X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sunflower Resort

PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann, Runaway Bay, Jamajka

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Sunflower Resort & Villas v Runaway Bay je ideálním místem ... pro perfektní dovolenou. Přijďte navzájem prolínají a znělka s místními obyvateli - jamajský styl. Jednotlivé prostory jsou umístěny mezi Cardiff Hall a Runaway Bay. Pobřežní cesta je snadné spojení mezi prostory & okolí!

Udělej to všechno nebo nic vůbec! Je to vaše volba ve Slunečnici Sea Villas!

Sunflower Resort & Villas se nachází v historicky proslulé Runaway Bay oblasti na severním pobřeží Jamajky. Je to ideální místo, v polovině bod ostrova vám široký výběr na viděnou vidění možností. Sunflower personál vám rád pomůže s poukazem na různé zajímavosti v této oblasti, a pomohou s vašimi zajištění dopravy.

Slunečnice chaty s klimatizovaných pokojů a ventilátorem chlazené studio apartmány jsou krásně zařízené, odrážející zářivé barvy tohoto tropického ostrova. Zatímco hotel se nachází přímo u moře, my doporučujeme Salem Beach (cca 10 minut chůze) s vodní sporty, sprcha, bar a restaurace zařízení pro plavání nebo soukromé Cardiff Hall pláže (cca 1 míle daleko), v Runaway Bay. Plážové raketoplány mohou být uspořádány za malý poplatek. Bazén je na pozemku.

Chatky se nacházejí v blízkosti moře, je obklopen tropickou vegetací a klid.
Tři ložnice chaty s 2-3 vlastními koupelnami spí 3-6 osob; 2 ložnice 2-4 osoby; 1 ložnice 1-2 osoby s obývacím a jídelním koutem a plně vybaveným kuchyňským koutem.

Všichni hosté Sunflower mají přístup do našeho bazénu. Sunflower Resort je jedna hodina jízdy autem od Montego Bay, transfery z letiště mohou být uspořádány za malý poplatek a děti jsou velmi vítaná. Dlouhodobé pronájmy v úvahu.

Přijďte a pobyt na slunečnice Sea Villas!

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně není zahrnuta
  • Kuchyň
  • Prádelní zařízení


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sunflower Resort Located at PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann, Runaway Bay.
Sunflower Resort
Jamaica
Runaway Bay PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann
0% 4
18.4620246 -77.3313903
Sunflower Resort
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc