X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sun Rise Hotel

King Hussein Street, Abdali Station, Ammán, Jordánsko

88%Hodnocení

 • 85%Hodnota za peníze
 • 88%Zabezpečení
 • 95%Umístění
 • 95%Zaměstnanci
 • 85%Atmosféra
 • 83%Čistota
 • 85%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Náš hotel se nachází v novém centru Ammánu v okrese Abdali.
Máme jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a koleji stylu. Všechny naše pokoje jsou čisté a pohodlné a mají připojené koupelny (některé mají pouze studenou vodu, ale teplé sprchy jsou k dispozici zdarma 24 hodin / den v specal koupelně).

Teplá a studená voda, ústřední topení, klimatizace a satelitní TV jsou k dispozici. Nabízíme také bezplatné Wi-Fi a možnost kontrolovat své e-maily na našich počítačích.

Nabízíme různé pokoje se různé služby a ceny - začíná tak nízké, jak 3JD!
To je příliš mnoho pro vás? Podívejte se na naše nabídky a kostky nebo paže zápasit S naší recepci kluci snížit CENA :)

Relax na naší střeše a vychutnat si nádherný výhled.
Přijďte a užijte si svůj pobyt v nejlevnějších pokojích Amman má co nabídnout!

Naši pracovníci jsou připraveni vám pomoci a dát vám veškeré informace o cestování a pokyny, co můžete potřebovat během svého pobytu zde! Náš hotel organizátoři kancelář je jedním z nejvíce profesionální v Jordánsku, s odborníky v této oblasti pořádající zájezdy do nejzajímavějších míst v Jordánsku již více než 21 let.

Těšíme se, že má zůstat tady!

JORDAN TOURS
Je nám potěšením představit Vám naši speciální nabídku prostřednictvím našich profesionálních odborníků v oblasti pořádání zájezdu v Jordánsku. Na základě zkušeností z více než 25 let v přípravě a organizaci výletů po Jordánsku. Konvenční silnice, které ostatní používají v jejich průvodci jsou zcela odlišné od nás naše zkušenosti při objevování přírodních cest, aby to náročné a zajímavé dobrodružství, které se vaše cesta některé věci zvláštní. Program devět dnů; však můžete kombinovat některé z následujících segmentů, aby se vešly svůj rozvrh.

NORTH JORDÁNSKÉ
Je to velmi zvláštní způsob, jak začít objevovat na severu Jordánska, jak jsme to ve stylu, který se rovná krále dálnici.

Začneme náš výlet od Ammánu kolem 08:00 se vydáte do Jerash, římské město. Jedná se o první palec v našem programu, který nám bude trvat asi 45 minut dostat od Ammánu. Strávíme mezi jedním tažení hodin v Jerash a potom navštívíme Ajloun hrad, aby si své nádherné islámské dekorace nad kopci. odtud můžete vidět řeku Jordán a Palestinu stejně. Poté, co strávil asi půl hodiny se vydáme s Bellou navštívit mnoho starých kostelů s nádhernými ozdobami, které ukazují římské historické palce, pak do kopců Umm Qais historické místo Napatean. Velmi zajímavá myšlenka: budete stát v Jordánsku a zároveň sledovat další tažné hranice před vašima očima, syrské a izraelských hranic, které představují jedinečný zážitek, stejně jako jste jen jen pár kroků od V Jolán syrské výšky a Tabria Lake v Izraeli. Odtud jsme obvykle se speciální silnici po návštěvě syrského Hemma (horký pramen vody) přiléhající k řece Al-YArmok která vede do řeky Jordánu a izraelskou hranici.
Vrátíme do Ammán s jinou silnici dělat to okruh.

DESERT HRADY
Tam použitý být asi deset hrady, ale po zemětřesení, k němuž došlo v Jordánsku jen pětina z nich ještě stojí. Náš výlet začne kolem 08:00 čísla od Ammánu.
1) Qasar halabat 2) Hammam Al Sarah
3) Al-kharaneh Castle 4) -Amra Castle
5) Al-Azraq hrad (Lawrence z Arábie paláce)
Návštěvníci se mohou těšit na návštěvě těchto hradů v poušti. Oni jsou centrálně umístěný tří hranic (Jordan-Saúdská Arabia- Irák)
Je to bezpečné a klidné výlet. Budeme se zpět do Ammánu do konce dne.

SOUTH OF JORDAN
(PETRA / Wadi Rum & Aqaba)
Existují tři způsoby, jak deferent dělat cestu
- Pouštní silnice
- Wadi Araba blízko k izraelské hranice
- Králův dálnice
Králův HIGHWAY
Existuje spousta společností a cestovních kanceláří, které organizují tento druh cesty v jednom dni. Nicméně, naše firma vyrábí tento výlet v závěsu etapách.
První den: Od Ammán do Madaba vidět mozaiky a navštívit kostely zejména Saint George kostel, který drží staré mapy více než 1500 let, což představuje Blízký východ, pak na hoře Nebo. Pokud je, zda dovolí, budeme moci vidět Jeruzalém, Jericho a Mrtvé moře. Potom půjdeme navštívit křest. Pak se k Mrtvému ​​moři, aby si slanou vodu a bláto masku.

KING'S HIGHWAY NEXT DAY
Druhý den: Start z Ammánu do konce královské silnici do Madaba bez zastavení, Zastavíme se v mekawer navštívit (Salome), oltář, kde podváděl Johanna. Pak Umm Al rassas a Wadi al Mujib, která se nazývá jordánský kaňon. Je to nádherné místo pro vychutnat zajímavé přírodní pohledy jezer, vodopádů teplé vody a kopce vhodné pro pěší turistiku. Je to jedinečná příležitost pro táboření a turistiku. Délka údolí asi 35 km.
Poté, co jsme se jít až navštívit hrad Kerak si odpočinout a může trvat oběd dle přání návštěvníka.
Pak se Wadi al hissa vidět další malý kaňon, pak necháme přes město Taffela k odpočinku na Danna, který je více než 1700 metrů vysoká. Je plná odvodný druhů volně žijících života tvorů, planety, květiny, motýli a nejkrásnější unikátní květiny zvané černé duhovky. Budeme čekat na nejzajímavější překvapení všech-západu slunce.
Všechny ostatní pořadatelé neměli zájem na tom, západ slunce, i když je to opravdu úžasné, když vidíte, slunce jít dolů do svislé anděla. Zároveň můžete poslouchat hlasům ticha kolem vás, které nemohly být slyšet kdekoli na světě. Pak půjdeme na návštěvu Al shouback hrad a na konci dne se dostaneme Wadi Mousa strávit noc.
PETRA
Návštěva Petra by si neměli nechat ujít, protože je jednou za život zkušenostmi a byl považován za jednoho ze světově nejvíce fascinujících míst.
Obvykle je to celodenní výlet. Nicméně, jsme schopni kondenzovat to na pět hodin cesty dělat, že jste viděli všechno, co je možné vidět a dělat. Na konci dne jsme se jet do Wadi Rum.
Wadi Rum
Budete spát v otevřené poušti v beduínském principu na Vylisováním rum, jak je to nádherný zážitek, na který nikdy nezapomenu.
Druhý den své volby patří zbavit velblouda po stopách Lawrence z Arábie nebo čtyři kroužit objevovat poušť a její kouzlo. Můžete začít s pěší příšery kopce přes naše speciální organizované výlety.
Potom budeme pokračovat v Aqaba a Rudým mořem, kde jsme se usadit v.
Aqaba
Aqaba je jen 40 km od Wadi Rum. Můžeme strávit až tažení hodin navštívíte město a mají zdarma nákupy. Pak si můžete připravit své vlastní projít další velké dobrodružství ponoření se do nádherné Read mořské vody a korálový útes známý jako ráj pro potápěče a objevování nádherné mořské tvory. Budeme strávit noc tam. Druhý den jsme se vrátit do Ammánu v naší silničního okruhu a skrze Wadi Araba. Uvidíte Wadi al Mujib a vychutnat si výhled na dně byly uvidíte voda tekoucí do Mrtvého moře. Pak budete mít možnost jít zpět na letiště, přímo nebo do Ammánu, jak se vám líbí.
AMMAN ZDARMA CITY TOUR
Naše společnost nabízí návštěvníkům až do tažení volných hodin k návštěvě Ammánu, římské divadlo a hrad včetně krále Abdulláha mešity.
Po dlouhých diskuzích mezi našich odborníků a partnerů společnosti jsme se dostali ke konečnému rozhodnutí, které se snažíme v našich silách, aby je k dispozici pro každého jednoho výletu na mysli rozdíly mezi lidmi tak, aby se vaše sny je to naše radost a krok zpět domů uložit a rád, aby nás udržet slibné vás dělat svou práci, jak je čerpat pouze vlastníma rukama
CENY
- Až tři osoby nebo méně, 20 JD na-osobu a den.
- Čtyři osoby a až deset 15 JD na-osobu za den.
- Speciální zvýhodněné ceny pro studenty: 10 JD na-osobu a den.

Výše uvedený program není povinný, nebo nutností. Můžete si vybrat z míst, časy a typ cesty, které byste chtěli mít. Jsme připraveni uspokojit váš zájem, jak vidíte to hodí.
Naši zaměstnanci a zaměstnanci jsou připraveni vám poskytnout jakékoliv informace, které můžete potřebovat nejen pokud jde o Jordánsku, ale na některý z okolních zemí prostřednictvím našich partnerů v Sýrii, Libanonu a Egyptě a připravený být na vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
NAŠE SLUŽBY
1 Přístup k internetu zdarma
2-letiště vyzvednutí a odjet za 15 JOD.
Kol 3-Car.
4-Terapeutické výlety.
5-Hotels rezervace.
6 Zdravotní turistika a péče.
7 Vědecké pobyty pro školy a studenty vysokých škol.
8-Religiouse výlety.
Naše společnost je plně pojištěný a naši řidiči jsou odborníci. Jejich radost je to jejich nejlepší, aby se vaše povolání u nás pohodlné, úžasný a bezpečné
Vyzkoušejte nás my vás poslat domů s nejvíce nezapomenutelných zážitků ve svém životě.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • Klimatizace
 • Transfery z letiště
 • Snídaně není zahrnuta
 • Směnárna
 • Faxové služby
 • Zdarma přístup k internetu
 • Parkování zdarma
 • Fény
 • Údržba
 • Prádelní zařízení
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní bazén
 • Parkování
 • Restaurace
 • Trezor
 • Bazén
 • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Prohlídka/Přepážka
 • Bezbariérový přístup


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sun Rise Hotel Located at King Hussein Street, Abdali Station, Amman.
Sun Rise Hotel
Jordan
Amman Amman 11118 King Hussein Street, Abdali Station
88% 74
31.9500000 35.9333333
Sun Rise Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Dámské Ložnice     Deluxe 4 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Pánská Ložnice     Deluxe 4 lůžek Pánská Ložnice     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc