X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sumbiling Eco Village

Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan, Brunei

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Sumbiling Eco Village je Nature Lodge se nachází v interiéru Temburong District, domov pro některé z nejzachovalejších deštných pralesů na Borneu. Vzhledem k naší poloze, jsme v dosahu oblíbeného národního parku Ulu Temburong stejně jako ostatní dobře zachovalých deštných pralesů oblastech, ale jen 5 minut chůze od hlavní silnice, 25 minut jízdy od Bangar (Temburong hlavní město), a asi 2 hodiny lodí a jízdy od mezinárodního letiště v Bruneji.

Rustikální pobytu na vás čeká, protože náš domek je obklopen stinnými stromy a nový růst lesů, a nachází se přímo na břehu proti proudu úsek řeky Temburong, se skalnatými peřejemi a čistou vodou v závislosti na srážkách. Snažíme se, aby stavby na minimum, s chatkami postavené z bambusu, stejně jako znovu použít a nové dřevo je hlavním tématem. V typický den, zatímco pryč odpoledne na útulné houpací sítě ve stínu stromů u řeky, a nějakou dobu trvat, až do konce, že zajímavý román jste nikdy docela podařilo dokončit. Když se teplo dostane k vám, chladicí vody řeky čekají, i když v případě pouhé chladné dip nedělá, zkuste následný plovák pryžovou hadicí, nebo vyzkoušet si tradiční bambusové raftu. Pak, jak slunce zapadá, naladění na symfonie noci, se zvuky hmyzu, žab a dalších volně žijících živočichů nikdy příliš daleko. To je místo k odpočinku, relaxaci a užít si trochu jednoduché, venku, zábava, zvláště pokud jste byli opotřebované na silnici za posledních několik týdnů či měsíců.

Pro ty, kteří chtějí více a jejichž rozpočty povolení, jsme rovněž provádět fakultativních výletů, jako je noční pěší výlet, nebo celodenní výlet buď do národního parku Ulu Temburong nebo trek Rainforest Discovery do nedalekého deštného pralesa, hands-on vidět, vůně , chuť a pocit, vzdělávací trek pro ty, kteří se zajímají o mnoha výhodách deštného pralesa k nám.

Přes přístupu back-to-základy a naší blízkosti deštných pralesů, nabízíme přiměřeně pohodlný pobyt, lůžkovinami v obou pokojích a stany, řádně zastavěných koupelny s WC a sedí i zděných venkovní sprchy. Ventilátory jsou nalezeny v pokojích, jakož i v hlavním sále. Koupelny, pokoje a velký sál jsou osvětlené, v noci, a není tam žádný brzy rozsvítí z politiky. Elektrické zásuvky pro nabíjení elektroniky jsou k dispozici na vyžádání. Máme malé zdroje rohu, map, brožur a knih o různých zájmů.

Cena zahrnuje:
Dopravu z Bangar Jetty v Temburong District a také jsou plná penze jídla

Podmínky:
Přijímáme pouze platební bilance v hotovosti buď Brunej dolarů nebo Singapurský dolar (kromě S 1 dolar mince a špinavé nebo roztrhané poznámky, bez ohledu na to, jak malý slza).

Balíček zahrnuje snídaně & večeře, ale vylučují oběd, který lze objednat předem na B $ 8 / osoba / jídlo

Nicméně, my můžeme poskytnout jednoduchá jídla, která se skládá jídlo a dušenou rýží (snídaně, oběd a večeře za rezervovanou noc) na další B $ 20 / osobu. Pro balení jídel (B / L / D), prosím, kontaktujte nás.

Momentálně zde nejsou žádné značené lesní cesty, takže neumožňují volný čas procházky s výjimkou kolem částí okolní obce oblasti.

Jak jsme obklopeni lesy a řeky, laskavě informujte personál, pokud máte v plánu jít buď do řeky nebo se projít ven z našich prostorách tak, aby mohly být vědomi svého pobytu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová ostraha
 • Adaptéry
 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Společenská místnost
 • Parkování zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní terasa
 • Parkování


Hostel Awards

 • 2013 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Brunei
 • 2013 1 Země Brunei


Politiky

 • Přátelský k dítěti


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sumbiling Eco Village Located at Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan.
Sumbiling Eco Village
Brunei
Bandar Seri Begawan BE1718 Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri,, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo
0% 8
4.5865205 115.1186943
Sumbiling Eco Village
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna