X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Sunshine Guesthouse Barcelona

Carrer dels Escudellers 6, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Pokud chcete vědět, jak se k nám dostanete, stačí se podívat dolů:

Z centra města:

Sunshine Nemovitost je ve Starém Městě, nedaleko Barcelony nejslavnější ulice Las Ramblas, a nejbližší stanice metra je Liceu (Zelená linka). Jakmile se dostanete v Liceu stanice, mít výstup Teatre Liceu, a máte jen projít 200 metrů dolů na ulici (na pláži slova smyslu) a přijmout třetí ulice vlevo (Carrer Escudellers). Jsme na číslo 6 (pravá strana). Stačí zavolat na unikátní interpone tam je, a budeme opravdu šťastní z vás uvítá.

Liceu stanice je na středu Zelená linka (hlavního). Pokud jste přišli:
- Sants Estacia, vezměte si zelenou linku Trinitat Nova smyslu.
- Náměstí Plaza de España, vezměte si zelenou linku Trinitat Nova smyslu.
- Passeig de Gracia, vezměte si zelenou linku Zona Universitaria smysl.
- Placa Catalunya, vezměte si zelenou linku Zona Universitaria smyslu, nebo pěšky Las Ramblas se 5 minut Liceu stanice (jsou hned vedle stanice metra k sobě).
- Estacia Nord, se stanice Arc del Triomf metra (červená čára) a přenést do Placa Catalunya. Tam si můžete vzít na Zelenou linku (pouze jedna zastávka), aby Zona Universitaria, nebo 5 minut pěšky Street dolů.

Poznámka: Pokud jste přišli z letiště v Barceloně můžete přijet na náměstí Plaza de España, Placa Catalunya nebo Sants Estacia. Pokud jste přišli vlakem, přijedete na Sants Estacia, a pokud pocházel z letiště Girona, nebo autobusem, dostanete se Estacia Nord.

Níže jsou informace o tom, jak dostat z letiště do hlavních přestupních míst města (náměstí Plaza de España, Placa Catalunya, Estacia Santsa napsáno výše).


Jak se dostat do města z letiště:

1) barcelonské letiště. Není metro spojující letiště do města. Můžete si vzít autobus (T1 a T2) nebo vlaku (pouze v T2).

Autobusem: Existují dva druhy autobusů: (i) Urban, je linka číslo 46 a spojuje letiště na náměstí Plaza de España s mnoha zastávkami mezi nimi. Jeden jediný lístek je 2Eur a trvá asi 50 minut, a (ii) Aerobus, že výhradně spojuje Placa Catalunya, Placa de Espanya a letiště. To stojí 5,65 EUR (jeden vstupenek) a bere jako 30 minut. Naleznete zde další informace.

Vlakem: Poznámka: Vlak spojuje pouze T2 do města. Pokud jste přijíždějící nebo odjíždějící z T1, budete muset chytit jednu z volných kyvadlové autobusy, které běží mezi T2 a T1. Vlaková linka je R2, spojuje letiště s Sants Estacia a Passeig Gracia, trvá asi 30 minut a stojí stejně, že metropolitní dopravy (metro a autobusy).

Pro městské dopravy (autobus 46, vlak R2 a metra) si můžete koupit jednu jízdenku (2 EUR) v autobuse nebo ve vlaku / stanice metra, nebo T10 (9,25 EUR), platné pro deset jízd na Barcelona autobusy a metro . Můžete si koupit T10 v každém stanice metra v centru města. Nicméně, není k dispozici ke koupi na autobus a na letišti si jen můžete koupit buď u tabákových obchodech na letištích nebo u vchodu do nádraží RENFE na letišti (T2).

2) letiště Girona. Nachází se 103 km od Barcelony, nejlepší volbou je příměstský autobus, který trvá 1h15min a stojí 14 EUR. Můžete easely koupit lístek do autobusové zastávky, v přední části dveří příjezdu (pozn. letiště Girona je malý a snadno letiště).