X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do SunnyLakeHostel

ul. 11Oktombri 15, Ohrid, Macedonia

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 90%Zařízení

Nase adresa je st 11 Oktombri 15, ale některé mapy to vypadá, ze jsme na ulici Dimce Malenko. Nás hostel se nachází na konci ulice 11 Oktombri. Vidíte nás malý znak visí nad ulicí a velký banner na nás vstup. Přijedete-li taxíkem, ze to bude stát (cena od léta 2007)
-z Struga o 5 eur
-z autobusového nádrazí Ohrid 2 eur
Řekl taxikář, který chcete jít do 56 nebo 58 st Klimentov Univerzitet, SunnyLake hostelu je 30 m po silnici mezi 56 a 58 a uvidíte velký SunnyLake hostelu banner.
Bylo by dobré, kdyby si vytisknout mapu z nasich webových stránek www.sunnylakehostel.com / howtogetthere.htm a budeme brzy uvedení nase mapa na této stránce.
Pokud jedete autobusem od Skopje, můzete říct, řidič autobusu kapku tě na Pazar.
Ohrid autobusové nádrazí je 20 minut chůze od centra a Starého Města. To jsou dvě nejlepsí moznosti pro pěsí na ubytovně SunnyLake. Pokud si nejste jisti, kde jste, zeptejte se místních, kde je hvězda Chinar a podle mapy odtamtud. Offcourse, můzete vzdy volejte +389 75 629 571 kdykoliv a nasi zaměstnanci přijdou na setkání s Vámi. Pokud přijízdíte ve večerních hodinách, to je dobrý nápad, protoze volání ulice Starého Města jsou úzké, větsinou nemají pouliční osvětlení, a nemají názvy ulic.
Nás personál bude s největsí pravděpodobností na kole vyzvednout hosty z autobusového nádrazí, protoze i za normálních letních dnů, můze být hrozný provoz, zejména ve Starém Městě.
Jízdní kola jsou rychlejsí způsob, jak cestovat a my chceme být setrný k zivotnímu prostředí přílis.
Pokud přijdete s vlastním autem, zavolejte na nasi zaměstnanci a sejdeme se na vás na koleje (to můze být tězké prorazit Staré Město). V hostelu jsme si pár parkování na místě, ale dejte nám prosím vědět, pokud jedete, abychom mohli rezervovat místo pro Vás. To je samozřejmě zdarma pro nase hosty.