X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Surtees

94 Warwick Way, Londýn, Anglie

83%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 77%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 74%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte v Surtees penzionu přátelské přivítání je vždy zajištěno tento rodinný penzion, který nabízí levné ubytování v centru Londýna.

Penzion se nachází v blízkosti nádraží Victoria, která je pouze 5 minut chůze od hotelu. Hlavní autobusové linky jsou také blízko, jak je Gatwick Express.

Všechny hlavní londýnské atrakce jsou jen kousek od hotelu a zjistíte, atrakcí, jako je Buckinghamský palác, Big Ben, Tate Gallery a No 10 jsou snadno přístupné.

Jsme velmi hrdí na to, oznamujeme, že Surtees Penzion byl oceněn Westminster Číslo 1 cenu za nejlepší ubytování v plném květu. Navštivte nás a uvidíte, jak krásné je opravdu náš penzion.

Máme 10 pokojů, skládající se ze dvou dvoulůžkových vlastním příslušenstvím, jeden dvoulůžkový základní, jedno z dvojčat ensuite, dvě třílůžkové ensuite, jeden třílůžkový základní, jeden quad základní (který spí 5), a dva quad ensuite (ten, který spí 5 a ten, který spí 6 ).

Jste-li rodina pět nebo šest lidí, prosím, kontaktujte nás, abychom vám mohli pomoci s výběrem prostor pro vás nejvhodnější!

*** POZOR ***
Naše politika je 48 hodin (2 dny). Chcete-li zrušit svou rezervaci, dejte nám prosím vědět 48 hodin před první den vaší rezervace, jinak bude účtována jako žádná show, která je ekvivalentem jedné noci pobytu.
100 procent z první noci bude účtováno v den uskutečnění rezervace a je vratných.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně
  • K dispozici postýlky
  • Fény


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 2 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Surtees Located at 94 Warwick Way, , London.
Surtees
England
London Victoria London SW1 V1SB 94 Warwick Way
83% 84
51.4913106 -0.1428222
Surtees
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc