X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Ammán, Jordánsko

68%Hodnocení

 • 71%Hodnota za peníze
 • 85%Zabezpečení
 • 78%Umístění
 • 73%Zaměstnanci
 • 56%Atmosféra
 • 56%Čistota
 • 56%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Náš hotel se nachází v novém centru Ammánu v okrese Abdali.
Máme jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a koleji stylu. Všechny naše pokoje jsou čisté a pohodlné a připojili koupelnu (některé mají pouze studenou vodu, ale teplé sprchy jsou k dispozici zdarma 24 hodin / den v specal koupelně).

Teplá a studená voda, ústřední topení, klimatizace, TV se satelitním příjmem a jsou k dispozici. Nabízíme také bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a možnost kontrolovat svůj e-mail na našich počítačích.

Nabízíme různé pokoje se různé služby a ceny - za ceny již 3JD!
To je příliš mnoho pro vás? Podívejte se na naše nabídky a kostky nebo paže potýkat naší recepci kluci ke snížení CENA :)

Odpočiňte si na naší střeše, a vychutnat si nádherný výhled.
Přijďte a užijte si svůj pobyt v nejlevnějších pokojích Amman má nabídnout!

Naši pracovníci jsou připraveni vám pomoci a dát vám veškeré informace o cestování a pokyny, co můžete potřebovat během svého pobytu zde! Náš hotel organizátoři úřad je jedním z nejvíce profesionální v Jordánsku, s odborníky v této oblasti pořádající zájezdy do nejzajímavějších míst v Jordánsku za více než 21 let.

Těšíme se na to, abyste zůstali tady!

JORDAN TOURS
Je nám potěšením představit Vám naši speciální nabídku prostřednictvím našich profesionálních odborníků v oblasti cestovního ruchu organizování v Jordánsku. Na základě zkušeností z více než 25 let v přípravě a organizaci výletů kolem Jordánu. Konvenční silnice, které jiní používají ve svých průvodců jsou zcela odlišné od nás naše zkušenosti při objevování přírodních cest, aby to náročné a zajímavé dobrodružství, které se vaše cesta některé věci zvláštní. Program devět dnů; však můžete kombinovat některý z následujících segmentů, aby se vešly svůj rozvrh.

NORTH JORDÁNSKÉ
Je to velmi zvláštní způsob, jak začít objevovat na severu Jordánska, jak jsme to ve stylu, který se rovná královského dálnici.

Začneme náš výlet z Ammánu kolem 08:00 se vydáte do Jerash, římského města. Jedná se o první palec v našem programu, který bude trvat nám asi 45 minut dostat od Ammánu. Strávíme od jednoho k tažení hodin v Jerash a pak potom navštívíme Ajloun hrad, aby si své nádherné islámské dekorace nad kopci. odtud můžete vidět řeku Jordán a Palestinu stejně. Poté, co strávil asi půl hodiny se vydáme s Bellou navštívit mnoho starých kostelů s nádhernými dekoracemi, které ukazují římské historické palce, pak se do kopců Umm Qais historické místo Napatean. Velmi zajímavá myšlenka: budete stát v Jordánsku a zároveň sledoval další tažné hranice před vašima očima, syrský a izraelských hranic, které představují jedinečný zážitek, stejně jako vy, jsou jen jen pár kroků od V Jolán Syrská výšky a Tabria Lake v Izraeli. Odtud jsme se obvykle o speciální cestu po návštěvě syrského Hemma (minerální voda), přiléhající k řece Al-YArmok která vede do řeky Jordán a izraelské hranice.
Vrátíme do Ammán s jinou cestou dělat to kruh silnice.

DESERT HRADY
Tam bývala kolem deseti hrady, ale po zemětřesení, k němuž došlo v Jordánsku jen pětina z nich ještě stojí. Náš výlet začne kolem 08:00 směřuje od Ammánu.
1) Qasar halabat 2) Hammam Al Sarah
3) Al-kharaneh Castle 4) -Amra Castle
5) Al-Azraq Castle (Lawrence z Arábie paláce)
Návštěvníci se mohou těšit na návštěvě těchto hradů v poušti. Oni jsou centrálně umístěný tří hranic (Jordan-Saúdská Arabia- Irák)
Je to bezpečné a klidné výlet. Budeme se zpět do Ammánu do konce dne.

SOUTH JORDÁNSKÉ
(PETRA / Wadi Rum a Aqaba)
Existují tři způsoby, jak deferent dělat cestu
- Silnice v poušti
- Wadi Araba blízko k izraelské hranice
- Králův dálnice
King je HIGHWAY
Existuje spousta společností a cestovních kanceláří, které se organizují tento druh cesty v jednom dni. Nicméně, naše společnost je tento výlet do vleku etapách.
První den: Od Ammán do Madaba vidět mozaiky a navštívit kostelů především Saint George kostel, který drží staré mapy více než 1500 let, která představuje Blízký východ, pak na Mount Nebo. Je-li, zda dovolí, budeme moci vidět Jeruzalém, Jericho a Mrtvé moře. Potom půjdeme navštívit křest. Pak se k Mrtvému ​​moři, aby si slanou vodu a bláto masku.

Králův HIGHWAY NEXT DAY
Druhý den: Start z Ammánu do konce královské dálnici do Madaba bez zastavení, Zastavíme se v mekawer na návštěvu (Salome oltář), kde podváděl Johanna. Pak se na Umm al rassas a Wadi al Mujib, která se nazývá jordánský kaňon. To je nádherné místo pro vychutnat přírodně zajímavé názory jezer, pádů horkou vodou a kopce vhodné pro pěší turistiku. Je to jedinečná příležitost pro kempování a turistiku. Délka údolí asi 35 km.
Poté, co jsme se jít až na návštěvu Kerak hrad, aby si trochu odpočinout, a může trvat oběd podle přání návštěvníka.
Pak se na Wadi al hissa vidět další malý kaňon, pak necháme přes město Taffela se zastaví na Danna, které je více než 1700 metrů vysoká. Je plná odvodný druhů volně žijících života tvorů, planety, květiny, motýli a nejkrásnější jedinečné květiny nazývá černé duhovky. Budeme čekat na nejzajímavější překvapení všech-západu slunce.
Všechny ostatní pořadatelé neměli zájem na tom, západ slunce, i když je to opravdu úžasné, když vidíte, slunce jde dolů ve vertikálním anděla. Zároveň můžete poslouchat hlasy mlčení kolem vás, které nebylo slyšet kdekoli na světě. Pak půjdeme na návštěvu AL shouback hrad a na konci dne jsme dosáhne Wadi Mousa strávit noc.
PETRA
Návštěva Petra by si neměli nechat ujít, protože je jednou za život zkušenostmi a byl považován za jednoho ze světově nejvíce fascinujících míst.
Většinou je to celodenní výlet. Jsme však schopni kondenzovat do pěti Hodinový výlet dělat, že jste viděli všechno, co je možné vidět a hotovo. Na konci dne jsme se jet do Wadi Rum.
Wadi Rum
Budete spát v otevřené poušti v beduínském principu na Vylisováním rum, jak je to nádherný zážitek, na který nikdy nezapomenu.
Druhý den své volby patří zbavit velblouda po stopách Lawrence z Arábie nebo čtyři kroužit objevovat poušť a její kouzlo. Můžete začít s pěší monstry kopce prostřednictvím našich speciálních organizovaných výletů.
Potom budeme pokračovat v Aqaba a Rudé moře, kde jsme se usadit v.
Aqaba
Aqaba je jen 40 km od Wadi Rum. Můžeme strávit až tažení hodin navštívíte město a mají zdarma nákupy. Pak si můžete připravit vlastní projít další velké dobrodružství potápění do nádherné Read mořské vody a korálový útes známý jako ráj pro potápěče a objevování nádherné mořské tvory. Strávíme noc tam. Druhý den jsme se vrátit do Ammánu v naší silničního okruhu a skrze Wadi Araba. Uvidíte Wadi al Mujib a vychutnat si výhled na dně byly uvidíte voda tekoucí do Mrtvého moře. Pak budete mít na výběr jít zpět na letiště přímo, nebo do Ammánu, jak se vám líbí.
AMMÁN FREE CITY TOUR
Naše společnost nabízí návštěvníkům až do tažení volných hodin na návštěvu Ammánu, římské divadlo a hrad, včetně krále Abdulláha mešitě.
Po dlouhých diskuzích mezi našimi odborníky a partnery společnosti jsme přišli ke konečnému rozhodnutí, které se snažíme v našich silách, aby ji k dispozici pro každého jednoho výletu na mysli rozdíly mezi lidmi tak, aby se vaše sny, je nám potěšením a krok zpět domů ukládat a šťastný nás udržet slibný vás dělat svou práci tak, jak je vypracován pouze vlastníma rukama
CENY
- Až tři osoby nebo méně, 20 JD na-osobu a den.
- Čtyři osoby a až deset 15 JD per-osobu a den.
- Speciální zvýhodněné ceny pro studenty: 10 JD per-osobu a den.

Výše uvedený program není povinné ani nutné. Můžete si vybrat z míst, časy a typ cesty, které byste chtěli mít. Jsme připraveni vyhovět zájmu, jak vidíte, že fit.
Naši zaměstnanci a zaměstnanci jsou připraveni poskytnout jakékoliv informace, které můžete potřebovat nejen pokud jde o Jordánsku, ale na některý z okolních zemí prostřednictvím našich partnerů v Sýrii, Libanonu a Egyptě a připravený být na Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
NAŠE SLUŽBY
1 Přístup k internetu zdarma
2-letiště vyzvednutí a odjet za 15 JOD.
Kol 3-Car.
4-Terapeutické výlety.
5-Hotels rezervace.
6-Zdravotní turistika a péče.
7-vědecké výlety pro školy a studenty vysokých škol.
8-Religiouse zájezdy.
Naše společnost je zcela pojištěný a naši řidiči jsou odborníci. Jejich radost je to jejich nejlepší, aby se vaše povolání s námi pohodlné, úžasný a bezpečný
Zkuste to s námi my, vás poslat zpátky domů s nejvíce nezapomenutelné zážitky ve vašem životě.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • Klimatizace
 • Transfery z letiště
 • Snídaně není zahrnuta
 • Směnárna
 • Faxové služby
 • Zdarma přístup k internetu
 • Parkování zdarma
 • Fény
 • Údržba
 • Prádelní zařízení
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní bazén
 • Parkování
 • Restaurace
 • Trezor
 • Bazén
 • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Prohlídka/Přepážka
 • Bezbariérový přístup


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
68% 85
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Dámské Ložnice     Deluxe 4 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Pánská Ložnice     Deluxe 4 lůžek Pánská Ložnice     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc