X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sunflower Resort

PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann, Runaway Bay, Jamajka

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Sunflower Resort & Villas Runaway Bay je ideálním místem ... pro perfektní dovolenou. Přijďte se mísí a znělka s místními obyvateli - jamajský styl. Jednotlivé prostory se nacházejí mezi Cardiff Hall a Runaway Bay. Pobřežní silnice je snadné spojení mezi prostory a okolí!

To vše, nebo vůbec nic! Je to vaše volba Sunflower Sea Villas!

Sunflower Resort & Villas se nachází v historicky proslulé oblasti, Runaway Bay na severním pobřeží Jamajky. Je to ideální místo, střed ostrova vám široký výběr viděnou vidět možností. Sunflower personál vám rád pomůže s poukazem na různé zajímavosti v této oblasti a pomoci s vašimi zajištění dopravy.

Slunečnice chaty s klimatizovaných pokojů a ventilátorem chlazený studio apartmány jsou krásně zařízené a odrážejí světlé barvy tohoto tropického ostrova. Zatímco hotel se nachází přímo u moře, my doporučujeme Salem Beach (cca 10 minut chůze), s vodními sporty, sprchový kout, bar a restaurace zařízením pro plavání nebo soukromé Cardiff Hall pláže (cca 1 km od hotelu), v Runaway Bay. Kyvadlovou dopravu na pláž lze sjednat za malý poplatek. Bazén je na pozemku.

Chatky se nacházejí v blízkosti moře a je obklopen tropickou vegetací a klidu.
Tři ložnice chaty s 2-3 vlastními koupelnami spí 3-6 osob; 2 ložnice 2-4 osoby; 1 ložnice 1-2 osoby s obývacím a jídelním koutem a plně vybaveným kuchyňským koutem.

Všichni hosté slunečnice mají přístup k našemu bazénu. Sunflower Resort je hodinu jízdy od Montego Bay, transfer na letiště mohou být uspořádány za malý poplatek a děti jsou v hotelu vítáni. Dlouhodobé pronájmy v úvahu.

Přijďte a pobyt v slunečnice Sea Villas!

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Snídaně není zahrnuta
  • Kuchyň
  • Prádelní zařízení


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sunflower Resort Located at PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann, Runaway Bay.
Sunflower Resort
Jamaica
Runaway Bay PO Box 150, Runaway Bay, St. Ann
0% 4
18.4620246 -77.3313903
Sunflower Resort
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc