X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Sunshine Guesthouse Barcelona

Carrer dels Escudellers 6, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Pokud chcete vědět, jak se k nám dostanete, stačí se podívat dolů:

Z centra města:

Sunshine Nemovitost je ve Starém Městě, nedaleko Barcelony nejslavnější ulice Las Ramblas, a nejbližší stanice metra je Liceu (Zelená linka). Jakmile se dostanete v Liceu stanice, mít výstup Teatre Liceu, a máte jen projít 200 metrů dolů na ulici (na pláži slova smyslu) a přijmout třetí ulice vlevo (Carrer Escudellers). Jsme na číslo 6 (pravá strana). Stačí zavolat na unikátní interpone tam je, a budeme opravdu šťastní z vás uvítá.

Liceu stanice je na středu Zelená linka (hlavního). Pokud jste přišli:
- Sants Estacia, vezměte si zelenou linku Trinitat Nova smyslu.
- Náměstí Plaza de España, vezměte si zelenou linku Trinitat Nova smyslu.
- Passeig de Gracia, vezměte si zelenou linku Zona Universitaria smysl.
- Placa Catalunya, vezměte si zelenou linku Zona Universitaria smyslu, nebo pěšky Las Ramblas se 5 minut Liceu stanice (jsou hned vedle stanice metra k sobě).
- Estacia Nord, se stanice Arc del Triomf metra (červená čára) a přenést do Placa Catalunya. Tam si můžete vzít na Zelenou linku (pouze jedna zastávka), aby Zona Universitaria, nebo 5 minut pěšky Street dolů.

Poznámka: Pokud jste přišli z letiště v Barceloně můžete přijet na náměstí Plaza de España, Placa Catalunya nebo Sants Estacia. Pokud jste přišli vlakem, přijedete na Sants Estacia, a pokud pocházel z letiště Girona, nebo autobusem, dostanete se Estacia Nord.

Níže jsou informace o tom, jak dostat z letiště do hlavních přestupních míst města (náměstí Plaza de España, Placa Catalunya, Estacia Santsa napsáno výše).


Jak se dostat do města z letiště:

1) barcelonské letiště. Není metro spojující letiště do města. Můžete si vzít autobus (T1 a T2) nebo vlaku (pouze v T2).

Autobusem: Existují dva druhy autobusů: (i) Urban, je linka číslo 46 a spojuje letiště na náměstí Plaza de España s mnoha zastávkami mezi nimi. Jeden jediný lístek je 2Eur a trvá asi 50 minut, a (ii) Aerobus, že výhradně spojuje Placa Catalunya, Placa de Espanya a letiště. To stojí 5,65 EUR (jeden vstupenek) a bere jako 30 minut. Naleznete zde další informace.

Vlakem: Poznámka: Vlak spojuje pouze T2 do města. Pokud jste přijíždějící nebo odjíždějící z T1, budete muset chytit jednu z volných kyvadlové autobusy, které běží mezi T2 a T1. Vlaková linka je R2, spojuje letiště s Sants Estacia a Passeig Gracia, trvá asi 30 minut a stojí stejně, že metropolitní dopravy (metro a autobusy).

Pro městské dopravy (autobus 46, vlak R2 a metra) si můžete koupit jednu jízdenku (2 EUR) v autobuse nebo ve vlaku / stanice metra, nebo T10 (9,25 EUR), platné pro deset jízd na Barcelona autobusy a metro . Můžete si koupit T10 v každém stanice metra v centru města. Nicméně, není k dispozici ke koupi na autobus a na letišti si jen můžete koupit buď u tabákových obchodech na letištích nebo u vchodu do nádraží RENFE na letišti (T2).

2) letiště Girona. Nachází se 103 km od Barcelony, nejlepší volbou je příměstský autobus, který trvá 1h15min a stojí 14 EUR. Můžete easely koupit lístek do autobusové zastávky, v přední části dveří příjezdu (pozn. letiště Girona je malý a snadno letiště).