X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Stray Cat Hostel

Mebusan Yokusu 35, Findikli Taksim, Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Přílety z letiště Atatürk

Z letiště Atatürk je nejjednodušší způsob, jak se dostat do Stray Cat Hostel je vzít Havas autobusem od sjezdu z příletové terminálu přímo na náměstí Taksim, který odjíždí každou půl hodinu. Když přijedete do Taksim řadové jít na západ dolů Taki Zafer Cd. Ulice, na samém začátku této ulici je strmá cesta, která vede dolů jmenoval Osmanli Sokak (to ulička je před hotelem Marmara a těsně před jedním centrálním Starbucks Coffee Shop je malý kopec klesá). Dolů z toho kopce jen 100 - 150 m a odbočit vpravo, a pak zase doleva a pokračovat pěšky po Kazanci Yokusu Alley, Stray Cat je 500 meter po té cestě na pravé straně v zeleném domě s 6 pater. Přes nás u uvidí formou bufetu s názvem Tarcın Büfe. Cesta trvá asi 25 minut od letiště na náměstí Taksim (centrální) a stojí 10 tureckých lir (také platí jako 5 eur).

Dalším způsobem, jak se k nám dostat, je Metrem a tramvají

Metro je nejjednodušší z letiště Atatürk k nám a nejlevnější,

1.. Jeďte metrem na Aksaray
2.. Změna Zeytinburnu na tramvaj ve směru Kabatas
3.. Vystoupíte na stanici Fındıklı (to je jedna zastávka před konečné stanice, Kabatas)
4. Na tramvajové stanice Findikli průchodu přes ulici a chodit do Mebusan Yokusu, 150 m do kopce nás najdete přes 50 metrů od supermarketu DIA, napříč k Tarcın Büfe světle zelená 6. podlaží budovy na levé straně.

Druhým způsobem je použití taxi z letiště:

Taxi na toulavá kočka z letiště Atatürk oblasti nákladů o 40 -45lira (18 20Euro).


Přílety od letiště Sabiha Gokcen

Z Sabiha Gkcen je nejjednodušší vzít Havas autobusy společnosti Kyvadlová doprava (za což ponechává i v noci) od východu z příletové terminálu. Cesta trvá asi 45-60 min. a stojí 12 tureckých lir (pokud nemáte turecké liry, můžete zaplatit také 6-7 eur).

Když přijedete do Taksim řadové jít na západ dolů Taki Zafer Cd. Ulice, na samém začátku této ulici je strmá cesta, která vede dolů jmenoval Osmanli Sokak (to ulička je před hotelem Marmara a těsně před jedním centrálním Starbucks Coffe, je to malý kopec klesá). Dolů z toho kopce jen 100 - 150 m a odbočit vpravo, a pak zase doleva a pokračovat pěšky po Kazanci Yokusu Alley, Stray Cat je 500 meter po té cestě na pravé straně v světle zelené budovy 6 pater . přes bufetu s názvem Tarcın Büfe.

Z autobusového nádraží:

Metro je velmi snadné najít,
1.. Jeďte metrem ve směru Aksaray
2.. Změna Aksaray na tramvaj ve směru Kabatas
3.. Vystoupíte na stanici Fındıklı (jedna zastávka před Kabatas konečná stanice)
4. Z tramvajové zastávky Findikli, projít přes ulici a chodit do Mebusan Yokusu, 150 m do kopce jsme přes 50 metrů od supermarketu DIA ve světle zeleném 6 patře budovy na levé straně.

Od vlakového nádraží:

Jeďte tramvají směrem Kabatas
Vystoupíte na stanici Fındıklı (jedna stanice před terminálu Kabatas)
Ze zastávky tramvaje Findikli přes ulici a chodit pěšky až Mebusan Yokusu 150m do kopce nás najdete 50 metrů naproti supermarketu DIA v zeleném 6 patře budovy na levé straně.

V každém případě, máte naši adresu a telefon napsané. Tisk a udržet si je s sebou:

Mebusan Yokusu č. 35 PSČ 34433 Findikli Beyoglu Istanbul