X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sumbiling Eco Village

Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan, Brunei

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Sumbiling Eco Village je Nature Lodge se nachází ve vnitrozemí Temburong District, domov pro některé z nejzachovalejších deštných pralesů na Borneu. Vzhledem k naší poloze, jsme v dosahu oblíbeného národního parku Ulu Temburong, jakož i dalších dochovaných deštného pralesa oblasti, ale jen 5 minut chůze od hlavní silnice, 25 minut jízdy od Bangar (Temburong hlavní město), a asi 2 hodiny lodí a jízdy od mezinárodního letiště Brunei.

Rustikální pobyt na vás čeká, protože naše chata je obklopen stínu stromů a nový růst lesů, a nachází se přímo na břehu proti proudu úsek řeky Temburong, se skalnatými peřejemi, a čistá voda v závislosti na množství srážek. Snažíme se držet struktury na minimum, s chaty postavené z bambusu, stejně jako znovu použít a nové dřevo je hlavním tématem. Na typický den, zatímco pryč odpoledne na útulné houpací síti ve stínu stromů u řeky, a trvat až do konce, že zajímavý román jste nikdy docela podařilo dokončit. Když se teplo dostane k vám, chladící vody z řeky čekají, i když v případě pouhé chladné dip nedělá to, zkuste navazující plovák pryžovou hadicí, nebo vyzkoušet si tradiční bambusové raftu. Pak, když slunce zapadá, naladit na symfonii noci, se zvuky hmyzu, žab a dalších volně žijících živočichů nikdy příliš daleko. To je místo k odpočinku, relaxaci a mít nějaký jednoduchý venku zábava, zvláště pokud jste vyčerpaná na silnici za posledních několik týdnů či měsíců.

Pro ty, kteří chtějí více, a jehož rozpočet dovolí, můžeme také provádět fakultativních výletů, jako je noční procházku, nebo celodenní výlet buď do národního parku Ulu Temburong nebo Rainforest Discovery trek do nedalekého pralesa, hands-na vidět, vůně , chuť a pocit, vzdělávací trek pro ty, kteří se zajímají o mnoha výhodách deštného pralesa k nám.

Přes přístupu back-to-základy a naší blízkosti deštného pralesa, zajišťujeme přiměřeně pohodlný pobyt, s podestýlkou ​​v obou pokojích a stany, vhodně zastavěných koupelnami, s posezením toalety a dokonce i zděných venkovních sprch. Fanoušci se nacházejí v pokojích, stejně jako v hlavním sále. V koupelny, pokoje a hlavní sál svítí, v noci, a není tam žádný brzy rozsvítí z politiky. Napájecí body účtovat elektroniky jsou k dispozici na vyžádání. Máme rohu malé zdroje, s mapami, brožur a knih o různých zájmů.

Cena zahrnuje:
Doprava z Bangar Jetty v Temburong District a také zahrnují plnou penzi

Podmínky:
Přijímáme pouze platební bilance v hotovosti buď Brunej dolarů nebo Singapurský dolar (kromě S 1 dolar mince a znečištěné nebo roztrhané bankovky, bez ohledu na to, jak malá slza).

Váš balíček zahrnuje snídaně & večeře, ale vylučují oběd, který lze objednat předem na B $ 8/pax/meal

Nicméně, my můžeme poskytnout jednoduché jídlo, skládající se z misky a dušenou rýží (snídaně, oběd a večeře za rezervované noci) na další B $ 20/person. Napište nám na sales@borneoguide.com pro balení jídla (B / L / D).

Momentálně zde nejsou žádné značené lesní stezky, takže neumožňují volný čas procházky s výjimkou kolem částí okolní obce oblasti.

Jak jsme obklopeni lesy a řeky, informujte o tom prosím personál, pokud máte v plánu buď jít do řeky, nebo mají projít mimo naše prostory tak, aby mohly být vědomi vašich pobytu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová ostraha
 • Adaptéry
 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Společenská místnost
 • Parkování zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní terasa
 • Parkování


Hostel Awards

 • 2013 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Brunei
 • 2013 1 Země Brunei


Politiky

 • Přátelský k dítěti


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sumbiling Eco Village Located at Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan.
Sumbiling Eco Village
Brunei
Bandar Seri Begawan BE1718 Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri,, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo
0% 8
4.5865205 115.1186943
Sumbiling Eco Village
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna