X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sumbiling Eco Village

Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan, Brunei

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Sumbiling Eco Village je Nature Lodge se nachází v interiéru Temburong District, domov pro některé z nejzachovalejších deštných pralesů na Borneu. Vzhledem k naší poloze, jsme v dosahu oblíbeného Ulu Temburong Národní park, jakož i jiné dobře zachovalých deštného pralesa oblastech, přesto pouhých 5 minut chůze od hlavní silnice, 25 minut jízdy od Bangar (Temburong hlavní město), a asi 2 hodiny lodí a jízdy od mezinárodního letiště v Bruneji.

Rustikální pobyt na vás čeká, jak naše Lodge je obklopen stínu stromů a nový růst lesů, a nachází se přímo na břehu proti proudu úsek řeky Temburong, se skalnatými peřejemi a čisté vody v závislosti na množství srážek. Snažíme se držet struktury na minimum, s chatkami postavené z bambusu, stejně jako znovu použít a nové dřevo je hlavním tématem. V typický den, zatímco pryč odpoledne na útulné houpací sítě pod stinnými stromy u řeky, a nějakou dobu trvat až do konce, že zajímavý román jste nikdy docela podařilo dokončit. Když se teplo dostane k vám, chladicí vody z řeky čekají, i když v případě pouhá pohodě dip nedělá to, zkuste následný plovák v pryžové hadice, nebo vyzkoušet si tradiční bambusovém voru. Potom, jak slunce zapadá, naladění na symfonie noci, se zvuky hmyzu, žab a dalších volně žijících živočichů nikdy příliš daleko. To je místo k odpočinku, relaxaci a mít nějaký jednoduchý, venku, zábava, zvláště pokud jste byli opotřebované na silnici za posledních několik týdnů či měsíců.

Pro ty, kteří chtějí víc a jejichž rozpočty povolení, my také provádět Fakultativní výlety, jako například noční pěší výlet, nebo celodenní výlet buď do národního parku Ulu Temburong nebo trek Rainforest Discovery do nedalekého deštného pralesa, praktický vidět, vůně , chuť a cítí vzdělávací trek pro ty, kteří mají zájem v mnoha výhodách deštného pralesa k nám.

Přes přístupu back-to-základy a naší blízkosti k deštného pralesa, zajišťujeme přiměřeně pohodlný pobyt, s podestýlkou ​​v obou pokojích a stany, řádně zastavěných koupelny, toalety s posezením a dokonce i zděných venkovní sprchy. Fanoušci se nacházejí v pokojích, stejně jako v hlavním sále. Koupelny, pokoje a hlavní sál jsou osvětlené-up v noci, a není tam žádný brzy zhasnutý politiky. Power body pro nabíjení elektroniky jsou k dispozici na vyžádání. Máme malé zdroje koutek, s mapami, brožury a knihy o různých zájmů.

Cena zahrnuje:
Doprava z Bangar mola v Temburong District a také zahrnují plnou penzi

Pravidla a podmínky:
Přijímáme pouze platební bilance v hotovosti buď Brunej dolarech nebo Singapuru dolarů (kromě S $ 1 mince a špinavé nebo roztrhané poznámky, bez ohledu na to, jak malé slza).

Váš balíček zahrnuje snídani & večeři, ale vyloučit oběd, který lze objednat předem na B $ 8 / osoba / jídlo

Nicméně, my můžeme poskytnout jednoduchá jídla, složená misku a dušenou rýží (snídaně, oběd a večeře za rezervovanou noc) na další B $ 20 / osoba. Pro balíček jídel (B / L / D), prosím, kontaktujte nás.

Momentálně zde nejsou žádné značené lesní cesty, takže neumožňují volný čas procházky s výjimkou kolem částech okolní obce oblasti.

Jak jsme obklopeni lesy a řeky, prosím informujte personál, pokud máte v plánu buď jít do řeky, nebo mají projít mimo našich prostor tak, že mohou být vědomi vašeho pobytu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová ostraha
 • Adaptéry
 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Společenská místnost
 • Parkování zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní terasa
 • Parkování


Hostel Awards

 • 2013 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Brunei
 • 2013 1 Země Brunei


Politiky

 • Přátelský k dítěti


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sumbiling Eco Village Located at Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan.
Sumbiling Eco Village
Brunei
Bandar Seri Begawan BE1718 Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri,, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo
0% 8
4.5865205 115.1186943
Sumbiling Eco Village
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna