelu od Boryspil letiště. Nejjednodušší - ale stejně priciest, - je na taxi: jsme schopni zajistit taxi vyzvednutí pro vás, nebo můžete jít do kanceláře taxi přímo před příletovou salonku a tam by měl být schopen dostat taxíkem do našeho hostelu.

Naše taxi vyzvednutí služba bude stát 210 UAH. To by mělo být také normální cenu, pokud se rozhodnete pro jeden z čekajících taxíků mimo budovy letiště - neměli byste nechat nabíjet víc.

K dispozici je také autobusová doprava z letiště do hlavního nádraží. Tyto autobusy jezdí každých 10 až 15 minut a stojí kolem 30 UAH (cca 3 EUR), které běží v noci stejně. Poté, co na nádraží, postupujte podle výše uvedených pokynů.


Z centrálního autobusového nádraží:
Přejít na Demiivska stanice metra (vedle autobusového nádraží), metrem a jít na Maidan Nezalezhnosti stanice (tj. náměstí Nezávislosti). Jednou z metra na náměstí Nezávislosti, postupujte podle výše uvedených pokynů.