X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sumbiling Eco Village

Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan, Brunei

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Sumbiling Eco Village je Nature Lodge se nachází ve vnitrozemí Temburong District, domov pro některé z nejzachovalejších deštných pralesů na Borneu. Vzhledem k naší poloze jsme v dosahu oblíbeného národního parku Ulu Temburong, jakož i jiné dobře zachovalých deštných pralesů oblastech, ale jen 5 minut chůze od hlavní silnice, 25 minut jízdy od Bangar (Temburong hlavní město), a asi 2 hodiny lodí a jízdy autem od mezinárodního letiště v Bruneji.

Rustikální pobyt vás čeká, protože náš domek je obklopen stínu stromů a nový růst lesů, a nachází se přímo na břehu proti proudu úsek řeky Temburong, se skalnatými peřejemi a čisté vody v závislosti na množství srážek. Snažíme se, aby stavby na minimum, s chatkami postavené z bambusu, stejně jako znovu použít a nové dřevo je hlavním tématem. V typický den, zatímco ve vzdálenosti odpoledne na útulné houpací sítě ve stínu stromů podél řeky, a nějakou dobu trvat až do konce, že fascinující román jste nikdy docela podařilo dokončit. Když se teplo dostane k vám, chladicí vody řeky čekají, i když v případě pouhé chladné dip nedělá, zkuste následný plovák pryžovou hadicí, nebo vyzkoušet si tradiční bambusové raftu. Pak, jak slunce zapadá, naladit symfonie noci, se zvuky hmyzu, žab a dalších volně žijících živočichů nikdy příliš daleko. To je místo k odpočinku, relaxaci a trochu jednoduché, venku, zábavu, a to zejména pokud jste byli opotřebované na silnici za posledních několik týdnů či měsíců.

Pro ty, kteří chtějí více, a jehož rozpočet dovolí, můžeme také provádět fakultativních výletů, jako je například noční pěší výlet, nebo celodenní výlet buď do národního parku Ulu Temburong nebo trek Rainforest Discovery do nedalekého deštného pralesa, hands-on vidět, vůně , chuť a pocit, vzdělávací trek pro ty, kteří se zajímají o mnoha výhodách deštného pralesa k nám.

Přes přístupu back-to-základy a naší blízkosti deštných pralesů, nabízíme přiměřeně pohodlný pobyt, s podestýlkou ​​v obou pokojích a stanech, řádně zastavěných koupelny s WC a sedí i zděných venkovní sprchy. Fanoušci se nacházejí v pokojích, stejně jako v hlavním sále. Koupelny, pokoje a hlavní sál jsou osvětlené, v noci, a není tam žádný brzy rozsvítí se politiky. Elektrické zásuvky pro nabíjení elektroniky jsou k dispozici na vyžádání. Máme malé zdroje rohu, map, brožur a knih o různých zájmů.

Cena zahrnuje:
Doprava od Bangar Jetty v Temburong District a také jsou plné penze

Podmínky:
Přijímáme pouze platební bilance v hotovosti buď Brunej dolarů nebo Singapurský dolar (kromě S 1 dolar mince a špinavé nebo roztrhané poznámky, bez ohledu na to, jak malý slza).

Váš balíček je zahrnuta snídaně & večeře, ale vylučují oběd, který lze objednat předem na B $ 8 / osoba / jídlo

Nicméně, my můžeme poskytnout jednoduchých jídel, sestávající z misky a dušenou rýží (snídaně, oběd a večeře za rezervovanou noc) na další B 20 dolarů / os. Napište nám na sales@borneoguide.com pro balení jídel (B / L / D).

Momentálně zde nejsou žádné značené lesní cesty, takže neumožňují volný čas procházky s výjimkou po částech okolní obce na ploše.

Jak jsme obklopeni lesy a řeky, informujte o tom prosím personál, pokud máte v plánu jít buď do řeky, nebo mají na procházku mimo naší provozovně tak, aby mohly být vědomi vašeho pobytu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová ostraha
 • Adaptéry
 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Společenská místnost
 • Parkování zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní terasa
 • Parkování


Hostel Awards

 • 2013 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Brunei
 • 2013 1 Země Brunei


Politiky

 • Přátelský k dítěti


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sumbiling Eco Village Located at Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan.
Sumbiling Eco Village
Brunei
Bandar Seri Begawan BE1718 Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri,, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo
0% 8
4.5865205 115.1186943
Sumbiling Eco Village
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna