X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Sumbiling Eco Village

Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan, Brunei

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Sumbiling Eco Village je příroda lodge se nachází v interiéru Temburong District, domov pro některé z nejzachovalejších deštných pralesů na Borneu. Vzhledem k naší poloze, jsme v dosahu oblíbeného národního parku Ulu Temburong, jakož i dalších dochovaných deštného pralesa oblastech, ale jen 5 minut chůze od hlavní silnice, 25 minut jízdy od Bangar (Temburong hlavní město), a asi 2 hodiny lodí a jízdy od mezinárodního letiště v Bruneji.

Rustikální pobyt na vás čeká, jak naše chata je obklopena stínu stromů a nový růst lesů, a nachází se přímo na břehu proti proudu úsek řeky Temburong, se skalnatými peřejemi a čistou vodou v závislosti na množství srážek. Snažíme se, aby struktury na minimum, s chatkami postavené z bambusu, stejně jako znovu použít a nové dřevo je hlavním tématem. V typický den, zatímco pryč odpoledne na útulné houpací sítě ve stínu stromů u řeky, a nějakou dobu trvat až do konce, že zajímavý román jste nikdy úplně podařilo dokončit. Když se teplo dostane k vám, chladicí vody řeky čekají, i když v případě pouhá pohodě dip nedělá to, zkuste navazující plovák pryžovou hadicí, nebo zkuste si ruku na tradiční bambusové voru. Potom, jak slunce zapadá, naladit se symfonii noci, se zvuky hmyzu, žab a dalších volně žijících živočichů nikdy příliš daleko. To je místo k odpočinku, relaxaci a mají nějaký jednoduchý venku zábavu, a to zejména pokud jste byli opotřebované na silnici za posledních několik týdnů či měsíců.

Pro ty, kteří chtějí víc a jejichž rozpočty povolení, my také provádět Fakultativní výlety, jako například noční pěší výlet, nebo celodenní výlet buď do národního parku Ulu Temburong nebo trek Rainforest Discovery do nedalekého pralesa, o praktický vidět, čichu , chuť a pocit, vzdělávací trek pro ty, kteří mají zájem v mnoha výhodách deštného pralesa k nám.

Přes přístupu back-to-základy a naší blízkosti deštných pralesů, poskytujeme přiměřeně pohodlný pobyt, lůžkovinami v obou pokojích a stany, řádně zastavěných koupelny s WC a sedí i zděných venkovní sprchy. Fanoušci se nacházejí v pokojích, stejně jako v hlavním sále. Koupelny, pokoje a hlavní sál jsou osvětlené, v noci, a není tam žádný brzy zhasnutý politiky. Elektrické zásuvky pro nabíjení elektroniky jsou k dispozici na vyžádání. Máme malé zdroje rohu, mapy, brožury a knihy o různých zájmů.

Cena zahrnuje:
Dopravu z Bangar mola Temburong District a také jsou plné penze

Podmínky:
Přijímáme pouze platební bilance v hotovosti buď v Bruneji dolarech nebo v Singapuru dolarů (kromě S $ 1 mince a špinavé nebo roztrhané poznámky, bez ohledu na to, jak malý slza).

Váš balíček zahrnuje snídaně & večeře, ale vylučují oběd, který si lze rezervovat předem B $ 8 / osoba / jídlo

Nicméně, my můžeme poskytnout jednoduchá jídla, která se skládá misku a dušenou rýží (snídaně, oběd a večeře za rezervovanou noc) na další B $ 20 / osoba. Pro balíček jídla (B / L / D), prosím, kontaktujte nás.

Momentálně zde nejsou žádné značené lesní cesty, takže nemáme dovolit volný čas procházky s výjimkou kolem částí okolní obce oblasti.

Jak jsme se uprostřed lesů a řeky, laskavě informovat zaměstnance, pokud máte v plánu jít buď do řeky nebo si projít ven z našich prostor, aby mohly být vědomi svého pobytu.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová ostraha
 • Adaptéry
 • Parkování pro jízdní kola
 • Snídaně není zahrnuta
 • Stropní ventilátor
 • Společenská místnost
 • Parkování zdarma
 • Včetně ložního prádla
 • Šatní skříňky
 • Úschovna zavazadel
 • Venkovní terasa
 • Parkování


Hostel Awards

 • 2013 Hoscar Vítěz
 • 1
 • Země Brunei
 • 2013 1 Země Brunei


Politiky

 • Přátelský k dítěti


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Sumbiling Eco Village Located at Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo, Bandar Seri Begawan.
Sumbiling Eco Village
Brunei
Bandar Seri Begawan BE1718 Kg Sumbiling Lama, Jalan Batang Duri,, Temburong, Brunei Darussalam, Borneo
0% 8
4.5865205 115.1186943
Sumbiling Eco Village
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna