X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Ammán, Jordánsko

90%Hodnocení

 • 90%Hodnota za peníze
 • 90%Zabezpečení
 • 90%Umístění
 • 90%Zaměstnanci
 • 90%Atmosféra
 • 90%Čistota
 • 90%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Náš hotel se nachází v novém centru Ammánu v okrese Abdali.
Máme jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a koleji stylu. Všechny naše pokoje jsou čisté a pohodlné a mají připojeny koupelny (některé mají pouze studenou vodu, ale teplé sprchy jsou k dispozici zdarma 24 hodin / den v specal koupelně).

Teplá a studená voda, ústřední topení, klimatizace, TV se satelitním příjmem a jsou k dispozici. Nabízíme také bezplatné Wi-Fi a možnost kontrolovat svůj e-mail na našich počítačích.

Nabízíme různé pokoje se různé služby a ceny - začíná tak nízké, jak 3JD!
To je příliš mnoho pro vás? Podívejte se na naše nabídky a kostky nebo paže zápasit S naší recepci kluci ke snížení CENA :)

Relax na naší střeše a vychutnejte si nádherný výhled.
Přijďte a užijte si pobyt v nejlevnějším pokoji Amman má nabídnout!

Naši pracovníci jsou připraveni vám pomoci a dát vám veškeré informace o cestování a pokyny, co můžete potřebovat během svého pobytu zde! Náš hotel organizátoři zájezdů kancelář je jedním z nejvíce profesionální v Jordánsku, s odborníky v této oblasti pořádající zájezdy do nejzajímavějších míst v Jordánsku za více než 21 let.

Těšíme se k mít ty zůstaneš tady!

JORDAN TOURS
Je nám potěšením představit Vám naši speciální nabídku prostřednictvím našich profesionálních odborníků v oblasti organizování turné v Jordánsku. Na základě zkušeností z více než 25 let v přípravě a organizaci výletů kolem Jordánu. Konvenční silnicích, které jiní používají ve svých průvodců jsou zcela odlišné od nás, jak naše zkušenosti při objevování přírodních cest, aby to náročné a zajímavé dobrodružství, která, aby si výlet některé věci zvláštní. Program je devět dnů; však můžete kombinovat některé z následujících segmentů, aby se vešly svůj rozvrh.

NORTH JORDÁNSKÉ
Je to velmi zvláštní způsob, jak začít objevovat na severu Jordánu, jak to děláme ve stylu rovnající se králova dálnici.

Začneme náš výlet z Ammánu okolo 8:00 ráno se vydáte do Jerash, římského města. Jedná se o první palec v našem programu, který bude trvat nám asi 45 minut dostat z Ammánu. Strávíme mezi jedním k tažení hodin v Jerash, a pak později navštívíme Ajloun zámek, aby si své nádherné islámské výzdoby nad kopci. odtud můžete vidět řeku Jordán a Palestinu stejně. Poté, co strávil asi půl hodiny vydáme s Bellou navštívit mnoho starých kostelů s nádhernými ozdobami, které vykazují římské historické palce, pak se do kopců Umm Qais historické webu Napatean. Velmi zajímavá myšlenka: budete stát v Jordánsku a zároveň sledoval další tažné hranice před vašima očima, Syřan a izraelských strávníci, které představují jedinečný zážitek, stejně jako jste jen jen pár kroků od V Jolán Syrské výšky a Tabria jezero v Izraeli. Odtud jsme obvykle trvají speciální silnici po návštěvě syrského Hemma (horký pramen vody) přiléhající k řece Al-YArmok která běží do řeky Jordán a izraelské hranici.
Vrátíme do Amman brát jinou cestou dělat to kruh silnice.

DESERT HRADY
Tam použitý být kolem deseti hrady, ale po zemětřesení, které se stalo v Jordánsku pouze jedna pětina z nich ještě stojí. Naše cesta začne kolem 8:00 směřuje od Ammánu.
1) Qasar halabat 2) Hammam Al Sarah
3) Al-kharaneh Castle 4) -Amra Castle
5) Al-Azraq Castle (Lawrence z Arábie paláce)
Návštěvníci se mohou těšit na návštěvě těchto hradů v poušti. Oni jsou centrálně umístěný na tři hranicích (Jordan-Saúdská Arabia- Irák)
Je to bezpečné a klidné výlet. Budeme se zpět do Ammánu do konce dne.

SOUTH JORDÁNSKÉ
(Petra / Wadi Rum & Aqaba)
Existují tři způsoby, jak deferent udělat výlet
- Pouštní silnice
- Wadi Araba blízko k izraelských hranic
- Králův dálnice
Královští HIGHWAY
Existuje spousta firem a cestovních kanceláří, které organizují tento druh výletu v jednom dni. Nicméně, naše firma vyrábí tento výlet do vleku etapách.
První den: od Ammánu, aby Madaba vidět mozaiky a navštívit kostelů především Svatého Jiří kostel, který drží starou mapu více než 1500 let, která představuje Střední východ, pak na Mount Nebo. V případě, že zda dovolí, budeme moci vidět Jeruzalém, Jericho a Mrtvé moře. Potom půjdeme dolů na návštěvu křest. Pak se k Mrtvému ​​moři, aby nyní slanou vodu a bláto masku.

Králův HIGHWAY NEXT DAY
Druhý den: Začněte od Ammánu dokončit královské silnice na Madaba bez zastavení, Budeme se zastavit mekawer na návštěvu (Salome oltář), kde ona podváděla Johanna. Pak na Umm al rassas a Wadi al Mujib která se nazývá jordánský kaňon. To je nádherné místo pro vychutnat přírodně zajímavé názory jezer, pádů teplé vody a kopců vhodné pro pěší turistiku. Je to jedinečná příležitost pro táboření a turistiku. Délka údolí asi 35 km.
Poté, co jsme se jít až na návštěvu Kerak hrad, aby si trochu odpočinout, a může trvat oběd podle přání návštěvníka.
Pak se Wadi al hissa vidět další malý kaňon, pak necháme přes město Taffela se zastaví na Danna, které je více než 1700 metrů vysoká. Je plná odvodný druhů divokých života tvorů, planety, květiny, motýli a nejkrásnější unikátní květiny nazývá černé duhovky. Budeme čekat na nejzajímavější překvapení všech-západu slunce.
Všechny ostatní pořadatelé nebyli zájem vidět západ slunce, i když je to opravdu úžasné, když vidíte slunce jít dolů ve vertikálním anděla. Zároveň můžete poslouchat hlasům ticha kolem vás, které nebylo slyšet kdekoli na světě. Pak půjdeme na návštěvu Al shouback hrad a na konci dne jsme dosáhne Wadi Mousa strávit noc.
PETRA
Návštěva Petra by si neměli nechat ujít, protože je jednou za život zkušenostmi a byl považován za jednoho ze světově nejvíce fascinujících míst.
Obvykle je to celodenní výlet. Jsme však schopni kondenzovat do pět hodin výlet dělat, že jste viděli všechno, co je možné vidět a hotovo. Na konci dne jsme se jet do Wadi Rum.
Wadi Rum
Budete spát v otevřené poušti v beduínském principu na Vylisováním rum, jak je to nádherný zážitek, na který nikdy nezapomenu.
Další den vaše možnosti patří zbavit velblouda po schodech Lawrence z Arábie nebo čtyři kroužit objevovat poušť a její kouzlo. Můžete začít s pěší příšery kopce přes naše speciálních organizovaných výletů.
Potom budeme pokračovat v Aqaba a Rudým mořem, kde jsme se usadit v.
Aqaba
Aqaba je jen 40 km od Wadi Rum. Můžeme strávit až tažení hodinách navštívíte město a mají svůj volný nakupování. Pak si můžete připravit své vlastní jít přes další velké dobrodružství potápění do nádherné Read mořské vody a korálový útes známý jako nebe pro potápěče a objevování nádherné mořských tvorů. Budeme strávit noc tam. Druhý den jsme se vrátit do Ammánu přes naše silničního okruhu a skrze Wadi Araba. Uvidíte Wadi al Mujib a vychutnat si výhled na dně byly uvidíte voda tekoucí do Mrtvého moře. Pak budete mít na výběr jít zpět na letiště přímo, nebo do Ammánu, jak se vám líbí.
AMMÁN FREE CITY TOUR
Naše společnost nabízí návštěvníkům až k tažení volných hodin k návštěvě Ammánu, římské divadlo a hrad včetně krále Abdulláha mešitě.
Po dlouhých diskuzích mezi našimi experty a partnery společnosti jsme přišli ke konečnému rozhodnutí, které se snažíme v našich silách, aby bylo k dispozici pro každého jednoho výletu v mysli rozdíly mezi lidmi tak, aby se vaše sny, že je nám potěšením a krok zpět domů uložit a šťastná, aby nás udržet slibuje vám dělat svou práci, jak je vypracován pouze vlastníma rukama
CENY
- Až tři osoby nebo méně, 20 JD na-osobu a den.
- Čtyři osoby a až deseti 15, JD per-osobu za den.
- Speciální zvýhodněné ceny pro studenty: 10 JD per-osobu a den.

Výše uvedený program není povinné ani nutné. Můžete si vybrat z míst, časy a typ cesty, které byste chtěli vzít. Jsme připraveni uspokojit váš zájem, jak ho vidíte fit.
Naši zaměstnanci a zaměstnanci jsou připraveni poskytnout jakékoliv informace, které můžete potřebovat nejen pokud jde o Jordánsku, ale na některý z okolních zemí prostřednictvím našich partnerů v Sýrii, Libanonu a Egyptě a připravený být na vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
NAŠE SLUŽBY
1 Přístup k internetu zdarma
2-letištní pick up a odjet za 15 JOD.
Půjčovna 3-Car.
4-Terapeutické výlety.
5-Hotels rezervace.
6-Medical cestovní ruch a péče.
7-vědecké pobyty pro školy a studenty vysokých škol.
8-Religiouse zájezdy.
Naše společnost je zcela pojištěnou a naši řidiči jsou odborníci. Jejich radost je to jejich nejlepší, aby se vaše povolání s námi komfortní, úžasný a bezpečný
Zkuste to s námi my, vás poslat domů s nejvíce nezapomenutelné vzpomínky ve vašem životě.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • Klimatizace
 • Transfery z letiště
 • Snídaně není zahrnuta
 • Směnárna
 • Faxové služby
 • Zdarma přístup k internetu
 • Parkování zdarma
 • Fény
 • Údržba
 • Přístup k internetu
 • Prádelní zařízení
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní bazén
 • Parkování
 • Restaurace
 • Trezor
 • Bazén
 • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Prohlídka/Přepážka
 • Prodejní automaty
 • Bezbariérový přístup


Politiky

 • Žádná večerka


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
90% 87
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe 4 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Pánská Ložnice     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc